|
43. Rajd Polski 1986
43. Rajd Polski 1986
5. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 5. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
23.7.2018 0:01 - 29.7.2018 23:59 |
12345678910111213 |
RZ/SS 4 - Walim -> Rosciszow Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, polojasno 12.4 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 4 | DalšíPo RZ 4 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 08:11.86 | | 90.8   | 2. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 08:19.41 | +7.55 +7.55 | 89.4 +0.61 | 3. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 08:21.85 | +10.00 +2.44 | 88.9 +0.81 | 4. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 08:51.21 | +39.35 +29.36 | 84.0 +3.17 | 5. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 09:00.51 | +48.65 +9.30 | 82.6 +3.92 | 6. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 09:08.01 | +56.15 +7.50 | 81.5 +4.53 | 7. | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 13:11.86 05:00.00 | +5:00.00 +4:03.85 | 56.4 +24.19 | = | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 13:11.86 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 56.4 +24.19 | = | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 13:11.86 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 56.4 +24.19 | = | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 13:11.86 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 56.4 +24.19 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 22:59.39 | | 94.2   | 2. | +2 | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 23:47.96 | +48.57 +48.57 | 91.0 +1.35 | 3. | +4 | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 24:05.98 | +1:06.59 +18.02 | 89.9 +1.84 | 4. | -2 | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 24:12.30 | +1:12.91 +6.32 | 89.5 +2.02 | 5. | | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 24:29.67 | +1:30.28 +17.37 | 88.4 +2.50 | 6. | | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 24:54.36 | +1:54.97 +24.69 | 87.0 +3.18 | 7. | -4 | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 28:36.16 05:00.00 | +5:36.77 +3:41.80 | 75.7 +9.33 | 8. | | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 32:27.18 10:00.00 | +9:27.79 +3:51.02 | 66.7 +15.73 | 9. | | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 37:49.21 15:00.00 | +14:49.83 +5:22.04 | 57.3 +24.65 | 10. | | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 42:24.98 20:00.00 | +19:25.58 +4:35.76 | 51.1 +32.29 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|