Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Kdyz odchazi volant
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Kdyz odchazi volant Odpovědět s citátem

Rad bych se poradil o problemech s volantem, Logitech Wingman GP. Mam ho skoro dva roky a poslednich cca 10 dni nejak blbne a ja nevim jestli to neznamena jeho pomalej konec. Projevuje se to na delsich rychlych usecich (asfalt i sotolina), kde jsem jezdil driv hodne i na rezervu, tak, ze volant najednou ziskava hroznou vuli, rizeni neklade zadny odpor a auto nereaguje na drobne zmeny smeru, pripadne reaguje pozde. Nastaveni auta jezdim porad stejne.
Samozrejme, ze se jezdit da i s timto, ale clovek pak uz moc bojuje a neuziva si to.
Nemate nekdo s necim podobnym nejakou zkusenost??
Diky

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak me se deje neco podobneho a taky si s tim lamu hlavu.Mam Logitech Momo racing asi pul roku.Pricitam to hlavne vznikle vuli v rizeni,ktera je asi tak 2mm z leva do prava.Hodlam si o prazdninach nechat vyrobit kovove lozisko jak jsem nekde cet.A nebo jestli to reklamovat.Opravdu nevim.

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to nemate ale furt na můj, mám Trust FF380 a vůle jako prase, skřípe celý, a když točím tak z toho vycházej divný zvuky. Ale auto furt na něj reaguje dobře, tak to nevím co máte za problém. Reklamaci sem uz nestih, tak cekám kdy vypoví a kupuju asi Logitech DFP. (už aby to bylo)

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Re: Kdyz odchazi volant Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Rad bych se poradil o problemech s volantem, Logitech Wingman GP. Mam ho skoro dva roky a poslednich cca 10 dni nejak blbne a ja nevim jestli to neznamena jeho pomalej konec. Projevuje se to na delsich rychlych usecich (asfalt i sotolina), kde jsem jezdil driv hodne i na rezervu, tak, ze volant najednou ziskava hroznou vuli, rizeni neklade zadny odpor a auto nereaguje na drobne zmeny smeru, pripadne reaguje pozde. Nastaveni auta jezdim porad stejne.
Samozrejme, ze se jezdit da i s timto, ale clovek pak uz moc bojuje a neuziva si to.
Nemate nekdo s necim podobnym nejakou zkusenost??
Diky



Laughing mě zase před časem zlobilo řazení. Začalo to tím, že při každém zařazení nahoru skákal o dva stupně a dolů se mu nechtělo. Stálo mě to spoustu nervů, krizovek a nakonec i bodů protože jsem většinou auto rozštípal. Pomohlo přeletování stykačů na řazení (asi došlo k vymačkání). Jinak co se týče odporu řízení, zkus nové ovladače. Mám ten volant už víc jak dva roky a musím zaklepat, zatím až na to řazení nic. A to mám vibrace na 80 procent. Laughing
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALA Jan





Založen: 07. 05. 2005
Příspěvky: 491
Bydliště: rue Latécoère 68 - 78143 Vélizy, Paris

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm... Tak to budete mit jeste husty.... Logitech tu totiz nema jedinej servis.... Me se posralo razeni na logitech momo, a musl sem si ho nakonec spravit doma sam.... Pac v zaruce vam ho vymenej, a po zaruce si ho muzete akorat strcit do... Protoze to vam nabidnou ze ho poslou do zahranici na servis a tam je to drazsi nez si koupit novej a trva to cca 2 mesice.... Takze kdo ma logitech musi ukazat svoji zrucnost Wink .
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SKALA Jan napsal:
Hmmm... Tak to budete mit jeste husty.... Logitech tu totiz nema jedinej servis.... Me se posralo razeni na logitech momo, a musl sem si ho nakonec spravit doma sam.... Pac v zaruce vam ho vymenej, a po zaruce si ho muzete akorat strcit do... Protoze to vam nabidnou ze ho poslou do zahranici na servis a tam je to drazsi nez si koupit novej a trva to cca 2 mesice.... Takze kdo ma logitech musi ukazat svoji zrucnost Wink .


JJ ,svatá pravda ,nejbližší servis je v polsku a dále v němacku ,mě to vždy začne blbnot po cca půl roce a tak přeletuju spínače za nové a je na chvíli klid .Pokud bude někdo vyrábět kovový uložení tak bych taky jedno snes ,vůle na volantu už je značná ,zatím bez vlivu na reakci volantu.
Mám Logitech Wingman.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 22:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslite ze muze odchazejici volant zpusobovat pady hry nebo jeji sekani. Muze napriklad posilat spatna data a procesor nevi co s tim. Stava se mi to hlavne na nerovnostech, nebo ted v Aus kdyz najedu trosku na breh svahu..

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 15:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Myslite ze muze odchazejici volant zpusobovat pady hry nebo jeji sekani. Muze napriklad posilat spatna data a procesor nevi co s tim. Stava se mi to hlavne na nerovnostech, nebo ted v Aus kdyz najedu trosku na breh svahu..


Mi se strasne sekala australie hned od startu až do poloviny tratě a pak sem si na to zvyk Very Happy ale dnes sem defragmentoval HDD a skusil ultilitu GameXP (krapec to poladi wokna, ale ja sem s tim spokojeny, nic mi nechybi) a najednou je po sekání. Jestli bys chtěl tak ti to možu poslat.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 17:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Muzes to poslat i me? Trochu se mi nekdy cuka Francie bez ohledu na nastavenou grafiku...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Myslite ze muze odchazejici volant zpusobovat pady hry nebo jeji sekani. Muze napriklad posilat spatna data a procesor nevi co s tim. Stava se mi to hlavne na nerovnostech, nebo ted v Aus kdyz najedu trosku na breh svahu..


Nejsem odborník na to co winunm dělá problém a co ne ,ale strýko měl starýho geniue volant a ten shazoval Burnse pravidelně ,hlavně v momentě kdy měl brnět force feedback.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 19:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Myslite ze muze odchazejici volant zpusobovat pady hry nebo jeji sekani. Muze napriklad posilat spatna data a procesor nevi co s tim. Stava se mi to hlavne na nerovnostech, nebo ted v Aus kdyz najedu trosku na breh svahu..


Nejsem odborník na to co winunm dělá problém a co ne ,ale strýko měl starýho geniue volant a ten shazoval Burnse pravidelně ,hlavně v momentě kdy měl brnět force feedback.


hm to je podobny, dik.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: st červen 21, 2006 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HONZALEK Vratislav napsal:
tak me se deje neco podobneho a taky si s tim lamu hlavu.Mam Logitech Momo racing asi pul roku.Pricitam to hlavne vznikle vuli v rizeni,ktera je asi tak 2mm z leva do prava.Hodlam si o prazdninach nechat vyrobit kovove lozisko jak jsem nekde cet.A nebo jestli to reklamovat.Opravdu nevim.


tak jsem uz treti den bez volantu, nejdriv jsem ho testoval programkem DXTweak2 a ukazala se vule na kazdem smeru cca 12 stupnu. nyni je u kolegy, ktery ho take zkousi, rikal ze ve LFS nemohl udrzet auto v rovnem smeru. Mimo jine je to samozrejme diky umelohmotnymu lozisku (pokud se to tak da nazvat), ktery se casem proste musi vychodit. Jednoznacne kupuju novy volant, tentokrat s kovem uvnitr.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá červen 23, 2006 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím
mám volant Thrustmaster Force Feedback GT.
Volant funguje dobře i zatáčení, ale FF začal blbnout.
Když jdu jemně doleva a hned do prava vždy okolo středu tak mi to dá větší FF a utáhne víc v pravo, myslím si že je to špatným potenciometrem, dá větší sílu a ustřelí to, ale nechci do toho zasohavot a něco pos.....protože na šotolině to jde a na asfaltu jakš takš, ale jestli tohle už někdo opravoval a ví co je přesně za tímhle problémem radu uvítám dík Tom

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 8:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u logitechu nachvíli pomohlo potenciometr jen prosříknout olejíčkem .Mám pocit ,že samomozný materiál přestane fungovat a poťák jednoduše drhne a proto to blbne. Po promazání se dá o něco prodloužit doba než poletí volant do koše ,jelikož se náhradní díly nedají sehnat -dělají je někde ve Vietnamu s nepoužitelnými rozsahi pro cokoli jiného. Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 9:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Potak nema nic spolecnyho s FF, si myslim, ale je mozny, ze se zadira osa potaku, jestli je kovovej a pak povoli, takze to vypada jako FF. Staci namaznout a protocit. Jestli je to vazne FF, tak to bude horsi.

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: st listopad 01, 2006 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme