|
43. Rajd Polski 1986
43. Rajd Polski 1986
5. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 5. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
23.7.2018 0:01 - 29.7.2018 23:59 |
12345678910111213 |
RZ/SS 5 - Kamionki -> Sokolec Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, polojasno 4.5 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 5 | DalšíPo RZ 5 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 02:58.52 | | 90.7   | 2. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 03:10.59 | +12.07 +12.07 | 85.0 +2.68 | 3. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:12.40 | +13.88 +1.81 | 84.2 +3.08 | 4. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:13.72 | +15.20 +1.32 | 83.6 +3.38 | 5. | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:14.14 | +15.62 +0.42 | 83.4 +3.47 | 6. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:15.65 | +17.13 +1.50 | 82.8 +3.81 | 7. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 03:15.84 | +17.32 +0.19 | 82.7 +3.85 | 8. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 03:16.40 | +17.88 +0.56 | 82.5 +3.97 | 9. | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 03:18.73 | +20.21 +2.33 | 81.5 +4.49 | 10. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 03:20.86 | +22.34 +2.13 | 80.7 +4.96 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 26:13.12 | | 92.9   | 2. | | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 27:03.61 | +50.49 +50.49 | 90.0 +1.24 | 3. | | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 27:18.39 | +1:05.27 +14.78 | 89.2 +1.61 | 4. | | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 27:22.89 | +1:09.77 +4.50 | 89.0 +1.72 | 5. | | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 27:50.54 | +1:37.42 +27.65 | 87.5 +2.40 | 6. | | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 28:10.20 | +1:57.08 +19.66 | 86.5 +2.88 | 7. | | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 31:52.56 05:00.00 | +5:39.44 +3:42.36 | 76.4 +8.36 | 8. | | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 35:25.69 10:00.00 | +9:12.58 +3:33.14 | 68.8 +13.61 | 9. | | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 41:03.36 15:00.00 | +14:50.24 +5:37.66 | 59.3 +21.93 | 10. | | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 45:43.71 20:00.00 | +19:30.58 +4:40.35 | 53.3 +28.83 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|