|
12. Rallye Valašská Zima
12. Rallye Valašská Zima
1. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2019::::
1. Rally of east legends Championship 2019::::
free for all
28.1.2019 0:01 - 3.2.2019 23:59 |
123456789101112 |
RZ/SS 1 - Racková - Gottwaldov 1 Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch běžný a suchý, dobré podmínky, dopoledne, mírný déšť, zataženo 4.5 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | ESTEVEZ Oscar Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:32.46 | | 76.2   | 2. | | DRIVE Alexander Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:42.34 | +9.88 +9.88 | 72.9 +2.20 | 3. | | MS Racing Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:43.29 | +10.83 +0.95 | 72.5 +2.41 | 4. | | HEUER Michael Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:48.23 | +15.77 +4.94 | 71.0 +3.50 | 5. | | HUMMEL Stefan Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:49.17 | +16.71 +0.94 | 70.7 +3.71 | 6. | | VRBA Dominik VW 1302 S Grp2 | H/2 | 03:57.19 | +24.74 +8.02 | 68.3 +5.50 | 7. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:59.23 | +26.77 +2.02 | 67.7 +5.95 | 8. | | SCHENK Mike VW 1302 S Grp2 | H/2 | 04:08.54 | +36.08 +9.31 | 65.2 +8.02 | 9. | | KRALICEK Pavel Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 04:09.30 | +36.84 +0.76 | 65.0 +8.19 | 10. | | STELLNBERGER Philipp Fiat 126 Grp2 | H/2 | 04:28.38 | +55.92 +19.07 | 60.4 +12.43 | 11. | | OLFun Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 04:58.99 | +1:26.54 +30.61 | 54.2 +19.23 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | ESTEVEZ Oscar Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:32.46 | | 76.2   | 2. | | DRIVE Alexander Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:42.34 | +9.88 +9.88 | 72.9 +2.20 | 3. | | MS Racing Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:43.29 | +10.83 +0.95 | 72.5 +2.41 | 4. | | HEUER Michael Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:48.23 | +15.77 +4.94 | 71.0 +3.50 | 5. | | HUMMEL Stefan Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:49.17 | +16.71 +0.94 | 70.7 +3.71 | 6. | | VRBA Dominik VW 1302 S Grp2 | H/2 | 03:57.19 | +24.74 +8.02 | 68.3 +5.50 | 7. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:59.23 | +26.77 +2.02 | 67.7 +5.95 | 8. | | SCHENK Mike VW 1302 S Grp2 | H/2 | 04:08.54 | +36.08 +9.31 | 65.2 +8.02 | 9. | | KRALICEK Pavel Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 04:09.30 | +36.84 +0.76 | 65.0 +8.19 | 10. | | STELLNBERGER Philipp Fiat 126 Grp2 | H/2 | 04:28.38 | +55.92 +19.07 | 60.4 +12.43 | 11. | | OLFun Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 04:58.99 | +1:26.54 +30.61 | 54.2 +19.23 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|