|
12. Rallye Valašská Zima
12. Rallye Valašská Zima
1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2019::::
1. Rally of east legends Championship 2019::::
free for all
28.1.2019 0:01 - 3.2.2019 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 9 - Maják - Oldřichovice 2 Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch rozbitý a suchý, špatné podmínky, odpoledne, mírné sněžení, zataženo 6.1 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 9 | DalšíPo RZ 9 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:22.98 | | 83.5   | 2. | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 04:34.45 | +11.47 +11.47 | 80.0 +1.88 | 3. | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:35.38 | +12.39 +0.93 | 79.7 +2.03 | 4. | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:39.23 | +16.25 +3.85 | 78.6 +2.66 | 5. | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:39.32 | +16.34 +0.10 | 78.6 +2.68 | 6. | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:39.87 | +16.89 +0.55 | 78.5 +2.77 | 7. | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:40.28 | +17.30 +0.40 | 78.3 +2.84 | 8. | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:40.68 | +17.70 +0.40 | 78.2 +2.90 | 9. | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 04:40.83 | +17.85 +0.15 | 78.2 +2.93 | 10. | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:49.89 | +26.91 +9.05 | 75.8 +4.41 | 11. | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:53.35 | +30.36 +3.46 | 74.9 +4.98 | 12. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 04:55.79 | +32.81 +2.44 | 74.2 +5.38 | 13. | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:05.25 | +42.27 +9.46 | 71.9 +6.93 | 14. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:06.14 | +43.16 +0.89 | 71.7 +7.07 | 15. | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:10.49 | +47.51 +4.34 | 70.7 +7.79 | 16. | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 09:22.98 05:00.00 | +5:00.00 +4:12.49 | 39.0 +49.18 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 43:23.90 | | 80.7   | 2. | | | Penny_Menny Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 44:25.30 | +1:01.40 +1:01.40 | 78.9 +1.05 | 3. | | | Woifeh Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 44:57.74 | +1:33.84 +32.44 | 77.9 +1.61 | 4. | | | Marcel Zarda Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 45:19.38 | +1:55.48 +21.64 | 77.3 +1.98 | 5. | | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 45:22.88 | +1:58.98 +3.50 | 77.2 +2.04 | 6. | +1 | | STEINBACH Lutz Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 45:56.38 | +2:32.47 +33.50 | 76.3 +2.61 | 7. | -1 | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 45:57.85 | +2:33.94 +1.47 | 76.2 +2.64 | 8. | | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 46:02.77 | +2:38.87 +4.92 | 76.1 +2.72 | 9. | | | DROZDA Karel Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 48:53.02 | +5:29.12 +2:50.25 | 71.7 +5.64 | 10. | | | YANOLIDIS Jannis Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 49:05.00 | +5:41.10 +11.98 | 71.4 +5.84 | 11. | | | TOMECEK Josef Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 50:16.88 | +6:52.98 +1:11.88 | 69.7 +7.07 | 12. | | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 51:13.66 03:10.00 | +7:49.76 +56.78 | 68.4 +8.04 | 13. | | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 51:41.53 | +8:17.63 +27.87 | 67.8 +8.52 | 14. | | | RITTER Rene Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 52:02.50 05:00.00 | +8:38.60 +20.97 | 67.3 +8.88 | 15. | +1 | | Steiner Christopher Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 59:21.84 15:00.00 | +15:57.94 +7:19.34 | 59.0 +16.40 | 16. | -1 | | HOHMANN Dieter Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 62:44.35 10:10.00 | +19:20.45 +3:22.51 | 55.9 +19.87 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
STEIN Torsten | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | 01:45.78 | 03:19.39 | 04:22.98 | | Steiner Christopher | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:03.79 | +00:10.23 | +00:11.46 | | DIACONESCU Remus | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:04.47 | +00:11.17 | +00:12.39 | | STEINBACH Lutz | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:05.55 | +00:13.67 | +00:16.24 | C | Katja Lara | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:04.18 | +00:13.06 | +00:16.34 | C | Penny_Menny | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:02.97 | +00:06.09 | +00:16.89 | C | Marcel Zarda | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:04.70 | +00:13.35 | +00:17.29 | | Woifeh | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:13.09 | +00:17.00 | +00:17.69 | C | SALOMO Marco | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Sníh | +00:05.54 | +00:14.25 | +00:17.85 | C | RITTER Rene | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:11.67 | +00:21.84 | +00:26.90 | | YANOLIDIS Jannis | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:12.45 | +00:23.17 | +00:30.36 | C | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Sníh | +00:13.94 | +00:26.90 | +00:32.80 | | DROZDA Karel | Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | Sníh | +00:18.79 | +00:34.35 | +00:42.26 | | skoda130rsdollack | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:17.22 | +00:31.94 | +00:43.15 | C | TOMECEK Josef | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | +00:13.42 | +00:38.18 | +00:47.50 | | HOHMANN Dieter | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Sníh | --:--:-- | --:--:-- | +05:00.00 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|