|
12. Rallye Valašská Zima
12. Rallye Valašská Zima
1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2019::::
1. Rally of east legends Championship 2019::::
free for all
28.1.2019 0:01 - 3.2.2019 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 8 - Zádveřice - Lípa 2 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch rozbitý a suchý, špatné podmínky, odpoledne, mírné sněžení, zataženo 7.9 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 8 | DalšíPo RZ 8 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 05:43.80 | | 82.7   | 2. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:48.20 | +4.38 +4.38 | 81.7 +0.56 | 3. | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 05:52.49 | +8.68 +4.29 | 80.7 +1.10 | 4. | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 05:55.16 | +11.35 +2.67 | 80.1 +1.44 | 5. | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 05:55.63 | +11.82 +0.47 | 80.0 +1.50 | 6. | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 05:58.53 | +14.73 +2.90 | 79.3 +1.86 | 7. | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:00.25 | +16.45 +1.72 | 78.9 +2.08 | 8. | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:10.25 | +26.45 +10.00 | 76.8 +3.35 | 9. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:11.66 | +27.86 +1.41 | 76.5 +3.53 | 10. | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:13.39 | +29.59 +1.73 | 76.2 +3.74 | 11. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:15.06 | +31.25 +1.67 | 75.8 +3.96 | 12. | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 06:20.66 | +36.86 +5.61 | 74.7 +4.67 | 13. | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:23.33 | +39.53 +2.67 | 74.2 +5.00 | 14. | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:34.38 | +50.58 +11.05 | 72.1 +6.40 | 15. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 06:52.59 | +1:08.79 +18.21 | 68.9 +8.71 | 16. | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 10:43.80 05:00.00 | +5:00.00 +3:51.21 | 44.2 +37.97 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 39:00.91 | | 80.4   | 2. | | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 39:45.42 | +44.51 +44.51 | 78.9 +0.85 | 3. | | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 40:17.05 | +1:16.14 +31.63 | 77.9 +1.46 | 4. | | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 40:39.10 | +1:38.19 +22.05 | 77.2 +1.88 | 5. | | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 40:47.50 | +1:46.59 +8.40 | 76.9 +2.04 | 6. | | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 41:17.02 | +2:16.11 +29.52 | 76.0 +2.60 | 7. | +1 | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 41:17.15 | +2:16.24 +0.13 | 76.0 +2.60 | 8. | -1 | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 41:23.44 | +2:22.54 +6.30 | 75.8 +2.73 | 9. | | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 43:47.76 | +4:46.85 +2:24.31 | 71.7 +5.48 | 10. | | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 44:11.65 | +5:10.74 +23.89 | 71.0 +5.94 | 11. | | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 45:06.39 | +6:05.48 +54.74 | 69.6 +6.99 | 12. | +1 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 46:17.87 03:10.00 | +7:16.96 +1:11.48 | 67.8 +8.35 | 13. | -1 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 46:35.39 | +7:34.48 +17.52 | 67.4 +8.69 | 14. | | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 47:12.61 05:00.00 | +8:11.70 +37.22 | 66.5 +9.40 | 15. | | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 53:21.36 05:10.00 | +14:20.45 +6:08.75 | 58.8 +16.45 | 16. | | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 54:47.39 15:00.00 | +15:46.48 +1:26.03 | 57.3 +18.10 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
STEIN Torsten | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | 01:43.61 | 03:42.13 | 05:43.80 | | Steiner Christopher | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:01.18 | +00:01.83 | +00:04.39 | | Penny_Menny | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:01.91 | +00:04.78 | +00:08.68 | | Marcel Zarda | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:03.48 | +00:07.87 | +00:11.35 | | Woifeh | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:00.85 | +00:10.38 | +00:11.82 | C | DIACONESCU Remus | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:05.68 | +00:10.30 | +00:14.72 | | STEINBACH Lutz | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:06.36 | +00:11.05 | +00:16.44 | C | Katja Lara | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:08.91 | +00:18.36 | +00:26.44 | C | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:08.61 | +00:19.18 | +00:27.85 | | SALOMO Marco | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:07.48 | +00:17.44 | +00:29.58 | C | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:09.18 | +00:20.54 | +00:31.25 | C | DROZDA Karel | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:13.94 | +00:25.99 | +00:36.85 | | YANOLIDIS Jannis | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:12.57 | +00:27.94 | +00:39.52 | | TOMECEK Josef | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:15.36 | +00:33.34 | +00:50.57 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:21.22 | +00:49.00 | +01:08.79 | | HOHMANN Dieter | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:22.93 | +00:46.10 | +05:00.00 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|