|
13. Rallye Valašská Zima
13. Rallye Valašská Zima 1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2020:::: 1. Rally of east legends Championship 2020:::: free for all
(NGP 6 required)
3.2.2020 0:01 - 9.2.2020 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 4 - Lípa Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, náhodné počasí, dopoledne, mírné sněžení, zataženo 7.7 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 4 | DalšíPo RZ 4 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:48.32 | | 79.6   | 2. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:50.40 | +2.08 +2.08 | 79.1 +0.27 | 3. | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:55.81 | +7.49 +5.41 | 77.9 +0.97 | 4. | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:02.74 | +14.42 +6.93 | 76.4 +1.87 | 5. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:05.53 | +17.21 +2.79 | 75.8 +2.23 | 6. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:06.64 | +18.32 +1.11 | 75.6 +2.38 | 7. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:16.26 | +27.94 +9.63 | 73.7 +3.63 | 8. | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:17.33 | +29.01 +1.07 | 73.5 +3.77 | 9. | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:30.60 | +42.28 +13.27 | 71.0 +5.49 | 10. | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:32.45 | +44.13 +1.84 | 70.6 +5.73 | 11. | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:33.05 | +44.73 +0.60 | 70.5 +5.81 | 12. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:33.74 | +45.42 +0.69 | 70.4 +5.90 | 13. | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:38.14 | +49.82 +4.41 | 69.6 +6.47 | 14. | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:50.38 | +1:02.06 +12.24 | 67.5 +8.06 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 19:01.79 | | 75.4   | 2. | +1 | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 19:10.22 | +8.43 +8.43 | 74.8 +0.35 | 3. | -1 | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 19:17.17 | +15.38 +6.95 | 74.4 +0.64 | 4. | | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 19:49.94 | +48.15 +32.77 | 72.3 +2.01 | 5. | | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 20:14.11 | +1:12.33 +24.18 | 70.9 +3.03 | 6. | | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 20:17.75 | +1:15.95 +3.63 | 70.7 +3.18 | 7. | | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 20:22.02 | +1:20.23 +4.26 | 70.4 +3.36 | 8. | +2 | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 20:47.51 | +1:45.72 +25.49 | 69.0 +4.42 | 9. | | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 20:58.81 | +1:57.02 +11.30 | 68.4 +4.90 | 10. | -2 | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 21:04.76 | +2:02.97 +5.95 | 68.0 +5.15 | 11. | | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 21:27.71 | +2:25.91 +22.95 | 66.8 +6.11 | 12. | | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 21:49.89 | +2:48.10 +22.18 | 65.7 +7.03 | 13. | +1 | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 21:57.86 | +2:56.07 +7.97 | 65.3 +7.37 | 14. | -1 | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 22:12.13 | +3:10.34 +14.27 | 64.6 +7.96 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
STEIN Torsten | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | 02:10.39 | 04:11.11 | 05:48.32 | | Steiner Christopher | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | -00:00.32 | +00:02.76 | +00:02.08 | | John Ruth | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:01.98 | +00:03.76 | +00:07.49 | | Marcel Zarda | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:06.34 | +00:11.09 | +00:14.41 | | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:04.82 | +00:12.19 | +00:17.20 | | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:08.28 | +00:13.07 | +00:18.31 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:07.44 | +00:20.27 | +00:27.94 | C | Ryszard LAUDACKI | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:08.47 | +00:18.78 | +00:29.01 | | ALMENA Jose | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:12.51 | +00:27.52 | +00:42.28 | | KRALICEK Pavel | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:19.06 | +00:31.86 | +00:44.12 | | KUCEJ Milan | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:16.95 | +00:35.92 | +00:44.72 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:16.64 | +00:32.82 | +00:45.41 | C | KUBES Jan I | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:13.22 | +00:34.15 | +00:49.82 | | SALOMO Marco | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:18.93 | +00:37.72 | +01:02.05 | C |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|