|
DRL - Jänner-Rallye 1981
11. Castrol Jänner-Rallye 1981####
Testlauf zur 1. Deutschen Rallye Legenden Meisterschaft 2021 und zur 5. Ostlegenden Meisterschaft####
Testrallye for the 1. German Rally Legends and for the 5. East Legend Championship####
free for all
1.2.2021 0:01 - 7.2.2021 23:59 |
12345678910 |
RZ/SS 5 - Königswiesen Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, špatné podmínky, podvečer, před sněžením, zataženo 6.1 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 5 | DalšíPo RZ 5 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 04:05.46 | | 89.5   | 2. | | BARBADOS Antonio VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 04:08.12 | +2.67 +2.67 | 88.5 +0.44 | 3. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:09.09 | +3.63 +0.97 | 88.2 +0.60 | 4. | | BIRO Zoltan Renault 5 GT Turbo GrpA | H/A | 04:09.83 | +4.37 +0.74 | 87.9 +0.72 | 5. | | DUBSKY Frantisek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:13.05 | +7.59 +3.22 | 86.8 +1.24 | 6. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:13.19 | +7.74 +0.15 | 86.7 +1.27 | 7. | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:15.50 | +10.03 +2.29 | 85.9 +1.65 | 8. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:21.46 | +16.00 +5.96 | 84.0 +2.62 | 9. | | OLFun Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 04:23.36 | +17.89 +1.89 | 83.4 +2.93 | 10. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:36.91 | +31.45 +13.55 | 79.3 +5.16 | 11. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:39.14 | +33.68 +2.24 | 78.7 +5.52 | 12. | | VEIRA Rodolfo Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:41.45 | +35.99 +2.31 | 78.0 +5.90 | 13. | | HOHMANN Dieter Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:41.50 | +36.04 +0.04 | 78.0 +5.91 | 14. | | DARNEDDE Viktor Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:47.64 | +42.18 +6.15 | 76.3 +6.92 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | STEIN Torsten Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 19:58.94 | | 85.6   | 2. | | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 21:00.56 | +1:01.62 +1:01.62 | 81.4 +2.16 | 3. | | | BIRO Zoltan Renault 5 GT Turbo GrpA | H/A | 21:01.48 | +1:02.54 +0.92 | 81.3 +2.19 | 4. | | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 21:15.32 | +1:16.38 +13.84 | 80.5 +2.68 | 5. | | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 21:54.28 | +1:55.34 +38.96 | 78.1 +4.05 | 6. | | | DUBSKY Frantisek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 21:59.13 | +2:00.19 +4.84 | 77.8 +4.22 | 7. | | | BARBADOS Antonio VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 22:07.06 00:10.00 | +2:08.12 +7.93 | 77.3 +4.50 | 8. | +1 | | OLFun Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 23:04.65 | +3:05.71 +57.59 | 74.1 +6.52 | 9. | -1 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 23:04.93 | +3:05.99 +0.28 | 74.1 +6.53 | 10. | | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 23:33.64 | +3:34.70 +28.71 | 72.6 +7.53 | 11. | | | HOHMANN Dieter Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 23:47.90 | +3:48.96 +14.26 | 71.9 +8.03 | 12. | | | VEIRA Rodolfo Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 27:10.82 05:00.00 | +7:11.88 +3:22.92 | 62.9 +15.15 | 13. | | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 30:58.89 10:00.00 | +10:59.95 +3:48.07 | 55.2 +23.16 | 14. | | | DARNEDDE Viktor Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 32:50.14 10:00.00 | +12:51.20 +1:51.25 | 52.1 +27.06 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|