Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zimní Radouňská hobbyrallye

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Zimní Radouňská hobbyrallye Odpovědět s citátem

Chtel bych upozornit na tuhle zajimavou zimní hobbyrally... Datum konani bude upresneno podle snehove nadilky... "Trasu závodu tvoří 3 rychlostní zkoušky (RZ) o celkové délce přibližně 15 km a jsou vedeny po kvalitních rovných loukách a cestách. Trasa byla v průběhu podzimu pečlivě upravena a zbavena případných nerovností. Tyto 3 RZ se pojedou v průběhu soutěžního dne celkem 3 krát takže celková délka RZ dosáhne uctihodných 45 km. Celkem se tedy pojede 9 RZ." Arrow Myslim ze to bude hodne zabavne svezeni a hlavne na techto tratich nebude tolik trpet zavodni (civilni) technika... Wink Ja uz prihlaseny jsem, rad bych tam videl jeste nekoho z RBR komunity.... Smile
http://www.radounmotorsport.cz/

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jelikož jsem byl přihlášen i loni a nakonec se zavod zrusil tak mi poradatel poslal SMS, ze registrace na dalsi rocnik je opet mozna. Takze jdu do toho, akorat se seriovym autem. Spoleham na to, ze se pojede na louce.

EDIT: Mimochodem Jirko zvolil si velmi dobrou techniku, nebejt moje zavodnicka rozebrana, mohli jsme si dat pekny souboj. Takhle jedu jen s Pegym. Je to velka skoda, ale kdyz mi nedodali vcas dili, tak to muzu slozit az na jare. Budu rad, kdyz mi neutece nejaky zavod ADCupu.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vaclav Plech a Petr Uhlí mě pobavilo...budu vam drzet palce...!!

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevadi ze jsou na Plech, hlavne ze maji auto od Charouze.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To: Bica
Náš team taky nechava doma naší ostrou 130 RS se kterou jezdime volny pohar, tak si jedu zařadit taky vlastne s civilnim autem... Ale nenechavam nic nahodě a pečlivě se připravuju Smile Už mam nachystanej příčňák, poladěná ručka - udelaná delší páka (dej buh at ji neurvu) a dalši drobnosti... Jelikož tam mam motor z fáva, tak si dělam ambice na výhru aspon ve skupině Laughing Tesim se na to jak malej kluk, pač si jizdu na sněhu se škodulí oprave užívám... "to musí bavit" Razz

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O motoru to Jirko vubec nebude, ten by ti stacil i ze stovky. A na rucku u zadohrabu ani nesahnes, staci plynovat. Budou rozhodovat obuti a ruce. Nic jinyho. Doufam, ze to nejak ve zdravi zvladneme. No skupinu budes mit nabitou, takovych skodovaku s tvymi ambicemi tam bude vic. Treba od nas jich tam vidim dost. Franta Soukup, Davon, MMAARTIN aj.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo, s tim motorem to mas recht, on to ani zas tak velky rozdil od 105 neni Smile No ale ten rukav budu potrebovat v krizových situacích, když chytnu nedotačivost Wink Letos už jsme na vysočině snih měli, tak uz jsem v noci potrenoval, nejlepsi je brutalne vyslapnout spojku a škodule pak jde krasne na plynu dveře na před... ty to s předohrabem budes mit malinko složitějši, ale věřim že se pěkně povozíme Smile

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 22:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S předohrabem to je prave o hovne, pojedu kam poslu kola. To je nuda. Inu ale uvidime.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út prosinec 09, 2008 23:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOLARIK Tomas





Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MMAARTIN Tě určite neohrozí,jelikož jede s Fiestou Smile eRko má zakázaný Smile

_________________
www.rallyfans-katovice.wz.cz
Příspěvek Zaslal: po leden 05, 2009 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už máme potvrzený termín na 17.1.2009 Tak nažhavte stroje.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt leden 08, 2009 23:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V Sobotu 21.2.2009 se koná u obce Bořetín (nedaleko Radouně) dalši sněhový závod... Tedy tentokrát by to mělo být se sněhem, minule mi to bláto moc nesedlo Laughing Profil tratě i délka soutěže bude podobná jako v Radouni cca 33 km, startovný 500 kč - info http://www.radounmotorsport.cz/ .... Opět tam poženu svoji dravou škoduli.... Twisted Evil

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: st únor 18, 2009 1:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme