Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
13. Rallye Valašská Zima
13. Rallye Valašská Zima 1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2020:::: 1. Rally of east legends Championship 2020:::: free for all (NGP 6 required)
3.2.2020 0:01 - 9.2.2020 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RZ/SS 3 - Loučka 1
Výpis pro třídu (skupinu):
H/B
povrch nový a suchý, náhodné počasí, podvečer, mírné sněžení, zataženo
6.1 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 3
Další
Po RZ 3
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
04:00.46
91.3
 
2.
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
04:02.03
+1.58
+1.58
90.7
+0.26
3.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
04:04.62
+4.17
+2.59
89.8
+0.68
4.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
04:06.95
+6.49
+2.31
88.9
+1.06
5.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
04:07.03
+6.57
+0.08
88.9
+1.08
6.
C
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B
04:08.01
+7.55
+0.98
88.5
+1.24
7.
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B
04:15.34
+14.89
+7.34
86.0
+2.44
8.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
04:17.12
+16.66
+1.78
85.4
+2.73
9.
LASEK Patryk
Lada VFTS GrpB
H/B
04:28.46
+28.01
+11.34
81.8
+4.59
10.
KAZAKOV Ilya
Lada VFTS GrpB
H/B
04:31.18
+30.72
+2.72
81.0
+5.04
11.
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B
04:34.15
+33.69
+2.97
80.1
+5.52
12.
C
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
04:35.21
+34.75
+1.06
79.8
+5.70
13.
BORGACCINO Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
04:50.96
+50.51
+15.75
75.5
+8.28
14.
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B
04:58.82
+58.37
+7.86
73.5
+9.57
15.
SMOTEK Zdenek
Skoda 130 LR GrpB
H/B
05:09.66
+1:09.20
+10.83
70.9
+11.34
16.
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B
05:11.37
+1:10.91
+1.71
70.5
+11.62
17.
DG301
Lada VFTS GrpB
H/B
05:20.37
+1:19.91
+9.00
68.5
+13.10
18.
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
09:00.46
05:00.00
+5:00.00
+3:40.09
40.6
+49.18
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B
13:05.15
74.3
 
2.
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
13:07.51
+2.36
+2.36
74.1
+0.15
3.
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
13:09.25
+4.09
+1.74
73.9
+0.25
4.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
13:17.15
+12.00
+7.90
73.2
+0.74
5.
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
13:18.93
+13.78
+1.78
73.0
+0.85
6.
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
13:23.80
+18.64
+4.87
72.6
+1.15
7.
+1
LASEK Patryk
Lada VFTS GrpB
H/B
13:51.84
+46.68
+28.03
70.1
+2.88
8.
-1
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
13:57.18
+52.03
+5.34
69.7
+3.21
9.
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
14:04.95
+59.79
+7.77
69.0
+3.69
10.
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B
14:36.96
+1:31.81
+32.01
66.5
+5.67
11.
+1
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B
14:44.06
+1:38.91
+7.10
66.0
+6.11
12.
-1
BORGACCINO Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
15:08.55
+2:03.40
+24.50
64.2
+7.62
13.
+2
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B
15:45.01
+2:39.85
+36.45
61.7
+9.87
14.
-1
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B
15:45.44
+2:40.29
+0.43
61.7
+9.89
15.
-1
SMOTEK Zdenek
Skoda 130 LR GrpB
H/B
15:55.70
+2:50.55
+10.26
61.0
+10.53
16.
+3
KAZAKOV Ilya
Lada VFTS GrpB
H/B
18:47.61
05:00.00
+5:42.46
+2:51.92
51.7
+21.14
17.
DG301
Lada VFTS GrpB
H/B
19:31.83
05:00.00
+6:26.67
+44.21
49.8
+23.87
18.
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
23:13.29
10:00.00
+10:08.13
+3:41.46
41.9
+37.54
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
IVANOV Sergey
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
01:16.81
02:37.14
04:00.46
DRIVE Alexander
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:00.09
+00:01.31
+00:01.57
FRICKE Matthias
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:02.10
+00:02.52
+00:04.16
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:02.13
+00:03.81
+00:06.49
POMOSCHIKOV Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:01.91
+00:03.71
+00:06.57
DEMUTH Mathias
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:01.86
+00:04.23
+00:07.54
C
BUCZEK Lukas
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:04.18
+00:10.18
+00:14.88
ROMANENKO Aleksandr
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:05.33
+00:10.70
+00:16.66
LASEK Patryk
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:07.98
+00:19.39
+00:28.00
KAZAKOV Ilya
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:10.79
+00:23.96
+00:30.72
Maier.Maximilian
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:09.94
+00:22.82
+00:33.69
BORTZ Stefan
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:21.26
+00:28.66
+00:34.75
C
BORGACCINO Igor
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:15.96
+00:34.93
+00:50.50
HUMMEL Stefan
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Sníh
+00:18.39
+00:37.75
+00:58.36
SMOTEK Zdenek
Skoda 130 LR GrpB
H/B
Sníh
+00:19.27
+00:58.73
+01:09.20
WAGNER Roland
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:27.75
+00:58.35
+01:10.91
DG301
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:13.24
+00:21.85
+01:19.91
TITOV Yuriy
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
SOJAK Ondrej
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:30.61
--:--:--
--:--:--
LICIS Atis
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Nogueira Ivan
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
PAULAT Stepan
Lada VFTS GrpB
H/B
Sníh
+00:08.46
--:--:--
--:--:--
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
JARANA Pablo
1
Havárie na RZ 1
GTi_Mk1_Canarias
1
Havárie na RZ 1
MATVEEV Alex
1
Havárie na RZ 1
MTrack
2
Havárie na RZ 2
ZALANDAUSKAS Linas
2
Havárie na RZ 2
mikko81
3
Nenastoupil na RZ 3
SOJAK Ondrej
3
Havárie na RZ 3
LICIS Atis
3
Havárie na RZ 3
Nogueira Ivan
3
Havárie na RZ 3
PAULAT Stepan
3
Havárie na RZ 3
RODRIGUEZ Daniel
4
Havárie na RZ 4
Nuno Carreira
4
Nenastoupil na RZ 4
KAZAKOV Ilya
4
Nenastoupil na RZ 4
STELLNBERGER Philipp
4
Havárie na RZ 4
Vytas Viscius
8
Havárie na RZ 8
PITKANEN Jonne
9
Havárie na RZ 9
IVANOV Sergey
11
Havárie na RZ 11
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7251
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.