|
13. Rallye Valašská Zima
13. Rallye Valašská Zima 1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2020:::: 1. Rally of east legends Championship 2020:::: free for all
(NGP 6 required)
3.2.2020 0:01 - 9.2.2020 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 3 - Loučka 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, náhodné počasí, podvečer, mírné sněžení, zataženo 6.1 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 3 | DalšíPo RZ 3 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:04.28 | | 89.9   | 2. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:11.16 | +6.88 +6.88 | 87.4 +1.13 | 3. | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:12.05 | +7.77 +0.89 | 87.1 +1.27 | 4. | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:17.60 | +13.32 +5.55 | 85.2 +2.18 | 5. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:20.22 | +15.94 +2.62 | 84.4 +2.61 | 6. | | Nuno Carreira Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:21.22 | +16.94 +1.00 | 84.1 +2.78 | 7. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:21.39 | +17.11 +0.18 | 84.0 +2.81 | 8. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:25.31 | +21.03 +3.91 | 82.8 +3.45 | 9. | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:28.58 | +24.30 +3.28 | 81.8 +3.98 | 10. | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:30.54 | +26.27 +1.96 | 81.2 +4.31 | 11. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:34.53 | +30.25 +3.98 | 80.0 +4.96 | 12. | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:38.90 | +34.61 +4.38 | 78.7 +5.68 | 13. | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:42.29 | +38.01 +3.39 | 77.8 +6.23 | 14. | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:42.80 | +38.52 +0.51 | 77.7 +6.32 | 15. | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:43.75 | +39.47 +0.95 | 77.4 +6.47 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 13:11.38 | | 73.7   | 2. | | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 13:21.35 | +9.97 +9.97 | 72.8 +0.62 | 3. | | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 13:21.90 | +10.51 +0.54 | 72.7 +0.65 | 4. | | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 13:47.20 | +35.81 +25.30 | 70.5 +2.21 | 5. | | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 13:57.85 | +46.47 +10.66 | 69.6 +2.87 | 6. | +1 | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 14:12.21 | +1:00.83 +14.36 | 68.4 +3.75 | 7. | +2 | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 14:15.38 | +1:03.99 +3.17 | 68.2 +3.95 | 8. | -2 | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 14:26.61 | +1:15.22 +11.23 | 67.3 +4.64 | 9. | +1 | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 14:28.20 | +1:16.81 +1.59 | 67.2 +4.74 | 10. | -2 | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 14:30.16 | +1:18.78 +1.96 | 67.0 +4.86 | 11. | +1 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 14:53.96 | +1:42.58 +23.80 | 65.2 +6.33 | 12. | +1 | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 15:16.84 | +2:05.45 +22.87 | 63.6 +7.74 | 13. | +1 | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 15:21.74 | +2:10.36 +4.90 | 63.3 +8.05 | 14. | +1 | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 15:25.41 | +2:14.02 +3.66 | 63.0 +8.27 | 15. | +1 | | Nuno Carreira Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 23:21.44 10:00.00 | +10:10.04 +7:56.03 | 41.6 +37.66 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
STEIN Torsten | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | 01:18.28 | 02:39.60 | 04:04.28 | | Steiner Christopher | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:01.62 | +00:05.82 | +00:06.88 | | John Ruth | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:02.79 | +00:06.62 | +00:07.77 | | Marcel Zarda | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:03.68 | +00:09.96 | +00:13.31 | | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:04.65 | +00:11.24 | +00:15.93 | | Nuno Carreira | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:03.85 | +00:12.47 | +00:16.93 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:06.18 | +00:09.93 | +00:17.11 | C | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:04.59 | +00:15.41 | +00:21.02 | | ALMENA Jose | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:09.09 | +00:17.87 | +00:24.30 | | KRALICEK Pavel | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:09.28 | +00:19.12 | +00:26.26 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:10.95 | +00:22.78 | +00:30.24 | C | Ryszard LAUDACKI | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:11.80 | +00:26.11 | +00:34.62 | | KUCEJ Milan | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:11.10 | +00:30.87 | +00:38.01 | | KUBES Jan I | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:20.96 | +00:32.27 | +00:38.52 | C | SALOMO Marco | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:12.96 | +00:26.18 | +00:39.46 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|