|
DRL - 3-Städte Rallye 1981
3-Städte Rallye 1981
8. Lauf zur DRL / OL-Meisterschaft 2021 ::::
8. Round to the German Rally Legends Championship and the East Legends Championship 2021 ::::
Free for all
25.10.2021 0:01 - 31.10.2021 20:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 12 - Emmersdorf Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, mlhavo, zataženo 4 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 12 | Po RZ 12 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:34.66 | | 67.1   | 2. | | BUCZEK Lukas VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 03:38.18 | +3.52 +3.52 | 66.0 +0.88 | 3. | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:41.23 | +6.57 +3.05 | 65.1 +1.64 | 4. | | KOLLER Lukas Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 03:42.39 | +7.73 +1.15 | 64.8 +1.93 | 5. | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 03:43.54 | +8.88 +1.14 | 64.4 +2.22 | 6. | | HORKY Vladislav Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 03:50.72 | +16.05 +7.18 | 62.4 +4.01 | 7. | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 03:57.15 | +22.49 +6.43 | 60.7 +5.62 | 8. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 04:12.53 00:15.00 | +37.86 +15.39 | 57.0 +9.47 | 9. | | SergeyZin BMW M3 E30 GrpA | H/A | 05:31.97 | +1:57.32 +1:19.44 | 43.4 +29.33 | 10. | | CERNY Lukas BMW M3 E30 GrpA | H/A | 08:34.66 05:00.00 | +5:00.00 +3:02.68 | 28.0 +75.00 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | BUCZEK Lukas VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 58:47.64 00:10.00 | | 82.6   | 2. | | | ARAUJO Isidro Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 59:22.45 | +34.81 +34.81 | 81.8 +0.43 | 3. | | | KOLLER Lukas Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 60:48.59 | +2:00.95 +1:26.14 | 79.8 +1.50 | 4. | | | Katja Lara Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 61:30.41 | +2:42.77 +41.82 | 78.9 +2.01 | 5. | | | SALOMO Marco Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 64:12.58 | +5:24.94 +2:42.16 | 75.6 +4.02 | 6. | | | WORONECKI Mirek Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 66:29.14 05:00.00 | +7:41.50 +2:16.56 | 73.0 +5.70 | 7. | | | CERNY Lukas BMW M3 E30 GrpA | H/A | 73:08.52 10:00.00 | +14:20.88 +6:39.38 | 66.4 +10.64 | 8. | | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 79:50.49 15:15.00 | +21:02.84 +6:41.97 | 60.8 +15.61 | 9. | +1 | | HORKY Vladislav Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | 86:40.87 25:00.00 | +27:53.23 +6:50.38 | 56.0 +20.68 | 10. | -1 | | SergeyZin BMW M3 E30 GrpA | H/A | 87:24.87 15:00.00 | +28:37.23 +44.00 | 55.5 +21.23 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
ARAUJO Isidro | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | 01:22.72 | 02:34.52 | 03:34.66 | C | BUCZEK Lukas | VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:02.17 | +00:02.82 | +00:03.52 | | WORONECKI Mirek | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:01.72 | +00:04.15 | +00:06.56 | C | KOLLER Lukas | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:00.25 | +00:04.01 | +00:07.72 | C | Katja Lara | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:05.63 | +00:07.23 | +00:08.87 | C | HORKY Vladislav | Lancia Delta HF 4WD GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:05.54 | +00:11.92 | +00:16.05 | C | SALOMO Marco | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:08.33 | +00:16.07 | +00:22.48 | C | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:07.67 | +00:14.52 | +00:37.87 | C | SergeyZin | BMW M3 E30 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +01:21.46 | +01:41.35 | +01:57.31 | | CERNY Lukas | BMW M3 E30 GrpA | H/A | Suchá šotolina | --:--:-- | --:--:-- | +05:00.00 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|