|
13. Rallye Valašská Zima
13. Rallye Valašská Zima 1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2020:::: 1. Rally of east legends Championship 2020:::: free for all
(NGP 6 required)
3.2.2020 0:01 - 9.2.2020 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 11 - Bohuslavice 2 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, špatné podmínky, poledne, průzračno, polojasno 5.6 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 11 | DalšíPo RZ 11 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:18.64 | | 63.3   | 2. | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:35.09 | +16.44 +16.44 | 60.2 +2.94 | 3. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:46.69 | +28.05 +11.61 | 58.1 +5.01 | 4. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:49.48 | +30.84 +2.79 | 57.7 +5.51 | 5. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:57.64 | +38.99 +8.15 | 56.4 +6.96 | 6. | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:59.89 | +41.24 +2.25 | 56.0 +7.36 | 7. | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:01.07 | +42.43 +1.19 | 55.8 +7.58 | 8. | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:17.15 | +58.50 +16.07 | 53.5 +10.45 | 9. | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:25.30 | +1:06.66 +8.16 | 52.3 +11.90 | 10. | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:32.22 00:15.00 | +1:13.58 +6.92 | 51.4 +13.14 | 11. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:57.13 | +1:38.49 +24.91 | 48.3 +17.59 | 12. | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 10:18.65 05:00.00 | +5:00.00 +3:21.51 | 32.6 +53.57 | = | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:18.65 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 32.6 +53.57 | 14. | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 13:38.65 08:20.00 | +8:20.00 +3:20.00 | 24.6 +89.29 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 48:37.85 | | 80.4   | 2. | | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 49:10.95 | +33.10 +33.10 | 79.5 +0.51 | 3. | | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 50:47.21 00:15.00 | +2:09.36 +1:36.26 | 77.0 +1.98 | 4. | +2 | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 51:44.51 | +3:06.66 +57.30 | 75.6 +2.86 | 5. | | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 51:47.95 | +3:10.10 +3.44 | 75.5 +2.92 | 6. | +1 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 51:53.44 | +3:15.59 +5.49 | 75.4 +3.00 | 7. | -3 | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 52:03.46 | +3:25.61 +10.02 | 75.1 +3.15 | 8. | | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 52:54.76 | +4:16.91 +51.30 | 73.9 +3.94 | 9. | +1 | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 53:59.94 | +5:22.08 +1:05.18 | 72.4 +4.94 | 10. | +2 | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 56:04.20 | +7:26.35 +2:04.26 | 69.8 +6.85 | 11. | -2 | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 57:46.72 05:00.00 | +9:08.87 +1:42.52 | 67.7 +8.42 | 12. | -1 | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 60:00.00 05:00.00 | +11:22.15 +2:13.28 | 65.2 +10.46 | 13. | +1 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 64:19.30 10:00.00 | +15:41.45 +4:19.30 | 60.8 +14.44 | 14. | -1 | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 67:28.50 13:20.00 | +18:50.65 +3:09.20 | 58.0 +17.34 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|