|
VDRC VSC Havellandrallye 2020
Der vorletzte Lauf im Schottercup bildet bereits das Finale in der VDRC und dem Trabbicup. Viel Spaß und Erfolg!
www.ly-racing.de
28.10.2020 0:07 - 3.11.2020 23:59 |
123456 |
RZ/SS 3 - Nichel II Výpis pro třídu (skupinu): H/A povrch rozbitý a vlhký, dobré podmínky, poledne, mlhavo, polojasno 8.3 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 3 | DalšíPo RZ 3 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | Otto Viitanen Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 04:37.40 | | 107.7   | 2. | | IVANOV Sergey Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA | H/A | 04:44.05 | +6.65 +6.65 | 105.2 +0.80 | 3. | | LOTJONEN Roni Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 04:44.27 | +6.87 +0.22 | 105.1 +0.83 | 4. | | TOMECEK Libor Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 04:47.31 | +9.90 +3.03 | 104.0 +1.19 | 5. | | COSTALES Pablo Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 04:59.44 | +22.04 +12.13 | 99.8 +2.65 | 6. | | Marcel Zarda Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 05:03.18 | +25.78 +3.74 | 98.6 +3.11 | = | | Larionov Sergey Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 05:03.18 | +25.78 +0.00 | 98.6 +3.11 | 8. | | Karol MYRCHA Audi 200 quattro GrpA | H/A | 05:03.96 | +26.55 +0.78 | 98.3 +3.20 | 9. | | ARAUJO Isidro Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 05:04.45 | +27.05 +0.49 | 98.1 +3.26 | 10. | | BRUHY Frank Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 05:12.17 | +34.77 +7.72 | 95.7 +4.19 | 11. | | Larionova Elionora Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 05:13.39 | +35.99 +1.22 | 95.3 +4.34 | 12. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:24.09 | +46.69 +10.70 | 92.2 +5.63 | 13. | | Woifeh Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:27.81 | +50.40 +3.71 | 91.1 +6.07 | 14. | | NYVLT Karel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:28.10 | +50.70 +0.30 | 91.1 +6.11 | 15. | | Maier.Maximilian VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 05:28.63 | +51.23 +0.53 | 90.9 +6.17 | 16. | | YANOLIDIS Jannis Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:30.36 | +52.96 +1.73 | 90.4 +6.38 | 17. | | BIRO Zoltan Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:32.24 | +54.84 +1.88 | 89.9 +6.61 | 18. | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 05:41.70 | +1:04.29 +9.46 | 87.4 +7.75 | 19. | | BUCZEK Lukas Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 05:52.89 | +1:15.48 +11.20 | 84.7 +9.10 | 20. | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 06:02.27 | +1:24.87 +9.38 | 82.5 +10.23 | 21. | | OGRODZKI Marek Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 06:25.92 | +1:48.52 +23.65 | 77.4 +13.07 | 22. | | WAGNER Roland Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 07:13.75 | +2:36.35 +47.83 | 68.9 +18.84 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | Otto Viitanen Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 12:48.61 | | 110.5   | 2. | | | IVANOV Sergey Ford Escort Mk V RS Cosworth GrpA | H/A | 13:06.83 | +18.22 +18.22 | 108.0 +0.77 | 3. | | | LOTJONEN Roni Mitsubishi Lancer Evo II GrpA | H/A | 13:10.13 | +21.52 +3.30 | 107.5 +0.91 | 4. | +1 | | TOMECEK Libor Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 13:27.23 | +38.61 +17.10 | 105.2 +1.64 | 5. | -1 | | COSTALES Pablo Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA | H/A | 13:32.91 | +44.30 +5.68 | 104.5 +1.88 | 6. | | | ARAUJO Isidro Mazda 323 BF 4WD Turbo GrpA | H/A | 13:52.46 | +1:03.85 +19.55 | 102.1 +2.71 | 7. | | | Karol MYRCHA Audi 200 quattro GrpA | H/A | 13:53.99 | +1:05.38 +1.52 | 101.9 +2.77 | 8. | | | Marcel Zarda Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 14:01.75 | +1:13.14 +7.76 | 100.9 +3.10 | 9. | | | Larionov Sergey Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 14:16.84 | +1:28.23 +15.09 | 99.2 +3.74 | 10. | | | Larionova Elionora Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 14:29.69 | +1:41.07 +12.84 | 97.7 +4.28 | 11. | | | BRUHY Frank Skoda Favorit 136 L GrpA | H/A | 14:30.25 | +1:41.64 +0.56 | 97.6 +4.31 | 12. | | | NYVLT Karel Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 15:08.54 | +2:19.93 +38.29 | 93.5 +5.93 | 13. | +2 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 15:14.33 | +2:25.72 +5.80 | 92.9 +6.17 | 14. | -1 | | Maier.Maximilian VW Golf II GTI 16V GrpA | H/A | 15:15.48 | +2:26.86 +1.13 | 92.8 +6.22 | 15. | +2 | | Woifeh Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 15:22.72 | +2:34.11 +7.25 | 92.1 +6.53 | 16. | | | YANOLIDIS Jannis Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 15:23.69 | +2:35.08 +0.97 | 92.0 +6.57 | 17. | +1 | | BIRO Zoltan Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 15:31.07 | +2:42.46 +7.38 | 91.2 +6.88 | 18. | +2 | | skoda130rsdollack Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 15:53.80 | +3:05.19 +22.73 | 89.1 +7.85 | 19. | +2 | | BUCZEK Lukas Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 16:13.10 | +3:24.48 +19.29 | 87.3 +8.66 | 20. | +3 | | SALOMO Marco Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 16:51.47 | +4:02.85 +38.36 | 84.0 +10.29 | 21. | -2 | | WAGNER Roland Renault Clio 16S Williams GrpA | H/A | 17:24.45 | +4:35.83 +32.97 | 81.3 +11.69 | 22. | +3 | | OGRODZKI Marek Subaru Impreza GC8 555 GrpA | H/A | 17:43.94 | +4:55.32 +19.48 | 79.9 +12.51 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|