|
DRL - Messe Rallye Leipzig 1981
Messe Rallye Leipzig 1981 :::: 6.Lauf zur Deutschen Rallye Legenden Meisterschaft und zur Ostlegendenmeisterschaft 2021 :::: 6. Round to the German Rally Legends Championship and the East Legends Championship 2021 :::: free for all
26.7.2021 0:01 - 1.8.2021 23:59 |
1234567891011 |
RZ/SS 2 - Grossbardau 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 9.9 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 2 | DalšíPo RZ 2 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 04:53.03 | | 121.6   | 2. | | Marek Sala Audi 200 quattro GrpA | H/A | 04:59.38 | +6.35 +6.35 | 119.0 +0.64 | 3. | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 05:03.42 | +10.39 +4.04 | 117.5 +1.05 | 4. | | Lowax Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 05:26.87 00:20.00 | +33.84 +23.46 | 109.0 +3.42 | 5. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:28.37 | +35.34 +1.49 | 108.5 +3.57 | 6. | | Petrovský Tomáš Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 05:30.43 | +37.40 +2.06 | 107.9 +3.78 | 7. | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:32.96 | +39.93 +2.52 | 107.0 +4.03 | 8. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:33.79 | +40.76 +0.83 | 106.8 +4.12 | 9. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:44.39 | +51.36 +10.60 | 103.5 +5.19 | 10. | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:45.44 | +52.41 +1.05 | 103.2 +5.29 | 11. | | SCHORN Juergen Audi 200 quattro GrpA | H/A | 05:51.16 | +58.13 +5.73 | 101.5 +5.87 | 12. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:55.20 | +1:02.17 +4.03 | 100.3 +6.28 | 13. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:00.03 | +1:07.00 +4.84 | 99.0 +6.77 | 14. | | Maier.Maximilian Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:13.48 | +1:20.45 +13.45 | 95.4 +8.13 | 15. | | FEDOTOV Vladimir Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 11:03.03 06:10.00 | +6:10.00 +4:49.55 | 53.8 +37.37 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 07:22.08 | | 114.8   | 2. | +2 | | Marek Sala Audi 200 quattro GrpA | H/A | 07:31.29 | +9.19 +9.19 | 112.5 +0.65 | 3. | | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 07:35.01 | +12.93 +3.73 | 111.6 +0.92 | 4. | -2 | | Lowax Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 07:58.23 00:20.00 | +36.15 +23.22 | 106.1 +2.56 | 5. | | | Petrovský Tomáš Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 08:09.42 | +47.34 +11.19 | 103.7 +3.36 | 6. | +1 | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 08:13.55 | +51.47 +4.13 | 102.8 +3.65 | 7. | +2 | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 08:24.34 | +1:02.26 +10.79 | 100.6 +4.42 | 8. | +3 | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 08:25.87 | +1:03.79 +1.53 | 100.3 +4.52 | 9. | -1 | | SCHORN Juergen Audi 200 quattro GrpA | H/A | 08:36.42 | +1:14.33 +10.54 | 98.3 +5.27 | 10. | +4 | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 08:42.44 | +1:20.36 +6.03 | 97.2 +5.70 | 11. | +4 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 08:42.92 | +1:20.84 +0.48 | 97.1 +5.73 | 12. | +4 | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 08:56.41 | +1:34.32 +13.49 | 94.6 +6.69 | 13. | -1 | | Maier.Maximilian Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:06.60 | +1:44.52 +10.19 | 92.9 +7.41 | 14. | +3 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 09:10.94 | +1:48.86 +4.34 | 92.1 +7.72 | 15. | -2 | | FEDOTOV Vladimir Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 13:59.77 06:10.00 | +6:37.68 +4:48.83 | 60.4 +28.20 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
BRUHY Frank | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Slicky | 01:35.17 | 03:06.45 | 04:53.03 | | Marek Sala | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Slicky | +00:01.69 | +00:06.34 | +00:06.34 | | YANOLIDIS Jannis | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Slicky | +00:05.02 | +00:07.25 | +00:10.38 | C | Lowax | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Slicky | +00:07.14 | +00:13.74 | +00:33.84 | | ARAUJO Isidro | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Slicky | +00:11.50 | +00:23.75 | +00:35.33 | | Petrovský Tomáš | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Slicky | +00:19.61 | +00:30.66 | +00:37.39 | | ROMANENKO Aleksandr | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Slicky | +00:13.93 | +00:26.88 | +00:39.92 | | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Slicky | +00:15.06 | +00:26.40 | +00:40.75 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Slicky | +00:19.38 | +00:34.16 | +00:51.35 | | BUCZEK Lukas | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Slicky | +00:17.03 | +00:34.15 | +00:52.40 | | SCHORN Juergen | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Slicky | +00:15.85 | +00:39.85 | +00:58.13 | | SALOMO Marco | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Slicky | +00:22.57 | +00:43.28 | +01:02.16 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Slicky | +00:22.65 | +00:40.74 | +01:07.00 | C | Maier.Maximilian | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Slicky | +00:14.04 | +00:26.50 | +01:20.45 | C | FEDOTOV Vladimir | Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | Slicky | --:--:-- | --:--:-- | +06:09.99 | | REITER MAX | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Slicky | +00:07.07 | --:--:-- | --:--:-- | | Miguel iglesias | VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | Slicky | +00:10.08 | +00:23.63 | --:--:-- | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|