|
HKTJ BRZESZCZE ,,MAX SPRINT,,
szuter
RP2009 I i II
R.SCHOLL.S I i II
POWODZENIA !!!!
16.11.2017 23:39 - 22.11.2017 23:59 |
12345678 |
RZ/SS 1 - BOR - BRZESZCZE ,,START,, Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 2.3 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | SOLDATENKO Alexandr Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 01:28.20 | | 93.9   | 2. | | Kulchytskyi Oleksii Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 01:34.45 | +6.25 +6.25 | 87.7 +2.72 | 3. | | JOSEANGELAP Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 01:35.05 | +6.85 +0.60 | 87.1 +2.98 | 4. | | TOMECEK Josef Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 01:36.23 | +8.02 +1.18 | 86.0 +3.49 | 5. | | POMOSCHIKOV Igor VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 01:38.75 | +10.55 +2.52 | 83.8 +4.59 | 6. | | D.Pawluk Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA | H/A | 01:39.40 | +11.20 +0.64 | 83.3 +4.87 | 7. | | BASKO Karel Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 01:40.05 | +11.85 +0.66 | 82.8 +5.15 | 8. | | Szpila Lukasz LADA Kalina RC2 GrpA | H/A | 01:40.74 | +12.54 +0.68 | 82.2 +5.45 | 9. | | BERESNEV Sergey BMW M3 E30 GrpA 1987 | H/A | 01:43.72 | +15.52 +2.98 | 79.8 +6.75 | 10. | | PERSEIN Danny Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 06:28.20 05:00.00 | +5:00.00 +4:44.49 | 21.3 +130.43 | = | | Stanislav Bogdani Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:28.20 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 21.3 +130.43 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | SOLDATENKO Alexandr Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 01:28.20 | | 93.9   | 2. | | Kulchytskyi Oleksii Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 01:34.45 | +6.25 +6.25 | 87.7 +2.72 | 3. | | JOSEANGELAP Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 01:35.05 | +6.85 +0.60 | 87.1 +2.98 | 4. | | TOMECEK Josef Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 01:36.23 | +8.02 +1.18 | 86.0 +3.49 | 5. | | POMOSCHIKOV Igor VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 01:38.75 | +10.55 +2.52 | 83.8 +4.59 | 6. | | D.Pawluk Lancia Delta HF Integrale 16V GrpA | H/A | 01:39.40 | +11.20 +0.64 | 83.3 +4.87 | 7. | | BASKO Karel Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 01:40.05 | +11.85 +0.66 | 82.8 +5.15 | 8. | | Szpila Lukasz LADA Kalina RC2 GrpA | H/A | 01:40.74 | +12.54 +0.68 | 82.2 +5.45 | 9. | | BERESNEV Sergey BMW M3 E30 GrpA 1987 | H/A | 01:43.72 | +15.52 +2.98 | 79.8 +6.75 | 10. | | PERSEIN Danny Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 06:28.20 05:00.00 | +5:00.00 +4:44.49 | 21.3 +130.43 | = | | Stanislav Bogdani Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:28.20 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 21.3 +130.43 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|