Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

jak na RBR mezi 2 PC

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grigi





Založen: 07. 06. 2006
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: jak na RBR mezi 2 PC Odpovědět s citátem

Ciao!

Zdravim chlapi "zeny" popripade.
POptreboval by jsem poradit jak rozjet (jestli vubec de) RBR mezi 2 kompama po siti.

Dneska pres den jsem zkusil RBR po netu pomociRBR-MOD211, kde je milion super vecicek a v poho mi to jelo. (nejakej vetnamec mi vyklep Sad(( ) ale hraju to na notebooku a napadlo mi ze by jsme si vecer mohli v hospode zajezdit turnajek. No, tak jsme pritahli notebooky (je mi jasnej vas nazor na notebook, ale je blby tahat kompy do hospy Smile )
no a pustili sme tu utilitku na tu hru po siti a prd. Firewally vypnuty a stejne to nejelo. Kdyz jsem vytvoril serever, tak ho sice ostatni videli, ale pri pripojeni to hodilo CONNECTION TIMEOUT. Mame tu Wifi, tak mi napadlo jestli se mu nezda spolecna IP, tak jsem sjel domu pro CDMA od Eurotelu, aby jsme meli jini, ale stejne to hazelo to samy. Tak jsem pak hledal, jestli to nejde hrat primo po LAN (bez netu) a zadnej navod jsem nenasel, ale u vsech downloadu na tuhle pluginu (nebo presneji na pluginu RBR NET) bylo napsano pro hrani po netu a po LAN. Tak si myslim, ze by to mohlo po LAN jet, ale nevim jak to rozjet.

Tak jestli mi nekdo poradite tak diky moc.

PS: Doufam, ze je to srozumitelny. Uz mam 14 pivicko a nejaky Sambuky, takze ..... Shocked

Kdyztak diky moc za reply. Arrivederi Lod Delfinos.


PS: koukal jsem na foru vsude a vsimnul jsem si, ze se tam asi pred rokem resilo kde udelat nejakou LAN party na RBR. Ted tam zadnej prispevek uz neni. (predpokladam, ze je to pluginaou a hrani po netu), ale jestli jste tu nekdo Plzenaaaaaaak, tak by sme mohli dat v hospe Smile je to sice kavarna, ale nonstop a kdyz se sejdem, tak ji zavru a soukromicko az do rana i s pipou Smile) PAPAP
Příspěvek Zaslal: pá červen 09, 2006 3:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste novejsi verzi RBRNet 3.0b
http://toca.game-editing.net/dl?f=rbrnet3.0.zip

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: pá červen 09, 2006 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme