|
OL 31. Rallye Wartburg 1988
31. Rallye Wartburg 1988 ::::: 7. Lauf zur Ostlegenmeisterschaft 2020 ::::: 7. Rally of Eastlegend-Championship 2020 ::::: Free for all
19.10.2020 0:01 - 25.10.2020 21:59 |
1234567891011 |
RZ/SS 1 - Albertsee - Doenges A Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, hustá mlha, zataženo 13.5 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | HAUGERUD Edvin Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:10.94 | | 88.2   | 2. | | PETTET Jordan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:32.97 | +22.04 +22.04 | 84.8 +1.63 | 3. | | VEIRA Rodolfo Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:34.04 | +23.10 +1.06 | 84.7 +1.71 | 4. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:36.05 | +25.11 +2.00 | 84.4 +1.86 | 5. | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:40.81 | +29.88 +4.76 | 83.7 +2.21 | 6. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:42.35 | +31.41 +1.54 | 83.5 +2.33 | 7. | | BRUHY Frank Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 09:56.67 | +45.73 +14.32 | 81.5 +3.39 | 8. | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 09:57.41 | +46.47 +0.74 | 81.4 +3.44 | 9. | | STEINBACH Lutz Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:59.50 | +48.56 +2.09 | 81.1 +3.60 | 10. | | YANOLIDIS Jannis Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:08.52 | +57.59 +9.02 | 79.9 +4.27 | 11. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:10.74 | +59.81 +2.22 | 79.6 +4.43 | 12. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:11.91 | +1:00.97 +1.17 | 79.4 +4.52 | 13. | | Marcel Zarda Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:25.29 | +1:14.34 +13.38 | 77.7 +5.51 | 14. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:27.35 | +1:16.42 +2.06 | 77.5 +5.66 | 15. | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:40.54 | +1:29.61 +13.19 | 75.9 +6.64 | 16. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:43.49 | +1:32.55 +2.95 | 75.5 +6.86 | 17. | | NOVAK Klemen Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 11:04.31 | +1:53.38 +20.82 | 73.2 +8.40 | 18. | | BERNARDINI Roberto Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 12:50.19 | +3:39.26 +1:45.88 | 63.1 +16.24 | 19. | | THELC Matt Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 14:10.94 05:00.00 | +5:00.00 +1:20.75 | 57.1 +22.22 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | HAUGERUD Edvin Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:10.94 | | 88.2   | 2. | | PETTET Jordan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:32.97 | +22.04 +22.04 | 84.8 +1.63 | 3. | | VEIRA Rodolfo Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:34.04 | +23.10 +1.06 | 84.7 +1.71 | 4. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:36.05 | +25.11 +2.00 | 84.4 +1.86 | 5. | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:40.81 | +29.88 +4.76 | 83.7 +2.21 | 6. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:42.35 | +31.41 +1.54 | 83.5 +2.33 | 7. | | BRUHY Frank Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 09:56.67 | +45.73 +14.32 | 81.5 +3.39 | 8. | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 09:57.41 | +46.47 +0.74 | 81.4 +3.44 | 9. | | STEINBACH Lutz Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:59.50 | +48.56 +2.09 | 81.1 +3.60 | 10. | | YANOLIDIS Jannis Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:08.52 | +57.59 +9.02 | 79.9 +4.27 | 11. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:10.74 | +59.81 +2.22 | 79.6 +4.43 | 12. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:11.91 | +1:00.97 +1.17 | 79.4 +4.52 | 13. | | Marcel Zarda Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:25.29 | +1:14.34 +13.38 | 77.7 +5.51 | 14. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:27.35 | +1:16.42 +2.06 | 77.5 +5.66 | 15. | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:40.54 | +1:29.61 +13.19 | 75.9 +6.64 | 16. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:43.49 | +1:32.55 +2.95 | 75.5 +6.86 | 17. | | NOVAK Klemen Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 11:04.31 | +1:53.38 +20.82 | 73.2 +8.40 | 18. | | BERNARDINI Roberto Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 12:50.19 | +3:39.26 +1:45.88 | 63.1 +16.24 | 19. | | THELC Matt Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 14:10.94 05:00.00 | +5:00.00 +1:20.75 | 57.1 +22.22 |
|
Sledovat turnaj živě
DalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
HAUGERUD Edvin | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | 03:01.28 | 05:59.42 | 09:10.94 | C | PETTET Jordan | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:06.91 | +00:14.66 | +00:22.03 | C | VEIRA Rodolfo | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:09.75 | +00:20.66 | +00:23.09 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:13.17 | +00:22.32 | +00:25.11 | C | Katja Lara | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:14.79 | +00:25.12 | +00:29.87 | C | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:14.07 | +00:23.18 | +00:31.41 | | BRUHY Frank | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:13.39 | +00:30.82 | +00:45.73 | C | BUCZEK Lukas | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:27.29 | +00:38.59 | +00:46.47 | | STEINBACH Lutz | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:15.36 | +00:32.94 | +00:48.56 | C | YANOLIDIS Jannis | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:17.70 | +00:38.96 | +00:57.58 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:17.53 | +00:39.50 | +00:59.80 | C | ARAUJO Isidro | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:46.36 | +01:00.99 | +01:00.97 | C | Marcel Zarda | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:24.53 | +00:52.28 | +01:14.35 | | SALOMO Marco | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:20.84 | +00:54.19 | +01:16.41 | C | HOHMANN Dieter | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:30.93 | +01:02.74 | +01:29.60 | C | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +01:13.03 | +01:26.03 | +01:32.55 | C | NOVAK Klemen | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +01:53.08 | +01:55.28 | +01:53.37 | C | BERNARDINI Roberto | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +01:41.95 | +03:14.50 | +03:39.25 | C | THELC Matt | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | --:--:-- | --:--:-- | +05:00.00 | | STUDENY Ivo | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:22.00 | --:--:-- | --:--:-- | C |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|