|
13. Rallye Valašská Zima
13. Rallye Valašská Zima 1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2020:::: 1. Rally of east legends Championship 2020:::: free for all
(NGP 6 required)
3.2.2020 0:01 - 9.2.2020 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 5 - Držková 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, náhodné počasí, odpoledne, mírné sněžení, zataženo 2.7 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 5 | DalšíPo RZ 5 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:43.20 | | 94.2   | 2. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:46.00 | +2.80 +2.80 | 91.7 +1.04 | 3. | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:49.41 | +6.21 +3.42 | 88.8 +2.30 | 4. | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:49.46 | +6.26 +0.04 | 88.8 +2.32 | 5. | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:49.58 | +6.38 +0.12 | 88.7 +2.36 | 6. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:53.91 | +10.71 +4.33 | 85.3 +3.97 | 7. | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:55.21 | +12.01 +1.30 | 84.4 +4.45 | 8. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 01:55.94 | +12.74 +0.72 | 83.8 +4.72 | 9. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 01:56.92 | +13.72 +0.98 | 83.1 +5.08 | 10. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 01:57.28 | +14.08 +0.36 | 82.9 +5.21 | 11. | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 01:57.80 | +14.60 +0.53 | 82.5 +5.41 | 12. | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 01:58.78 | +15.58 +0.97 | 81.8 +5.77 | 13. | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 02:01.33 | +18.13 +2.54 | 80.1 +6.72 | 14. | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 02:07.19 | +23.99 +5.86 | 76.4 +8.89 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 20:47.80 | | 76.7   | 2. | | | STEIN Torsten Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 20:59.69 | +11.89 +11.89 | 76.0 +0.45 | 3. | | | John Ruth Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 21:06.58 | +18.79 +6.90 | 75.6 +0.71 | 4. | | | Marcel Zarda Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 21:33.15 | +45.35 +26.56 | 74.1 +1.70 | 5. | | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 22:10.07 | +1:22.27 +36.92 | 72.0 +3.09 | 6. | | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 22:15.03 | +1:27.23 +4.96 | 71.7 +3.28 | 7. | | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 22:15.94 | +1:28.14 +0.91 | 71.7 +3.31 | 8. | | | Ryszard LAUDACKI Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 22:48.84 | +2:01.04 +32.90 | 70.0 +4.55 | 9. | +1 | | KUBES Jan I Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 22:54.34 | +2:06.54 +5.50 | 69.7 +4.76 | 10. | -1 | | ALMENA Jose Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 22:57.59 | +2:09.79 +3.25 | 69.5 +4.88 | 11. | | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 23:24.63 | +2:36.83 +27.04 | 68.2 +5.90 | 12. | | | KUCEJ Milan Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 23:45.11 | +2:57.31 +20.48 | 67.2 +6.67 | 13. | | | KRALICEK Pavel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 23:55.67 | +3:07.87 +10.56 | 66.7 +7.06 | 14. | | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 24:19.32 | +3:31.52 +23.65 | 65.6 +7.95 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
Marcel Zarda | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | 00:38.03 | 01:12.00 | 01:43.20 | | Steiner Christopher | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:01.15 | +00:02.07 | +00:02.79 | | John Ruth | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:02.24 | +00:04.98 | +00:06.21 | | STEIN Torsten | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:02.25 | +00:05.78 | +00:06.25 | | KUBES Jan I | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:01.94 | +00:05.11 | +00:06.37 | | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:03.92 | +00:07.65 | +00:10.71 | | KUCEJ Milan | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:04.99 | +00:09.15 | +00:12.01 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:03.49 | +00:08.54 | +00:12.73 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:05.04 | +00:09.03 | +00:13.72 | | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:05.03 | +00:09.91 | +00:14.07 | | KRALICEK Pavel | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:06.40 | +00:11.48 | +00:14.60 | | ALMENA Jose | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:05.24 | +00:11.41 | +00:15.57 | | Ryszard LAUDACKI | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:06.77 | +00:14.63 | +00:18.13 | | SALOMO Marco | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:08.51 | +00:16.73 | +00:23.99 | C |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|