|
DRL - 3-Städte Rallye 1981
3-Städte Rallye 1981
8. Lauf zur DRL / OL-Meisterschaft 2021 ::::
8. Round to the German Rally Legends Championship and the East Legends Championship 2021 ::::
Free for all
25.10.2021 0:01 - 31.10.2021 20:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 11 - Oberhinkofen 2 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, mlhavo, zataženo 13.5 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 11 | DalšíPo RZ 11 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 09:26.78 | | 85.7   | 2. | | BUCZEK Lukas VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 09:28.29 | +1.51 +1.51 | 85.5 +0.11 | 3. | | KOLLER Lukas Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 09:52.04 | +25.26 +23.75 | 82.1 +1.87 | 4. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:04.54 | +37.76 +12.50 | 80.4 +2.80 | 5. | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 10:05.96 | +39.18 +1.42 | 80.2 +2.90 | 6. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:23.53 | +56.75 +17.57 | 77.9 +4.20 | 7. | | HORKY Vladislav Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 10:40.45 | +1:13.67 +16.92 | 75.9 +5.46 | 8. | | SergeyZin BMW M3 E30 GrpA | H/A | 11:59.80 | +2:33.02 +1:19.34 | 67.5 +11.33 | 9. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 12:17.70 | +2:50.92 +17.89 | 65.9 +12.66 | 10. | | CERNY Lukas BMW M3 E30 GrpA | H/A | 14:26.78 05:00.00 | +5:00.00 +2:09.08 | 56.1 +22.22 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | BUCZEK Lukas VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 55:09.45 00:10.00 | | 83.7   | 2. | | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 55:47.78 | +38.33 +38.33 | 82.7 +0.50 | 3. | | | KOLLER Lukas Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 57:06.20 | +1:56.75 +1:18.42 | 80.8 +1.52 | 4. | | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 57:46.86 | +2:37.41 +40.65 | 79.9 +2.05 | 5. | | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 60:15.43 | +5:05.98 +2:28.57 | 76.6 +3.98 | 6. | +1 | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 62:47.91 05:00.00 | +7:38.46 +2:32.47 | 73.5 +5.96 | 7. | -1 | | CERNY Lukas BMW M3 E30 GrpA | H/A | 64:33.86 05:00.00 | +9:24.41 +1:45.95 | 71.5 +7.34 | 8. | | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 75:37.95 15:00.00 | +20:28.50 +11:04.09 | 61.0 +15.98 | 9. | | | SergeyZin BMW M3 E30 GrpA | H/A | 81:52.89 15:00.00 | +26:43.44 +6:14.94 | 56.3 +20.85 | 10. | | | HORKY Vladislav Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 82:50.14 25:00.00 | +27:40.70 +57.26 | 55.7 +21.60 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
ARAUJO Isidro | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | 03:12.09 | 06:22.22 | 09:26.78 | | BUCZEK Lukas | VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:01.03 | +00:00.45 | +00:01.51 | | KOLLER Lukas | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:06.21 | +00:14.94 | +00:25.25 | | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:11.08 | +00:20.07 | +00:37.75 | | Katja Lara | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:07.89 | +00:30.41 | +00:39.18 | | SALOMO Marco | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:17.53 | +00:31.11 | +00:56.75 | C | HORKY Vladislav | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:07.26 | +00:30.40 | +01:13.67 | | SergeyZin | BMW M3 E30 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:43.03 | +01:43.83 | +02:33.01 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:19.35 | +01:29.70 | +02:50.92 | C | CERNY Lukas | BMW M3 E30 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:15.41 | --:--:-- | +05:00.00 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|