|
DRL - Messe Rallye Leipzig 1981
Messe Rallye Leipzig 1981 :::: 6.Lauf zur Deutschen Rallye Legenden Meisterschaft und zur Ostlegendenmeisterschaft 2021 :::: 6. Round to the German Rally Legends Championship and the East Legends Championship 2021 :::: free for all
26.7.2021 0:01 - 1.8.2021 23:59 |
1234567891011 |
RZ/SS 9 - Kitscher 2 Výpis pro třídu (skupinu): H/B povrch rozbitý a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, mlhavo, zataženo 4 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 9 | DalšíPo RZ 9 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | JANEK David Audi Sport quattro GrpB | H/B | 03:28.54 | | 69.1   | 2. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada VFTS GrpB | H/B | 03:46.07 | +17.53 +17.53 | 63.7 +4.38 | 3. | | BORTZ Stefan Lada VFTS GrpB | H/B | 03:55.85 | +27.31 +9.77 | 61.1 +6.83 | 4. | | DROZDA Karel Audi Sport quattro GrpB | H/B | 03:59.08 00:15.00 | +30.54 +3.23 | 60.2 +7.64 | 5. | | HUMMEL Stefan Skoda 130 LR GrpB | H/B | 04:08.24 | +39.71 +9.16 | 58.0 +9.93 | 6. | | WAGNER Roland Lada VFTS GrpB | H/B | 04:09.48 | +40.95 +1.24 | 57.7 +10.24 | 7. | | Larionov Sergey Audi Sport quattro GrpB | H/B | 04:19.41 00:20.00 | +50.87 +9.92 | 55.5 +12.72 | 8. | | Katja Lara Skoda 130 LR GrpB | H/B | 04:24.27 | +55.73 +4.86 | 54.5 +13.93 | 9. | | Donze Markus Audi Sport quattro GrpB | H/B | 04:35.08 | +1:06.54 +10.81 | 52.3 +16.64 | 10. | | DG301 Lada VFTS GrpB | H/B | 04:36.15 | +1:07.62 +1.07 | 52.1 +16.90 | 11. | | CANALETA David Audi Sport quattro GrpB | H/B | 08:28.54 05:00.00 | +5:00.00 +3:52.38 | 28.3 +75.00 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | DROZDA Karel Audi Sport quattro GrpB | H/B | 42:33.09 00:15.00 | | 88.1   | 2. | | | JANEK David Audi Sport quattro GrpB | H/B | 43:41.61 05:00.00 | +1:08.52 +1:08.52 | 85.8 +1.10 | 3. | | | Donze Markus Audi Sport quattro GrpB | H/B | 45:49.67 00:10.00 | +3:16.58 +2:08.06 | 81.8 +3.15 | 4. | +1 | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada VFTS GrpB | H/B | 48:13.58 05:30.00 | +5:40.49 +2:23.91 | 77.8 +5.45 | 5. | -1 | | CANALETA David Audi Sport quattro GrpB | H/B | 50:06.51 10:00.00 | +7:33.42 +1:52.93 | 74.8 +7.25 | 6. | | | HUMMEL Stefan Skoda 130 LR GrpB | H/B | 51:06.54 05:00.00 | +8:33.45 +1:00.03 | 73.4 +8.22 | 7. | | | DG301 Lada VFTS GrpB | H/B | 53:33.21 10:00.00 | +11:00.12 +2:26.66 | 70.0 +10.56 | 8. | | | Katja Lara Skoda 130 LR GrpB | H/B | 54:25.34 10:00.00 | +11:52.25 +52.13 | 68.9 +11.40 | 9. | | | BORTZ Stefan Lada VFTS GrpB | H/B | 54:51.62 05:00.00 | +12:18.53 +26.28 | 68.4 +11.82 | 10. | | | Larionov Sergey Audi Sport quattro GrpB | H/B | 57:53.78 16:25.00 | +15:20.69 +3:02.16 | 64.8 +14.73 | 11. | | | WAGNER Roland Lada VFTS GrpB | H/B | 58:09.12 15:00.00 | +15:36.03 +15.34 | 64.5 +14.98 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|