|
13. Rallye Valašská Zima
13. Rallye Valašská Zima 1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2020:::: 1. Rally of east legends Championship 2020:::: free for all
(NGP 6 required)
3.2.2020 0:01 - 9.2.2020 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 2 - Bohuslavice 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno 5.6 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 2 | DalšíPo RZ 2 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:24.16 | | 62.2   | 2. | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:29.41 | +5.25 +5.25 | 61.2 +0.94 | 3. | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:35.51 | +11.35 +6.10 | 60.1 +2.03 | 4. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:40.41 | +16.26 +4.91 | 59.2 +2.90 | 5. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:46.10 | +21.95 +5.69 | 58.2 +3.92 | 6. | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:49.11 | +24.96 +3.01 | 57.7 +4.46 | 7. | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:52.23 | +28.07 +3.11 | 57.2 +5.01 | 8. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:58.94 | +34.78 +6.71 | 56.2 +6.21 | 9. | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:59.84 | +35.68 +0.90 | 56.0 +6.37 | 10. | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:01.56 | +37.40 +1.73 | 55.8 +6.68 | 11. | | mikko81 Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:04.48 | +40.32 +2.91 | 55.3 +7.20 | 12. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:09.69 | +45.53 +5.21 | 54.5 +8.13 | 13. | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:16.39 | +52.23 +6.70 | 53.6 +9.33 | 14. | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:22.53 | +58.37 +6.14 | 52.7 +10.42 | 15. | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:49.90 | +1:25.75 +27.37 | 49.2 +15.31 | 16. | | Nuno Carreira Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:24.16 05:00.00 | +5:00.00 +3:34.26 | 32.3 +53.57 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:00.22 | | 67.3   | 2. | | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:09.30 | +9.08 +9.08 | 66.2 +0.90 | 3. | +1 | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:17.61 | +17.39 +8.31 | 65.2 +1.72 | 4. | -1 | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:29.59 | +29.38 +11.98 | 63.8 +2.91 | 5. | +3 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:36.45 | +36.24 +6.86 | 63.1 +3.59 | 6. | | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:43.80 | +43.58 +7.35 | 62.3 +4.32 | 7. | +4 | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 09:46.90 | +46.68 +3.10 | 62.0 +4.62 | 8. | -3 | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:51.25 | +51.04 +4.36 | 61.5 +5.05 | 9. | | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:55.16 | +54.94 +3.90 | 61.1 +5.44 | 10. | | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:59.61 | +59.40 +4.46 | 60.6 +5.88 | 11. | -4 | | mikko81 Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:59.91 | +59.69 +0.30 | 60.6 +5.91 | 12. | +1 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:19.43 | +1:19.22 +19.52 | 58.7 +7.84 | 13. | +2 | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:34.54 | +1:34.33 +15.11 | 57.3 +9.34 | 14. | | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 10:37.99 | +1:37.77 +3.45 | 57.0 +9.68 | 15. | -3 | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:54.86 | +1:54.64 +16.87 | 55.5 +11.35 | 16. | | | Nuno Carreira Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 19:00.22 10:00.00 | +10:00.00 +8:05.36 | 31.9 +59.41 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
Steiner Christopher | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | 02:03.06 | 03:48.44 | 05:24.16 | C | John Ruth | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:01.85 | +00:04.00 | +00:05.25 | | STEIN Torsten | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:04.19 | +00:07.96 | +00:11.35 | C | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:08.92 | +00:12.17 | +00:16.25 | C | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:10.35 | +00:16.82 | +00:21.94 | | Marcel Zarda | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:04.75 | +00:11.41 | +00:24.95 | | KUBES Jan I | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:07.47 | +00:19.74 | +00:28.06 | | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:09.39 | +00:23.62 | +00:34.77 | | Ryszard LAUDACKI | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:08.53 | +00:26.93 | +00:35.68 | | ALMENA Jose | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:12.78 | +00:25.87 | +00:37.40 | | mikko81 | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:11.14 | +00:21.18 | +00:40.32 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:18.57 | +00:33.67 | +00:45.53 | C | KUCEJ Milan | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:13.64 | +00:41.95 | +00:52.23 | | SALOMO Marco | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:19.31 | +00:41.75 | +00:58.37 | C | KRALICEK Pavel | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:16.78 | +01:16.02 | +01:25.74 | | Nuno Carreira | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | --:--:-- | --:--:-- | +04:59.99 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|