Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

problemy s graf ovladaci

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: problemy s graf ovladaci Odpovědět s citátem

mam zakladni problem: omegy nebo ati nebo...?
mam radeon 9600pro, p4 3,00ghz , 1gb ram...problem je v tom, ze s ovladacema omega mi jede polovina her, dalsi vubec a s ati (ktere jsou na nic, vim to) mi jede ta druha pulka...sice se sem tam sekne, ale i tak...kartu i procak mam pretaktovanou, ale problemy byly stejne i predtim.. existuji i nejake jine ovladace???

vsechny patche na dane hry jsem uz zkusil ( gtr, gtr2, richard burns rally, live for speed) ale nic nepomohlo...dik za help

klidne i pres icq, mail, pm, cokoli...

upresnim:konkretne lfs mi jelo na omegach bezproblemu, ale gtr a rbr se ani nerozjeli.... u ati jede jakz takz vsechno, ale sem tam se stane, ze mi ati napise neco ve smyslu, ze graphic accelerator nejak vynechal a hra spadne...a to u vsech her... vubec si nevim rady
Příspěvek Zaslal: út prosinec 05, 2006 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Donedávna sem měl taky ATI 9600pro, a rbr šlapalo bez problémů, ale u gtr se špatně načítaly textury, co špatně, téměř vůbec. No a teď sem pořídil x1600pro a zase naopak mi nejede rbr, ale jede gtr2 Smile. Jinak zkus Catalyst ovladače a zkus stáhnout přímo tenhle soubor wxp-w2k-catalyst-8-121-050322a-022141c.exe na tom sem jezdil rbr bez problému a nedělalo to problémy ani jinde, kde ještě stačí ta karta.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st prosinec 06, 2006 0:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fojtik michal





Založen: 04. 12. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: ludgeřovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Donedávna sem měl taky ATI 9600pro, a rbr šlapalo bez problémů, ale u gtr se špatně načítaly textury, co špatně, téměř vůbec. No a teď sem pořídil x1600pro a zase naopak mi nejede rbr, ale jede gtr2 Smile. Jinak zkus Catalyst ovladače a zkus stáhnout přímo tenhle soubor wxp-w2k-catalyst-8-121-050322a-022141c.exe na tom sem jezdil rbr bez problému a nedělalo to problémy ani jinde, kde ještě stačí ta karta.


tak vyreseno trochu jsem si pohral s taktovanim karty a uz to jede diky za help
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 08, 2006 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme