Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Reklamy na trati

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CANKAR Martin





Založen: 29. 11. 2008
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Reklamy na trati Odpovědět s citátem

Dobrý večer všem,

narazil jsem na vaše forum a trošku víc mě uchvátili vaše vytvořené tratě.

Příbramy a Sosnová, jsou opravdu parádní.

Sice nejsem vášnivý hráč, ale měl bych zájem tvorbu tratí podporovat placenou reklamou umístěnou uvnitř tratí na mojí reklamku.
Primárně mi nejde o komerci a ale o podporu, to zdůrazňuji.

Pokud by měl někdo z vás tvůrců tratí zájem na dlouhodobější spolupráci, napište mi zhruba vaše podmínky za kterých by to bylo pro vás zajímavé v rámci turnajů, vlastní tvorbě trati apod.

Díky a přeji dobrou noc
Martin
www tečka samolepy tečka com
reklamní grafika
digitální tisk
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak tesi me, ze by i nekdo mel zajem "prizpivat" na trate,takze bych jen pro informaci doplnil:

Kdyz delam na trati,tak samozrejme budou umistene nejake bannery v ramci realisticnosti. Dany banner je "umisten" mezi texturama, ke kterym ma vicemene pristup kazdy,takze nelze zarucit, ze si je kazdy ponecha. I kdyz osobne pochybuji, ze si nekdo meni bannery Wink Malinko jina situace je u vydavanych texturovych "balicku" pro konkretni turnaje, kde lze zaridit, ze dany turnaj pujde odjet pouze s instalovanema texturama.

Vidina financniho prispeni urcite k rychlosti vyroby neprispeje, ale muze byt jakymsi bonbonkem navic. Nas par co vyrabi, to ma vicemene jako konicek s nejistym casovym horizontem Wink

Takze z me strany proti tomu urcite nic nenamitam,za ostatni tvurce samozrejme mluvit nemohu.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 23:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme