|
13. Nemzetközi Mogürt-Salgó Rallye 1986
2. Rallye zur Ostlegendenmeisterschaft ::::
2. Rally of the East Legend Championship :::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de/viewtopic.php?t=8707&sid=9b9b032762ca07ac878630afbe50d570::::
2.4.2018 0:01 - 8.4.2018 23:59 |
12345678910 |
RZ/SS 10 - Galyatetö -> Mátrakeresztes 2 Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo 4.5 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 10 | Po RZ 10 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:21.29 | | 80.5   | 2. | | Ryszard LAUDACKI Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:21.70 | +0.41 +0.41 | 80.3 +0.09 | 3. | | IVANOV Sergey Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:23.48 | +2.18 +1.78 | 79.6 +0.49 | 4. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:24.49 | +3.20 +1.02 | 79.2 +0.71 | 5. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:24.55 | +3.25 +0.05 | 79.2 +0.72 | 6. | | TIENES Udo Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:29.60 | +8.31 +5.05 | 77.3 +1.85 | 7. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:29.97 | +8.68 +0.37 | 77.2 +1.93 | 8. | | DROZDA Karel Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:45.11 | +23.82 +15.14 | 72.0 +5.29 | 9. | | koch andreas Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:47.30 | +26.01 +2.19 | 71.3 +5.78 | 10. | | Nuno Carreira Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 08:31.64 05:00.00 | +5:10.35 +4:44.33 | 31.7 +68.97 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | IVANOV Sergey Lada 1600R Grp2 | H/2 | 57:01.93 | | 87.3   | 2. | | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 58:23.12 00:15.00 | +1:21.19 +1:21.19 | 85.3 +0.98 | 3. | | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 59:08.54 | +2:06.61 +45.42 | 84.2 +1.53 | 4. | | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 59:49.49 | +2:47.56 +40.95 | 83.2 +2.02 | 5. | | | Ryszard LAUDACKI Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 60:06.40 | +3:04.47 +16.91 | 82.9 +2.22 | 6. | | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 60:26.48 | +3:24.55 +20.07 | 82.4 +2.46 | 7. | | | DROZDA Karel Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 65:45.55 | +8:43.62 +5:19.07 | 75.7 +6.31 | 8. | | | koch andreas Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 69:55.10 05:15.00 | +12:53.17 +4:09.55 | 71.2 +9.32 | 9. | +1 | | TIENES Udo Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 75:27.68 10:00.00 | +18:25.76 +5:32.59 | 66.0 +13.32 | 10. | -1 | | Nuno Carreira Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 80:18.37 20:00.00 | +23:16.44 +4:50.68 | 62.0 +16.82 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
PANYUSHKIN Evgenyi | Lada 1600R Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | 01:26.03 | 02:22.03 | 03:21.29 | | Ryszard LAUDACKI | Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:00.14 | -00:00.14 | +00:00.40 | | IVANOV Sergey | Lada 1600R Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:03.66 | +00:02.63 | +00:02.18 | C | MYDLIAR Jozef | Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:00.44 | +00:02.13 | +00:03.19 | C | ROMANENKO Aleksandr | Lada 1600R Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:01.92 | +00:03.06 | +00:03.25 | C | TIENES Udo | Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:05.01 | +00:07.09 | +00:08.31 | | SALOMO Marco | Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:02.40 | +00:04.62 | +00:08.67 | C | DROZDA Karel | Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:02.42 | +00:05.44 | +00:23.81 | | koch andreas | Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:09.97 | +00:17.05 | +00:26.00 | | Nuno Carreira | Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | Mokré na asfalt | +00:05.78 | +00:07.45 | +05:10.34 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|