|
2. Závod ARS 2017
Druhý závod Autumn Rally Series 2017. Více informací a výsledky na fb ve skupině ARS – Autumn Rally Series(RBR). Bez registrace.
//Second race of Autumn Rally Series 2017. More information and results on facebook group ARS – Autumn Rally Series(RBR). You can participate without registration.
18.10.2017 12:00 - 22.10.2017 23:59 |
123456 |
RZ/SS 2 - Chirdonhead Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno 7 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 2 | DalšíPo RZ 2 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | KUUSINEN Teemu Opel Kadett-E GSi 16V GrpA | H/A | 03:38.68 | | 115.2   | 2. | | CERNECKAS Laurynas Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 03:47.88 | +9.21 +9.21 | 110.6 +1.32 | 3. | | NOVAK Jenda Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 03:48.18 | +9.51 +0.30 | 110.4 +1.36 | 4. | | Larionov Sergey Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA | H/A | 03:48.41 | +9.73 +0.23 | 110.3 +1.39 | 5. | | TOMECEK Josef Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 03:49.18 | +10.50 +0.77 | 110.0 +1.50 | 6. | | TRNKA Victor Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 03:50.53 | +11.85 +1.35 | 109.3 +1.69 | 7. | | Nuno Carreira Subaru Legacy BC RS GrpA | H/A | 03:51.35 | +12.67 +0.82 | 108.9 +1.81 | 8. | | mikko81 Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 04:09.01 00:15.00 | +30.34 +17.66 | 101.2 +4.33 | 9. | | PANYUSHKIN Evgenyi Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA | H/A | 04:35.11 | +56.44 +26.10 | 91.6 +8.06 | 10. | | TOMEČEK Adam Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:10.62 | +1:31.94 +35.51 | 81.1 +13.13 | 11. | | ABECIUNAS Ignas Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 08:38.68 05:00.00 | +5:00.00 +3:28.06 | 48.6 +42.86 | = | | slawo Mazda 323 BG8 GTX GrpA | H/A | 08:38.68 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 48.6 +42.86 | = | | Kulchytskyi Oleksii Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA | H/A | 08:38.68 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 48.6 +42.86 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | +4 | | KUUSINEN Teemu Opel Kadett-E GSi 16V GrpA | H/A | 05:09.49 | | 108.2   | 2. | -1 | | TRNKA Victor Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 05:17.18 | +7.69 +7.69 | 105.6 +0.83 | 3. | +1 | | Larionov Sergey Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA | H/A | 05:19.16 | +9.67 +1.98 | 104.9 +1.04 | 4. | +2 | | NOVAK Jenda Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 05:21.47 | +11.98 +2.31 | 104.1 +1.29 | 5. | +4 | | TOMECEK Josef Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 05:24.41 | +14.92 +2.95 | 103.2 +1.60 | 6. | +5 | | CERNECKAS Laurynas Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 05:24.44 | +14.95 +0.03 | 103.2 +1.61 | 7. | +5 | | Nuno Carreira Subaru Legacy BC RS GrpA | H/A | 05:30.72 | +21.23 +6.28 | 101.2 +2.28 | 8. | +2 | | mikko81 Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 05:44.43 00:15.00 | +34.94 +13.70 | 97.2 +3.76 | 9. | -6 | | PANYUSHKIN Evgenyi Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA | H/A | 06:05.02 | +55.53 +20.59 | 91.7 +5.97 | 10. | +4 | | TOMEČEK Adam Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 07:01.15 | +1:51.66 +56.13 | 79.5 +12.01 | 11. | -4 | | Kulchytskyi Oleksii Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA | H/A | 10:12.32 05:00.00 | +5:02.83 +3:11.17 | 54.7 +32.56 | 12. | -4 | | ABECIUNAS Ignas Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 10:13.13 05:00.00 | +5:03.64 +0.81 | 54.6 +32.65 | 13. | | | slawo Mazda 323 BG8 GTX GrpA | H/A | 10:22.31 05:00.00 | +5:12.82 +9.18 | 53.8 +33.64 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|