|
12. Rallye Valašská Zima
12. Rallye Valašská Zima
1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2019::::
1. Rally of east legends Championship 2019::::
free for all
28.1.2019 0:01 - 3.2.2019 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 1 - Racková - Gottwaldov 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch běžný a suchý, dobré podmínky, dopoledne, mírný déšť, zataženo 4.5 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:31.39 | | 76.6   | 2. | | Prill VW Golf I GTI GrpA | H/A | 03:34.56 | +3.17 +3.17 | 75.5 +0.70 | 3. | | KAZMIERZAK Alex Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:35.13 | +3.75 +0.57 | 75.3 +0.83 | 4. | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:37.14 | +5.75 +2.00 | 74.6 +1.28 | 5. | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:38.02 | +6.63 +0.88 | 74.3 +1.47 | 6. | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:38.39 | +7.00 +0.37 | 74.2 +1.56 | 7. | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:39.57 | +8.18 +1.18 | 73.8 +1.82 | 8. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:40.74 | +9.35 +1.17 | 73.4 +2.08 | 9. | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:40.99 | +9.61 +0.26 | 73.3 +2.13 | 10. | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:43.89 | +12.50 +2.89 | 72.4 +2.78 | 11. | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:47.70 | +16.30 +3.81 | 71.1 +3.62 | 12. | | Florian Carius Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:52.76 | +21.38 +5.07 | 69.6 +4.75 | 13. | | NEUMAN Antonin Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:56.35 | +24.96 +3.59 | 68.5 +5.55 | 14. | | TOKOLY Vlado Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:57.61 | +26.22 +1.26 | 68.2 +5.83 | 15. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:03.42 | +32.03 +5.81 | 66.6 +7.12 | 16. | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:06.48 | +35.09 +3.06 | 65.7 +7.80 | 17. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:06.59 | +35.20 +0.11 | 65.7 +7.82 | 18. | | DECKER Jonas Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:08.44 | +37.04 +1.85 | 65.2 +8.23 | 19. | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:15.03 | +43.65 +6.60 | 63.5 +9.70 | 20. | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:22.55 | +51.17 +7.52 | 61.7 +11.37 | 21. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:34.30 | +1:02.91 +11.75 | 59.1 +13.98 | 22. | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:35.59 | +1:04.20 +1.29 | 58.8 +14.27 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:31.39 | | 76.6   | 2. | | Prill VW Golf I GTI GrpA | H/A | 03:34.56 | +3.17 +3.17 | 75.5 +0.70 | 3. | | KAZMIERZAK Alex Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:35.13 | +3.75 +0.57 | 75.3 +0.83 | 4. | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:37.14 | +5.75 +2.00 | 74.6 +1.28 | 5. | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:38.02 | +6.63 +0.88 | 74.3 +1.47 | 6. | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:38.39 | +7.00 +0.37 | 74.2 +1.56 | 7. | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:39.57 | +8.18 +1.18 | 73.8 +1.82 | 8. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:40.74 | +9.35 +1.17 | 73.4 +2.08 | 9. | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:40.99 | +9.61 +0.26 | 73.3 +2.13 | 10. | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:43.89 | +12.50 +2.89 | 72.4 +2.78 | 11. | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:47.70 | +16.30 +3.81 | 71.1 +3.62 | 12. | | Florian Carius Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 03:52.76 | +21.38 +5.07 | 69.6 +4.75 | 13. | | NEUMAN Antonin Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:56.35 | +24.96 +3.59 | 68.5 +5.55 | 14. | | TOKOLY Vlado Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:57.61 | +26.22 +1.26 | 68.2 +5.83 | 15. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:03.42 | +32.03 +5.81 | 66.6 +7.12 | 16. | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:06.48 | +35.09 +3.06 | 65.7 +7.80 | 17. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:06.59 | +35.20 +0.11 | 65.7 +7.82 | 18. | | DECKER Jonas Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:08.44 | +37.04 +1.85 | 65.2 +8.23 | 19. | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:15.03 | +43.65 +6.60 | 63.5 +9.70 | 20. | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:22.55 | +51.17 +7.52 | 61.7 +11.37 | 21. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:34.30 | +1:02.91 +11.75 | 59.1 +13.98 | 22. | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:35.59 | +1:04.20 +1.29 | 58.8 +14.27 |
|
Sledovat turnaj živě
DalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
STEIN Torsten | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | 01:30.39 | 02:29.49 | 03:31.39 | | Prill | VW Golf I GTI GrpA | H/A | Sníh | -00:00.39 | +00:02.13 | +00:03.16 | C | KAZMIERZAK Alex | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:00.60 | +00:02.81 | +00:03.74 | C | Woifeh | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:03.61 | +00:05.22 | +00:05.75 | C | Penny_Menny | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:04.06 | +00:05.01 | +00:06.62 | | Marcel Zarda | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:01.35 | +00:03.37 | +00:07.00 | | Katja Lara | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:01.95 | +00:04.53 | +00:08.18 | C | Steiner Christopher | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:02.87 | +00:06.53 | +00:09.34 | | SALOMO Marco | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:02.55 | +00:05.73 | +00:09.60 | C | STEINBACH Lutz | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:05.56 | +00:09.24 | +00:12.49 | C | DIACONESCU Remus | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:06.94 | +00:11.67 | +00:16.31 | | Florian Carius | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:08.12 | +00:13.86 | +00:21.37 | | NEUMAN Antonin | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:12.59 | +00:18.63 | +00:24.96 | | TOKOLY Vlado | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:05.41 | +00:09.49 | +00:26.22 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:11.81 | +00:24.20 | +00:32.03 | C | DROZDA Karel | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:14.68 | +00:25.97 | +00:35.09 | | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:13.39 | +00:26.49 | +00:35.20 | | DECKER Jonas | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:15.49 | +00:28.40 | +00:37.05 | C | YANOLIDIS Jannis | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:16.57 | +00:33.09 | +00:43.64 | C | TOMECEK Josef | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:19.54 | +00:38.52 | +00:51.16 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:27.03 | +00:48.42 | +01:02.91 | C | HOHMANN Dieter | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:26.77 | +00:47.87 | +01:04.20 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|