|
DRL - Messe Rallye Leipzig 1981
Messe Rallye Leipzig 1981 :::: 6.Lauf zur Deutschen Rallye Legenden Meisterschaft und zur Ostlegendenmeisterschaft 2021 :::: 6. Round to the German Rally Legends Championship and the East Legends Championship 2021 :::: free for all
26.7.2021 0:01 - 1.8.2021 23:59 |
1234567891011 |
RZ/SS 3 - Kitscher 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch běžný a mokrý, dobré podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo 4 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 3 | DalšíPo RZ 3 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | Lowax Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 03:28.74 | | 69.0   | 2. | | Marek Sala Audi 200 quattro GrpA | H/A | 03:28.94 | +0.21 +0.21 | 68.9 +0.05 | 3. | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:37.74 | +9.01 +8.80 | 66.1 +2.25 | 4. | | Petrovský Tomáš Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 03:37.88 | +9.14 +0.13 | 66.1 +2.29 | 5. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:39.28 | +10.54 +1.40 | 65.7 +2.64 | 6. | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 03:42.17 00:15.00 | +13.44 +2.89 | 64.8 +3.36 | 7. | | Maier.Maximilian Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:45.27 | +16.54 +3.10 | 63.9 +4.13 | 8. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:48.31 | +19.57 +3.04 | 63.1 +4.89 | 9. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 03:48.94 | +20.21 +0.63 | 62.9 +5.05 | 10. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 03:55.69 | +26.95 +6.74 | 61.1 +6.74 | 11. | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 03:57.50 | +28.76 +1.81 | 60.6 +7.19 | 12. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:05.30 | +36.56 +7.80 | 58.7 +9.14 | 13. | | SCHORN Juergen Audi 200 quattro GrpA | H/A | 04:09.14 | +40.40 +3.84 | 57.8 +10.10 | 14. | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 08:27.17 05:00.00 | +4:58.44 +4:18.02 | 28.4 +74.61 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | +1 | | Marek Sala Audi 200 quattro GrpA | H/A | 11:00.24 | | 98.7   | 2. | -1 | | BRUHY Frank Audi 200 quattro GrpA | H/A | 11:04.26 00:15.00 | +4.03 +4.03 | 98.1 +0.22 | 3. | +1 | | Lowax Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 11:26.97 00:20.00 | +26.73 +22.71 | 94.9 +1.48 | 4. | +1 | | Petrovský Tomáš Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 11:47.30 | +47.07 +20.32 | 92.1 +2.60 | 5. | +1 | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 11:52.83 | +52.60 +5.53 | 91.4 +2.91 | 6. | +1 | | ROMANENKO Aleksandr Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 12:02.09 | +1:01.86 +9.26 | 90.2 +3.42 | 7. | +1 | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 12:14.19 | +1:13.95 +12.10 | 88.8 +4.09 | 8. | +3 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 12:31.87 | +1:31.63 +17.68 | 86.7 +5.06 | 9. | +1 | | BUCZEK Lukas Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 12:39.95 | +1:39.71 +8.08 | 85.7 +5.51 | 10. | -1 | | SCHORN Juergen Audi 200 quattro GrpA | H/A | 12:45.56 | +1:45.33 +5.62 | 85.1 +5.82 | 11. | +2 | | Maier.Maximilian Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 12:51.88 | +1:51.64 +6.32 | 84.4 +6.17 | 12. | | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 13:01.71 | +2:01.47 +9.83 | 83.4 +6.71 | 13. | +1 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 13:06.63 | +2:06.40 +4.93 | 82.8 +6.98 | 14. | -11 | | YANOLIDIS Jannis Audi 200 quattro GrpA | H/A | 16:02.19 05:00.00 | +5:01.95 +2:55.56 | 67.7 +16.68 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
Lowax | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Mokrá šotolina | 01:20.19 | 02:30.21 | 03:28.74 | | Marek Sala | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Mokrá šotolina | -00:01.45 | +00:00.10 | +00:00.20 | | ROMANENKO Aleksandr | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:05.00 | +00:07.11 | +00:09.00 | | Petrovský Tomáš | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:02.47 | +00:05.48 | +00:09.14 | | ARAUJO Isidro | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:04.24 | +00:09.34 | +00:10.54 | | BRUHY Frank | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Mokrá šotolina | -00:00.37 | -00:00.63 | +00:13.43 | C | Maier.Maximilian | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:08.18 | +00:12.73 | +00:16.53 | C | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:05.62 | +00:13.81 | +00:19.57 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:06.91 | +00:14.29 | +00:20.20 | C | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:12.44 | +00:19.90 | +00:26.95 | C | BUCZEK Lukas | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:12.01 | +00:21.91 | +00:28.76 | | SALOMO Marco | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:15.71 | +00:26.89 | +00:36.56 | | SCHORN Juergen | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:13.02 | +00:29.01 | +00:40.40 | | YANOLIDIS Jannis | Audi 200 quattro GrpA | H/A | Mokrá šotolina | -00:01.21 | --:--:-- | +04:58.43 | C | FEDOTOV Vladimir | Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | Mokrá šotolina | +00:03.51 | +00:24.17 | --:--:-- | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|