|
43. Rajd Polski 1986
43. Rajd Polski 1986
5. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 5. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
23.7.2018 0:01 - 29.7.2018 23:59 |
12345678910111213 |
RZ/SS 10 - Walim -> Rosciszow II Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, polojasno 12.4 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 10 | DalšíPo RZ 10 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 08:11.31 | | 90.9   | 2. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 08:22.21 | +10.90 +10.90 | 88.9 +0.88 | 3. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 08:24.51 | +13.20 +2.29 | 88.5 +1.06 | 4. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 08:40.79 | +29.48 +16.28 | 85.7 +2.38 | 5. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 08:50.69 | +39.36 +9.89 | 84.1 +3.18 | 6. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 09:39.78 | +1:28.47 +49.09 | 77.0 +7.13 | 7. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 13:11.31 05:00.00 | +5:00.00 +3:31.54 | 56.4 +24.19 | = | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 13:11.31 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 56.4 +24.19 | = | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 13:11.31 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 56.4 +24.19 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 55:20.57 | | 88.2   | 2. | | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 56:30.82 | +1:10.25 +1:10.25 | 86.4 +0.86 | 3. | | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 57:58.62 | +2:38.05 +1:27.80 | 84.2 +1.94 | 4. | | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 58:47.37 | +3:26.80 +48.75 | 83.1 +2.54 | 5. | +1 | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 62:41.53 05:00.00 | +7:20.96 +3:54.16 | 77.9 +5.42 | 6. | +2 | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 66:00.92 10:00.00 | +10:40.35 +3:19.39 | 74.0 +7.87 | 7. | -2 | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 66:08.55 10:00.00 | +10:47.98 +7.63 | 73.8 +7.96 | 8. | -1 | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 68:14.80 15:00.00 | +12:54.23 +2:06.25 | 71.6 +9.51 | 9. | | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 79:55.51 25:00.00 | +24:34.94 +11:40.71 | 61.1 +18.12 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|