Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
2.GVRC Classic Cup 18
Artic Rally Virtual Historic Rally Championship www.ly-racing.de
19.2.2018 0:05 - 25.2.2018 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
RZ/SS 7 - Kaihuavaara II
Výpis pro třídu (skupinu):
H/2
povrch rozbitý a suchý, špatné podmínky, odpoledne, husté sněžení, zataženo
6.1 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Předchozí
Na RZ 7
Další
Po RZ 7
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
04:28.83
81.7
 
2.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/2
04:35.42
+6.59
+6.59
79.7
+1.08
3.
irtdb_832
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
04:36.89
+8.06
+1.47
79.3
+1.32
4.
C
DEMUTH Mathias
Lada 1600R Grp2
H/2
04:37.00
+8.18
+0.12
79.3
+1.34
5.
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/2
04:38.84
+10.01
+1.83
78.8
+1.64
6.
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
04:45.91
+17.09
+7.08
76.8
+2.80
7.
TIENES Udo
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
04:49.47
+20.64
+3.55
75.9
+3.38
8.
PANYUSHKIN Evgenyi ml.
Lada 1600R Grp2
H/2
05:32.19
+1:03.36
+42.72
66.1
+10.39
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
32:34.82
84.3
 
2.
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/2
33:12.02
+37.20
+37.20
82.8
+0.81
3.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/2
33:12.05
+37.22
+0.03
82.8
+0.81
4.
DEMUTH Mathias
Lada 1600R Grp2
H/2
33:16.37
+41.55
+4.32
82.6
+0.91
5.
irtdb_832
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
34:12.21
+1:37.39
+55.84
80.3
+2.13
6.
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
34:31.03
+1:56.21
+18.82
79.6
+2.54
7.
TIENES Udo
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
35:25.61
+2:50.79
+54.58
77.6
+3.73
8.
PANYUSHKIN Evgenyi ml.
Lada 1600R Grp2
H/2
47:15.70
+14:40.88
+11:50.09
58.1
+19.23
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
STEIN Torsten
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
Sníh
01:47.99
03:24.74
04:28.83
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada 1600R Grp2
H/2
Sníh
+00:04.45
+00:06.16
+00:06.59
irtdb_832
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
Sníh
+00:02.51
+00:05.92
+00:08.06
DEMUTH Mathias
Lada 1600R Grp2
H/2
Sníh
+00:01.86
+00:05.19
+00:08.17
C
ROMANENKO Aleksandr
Lada 1600R Grp2
H/2
Sníh
+00:04.09
+00:07.98
+00:10.01
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
Sníh
+00:04.37
+00:08.21
+00:17.08
TIENES Udo
Renault 17 Gordini Grp2
H/2
Sníh
+00:06.05
+00:15.42
+00:20.63
PANYUSHKIN Evgenyi ml.
Lada 1600R Grp2
H/2
Sníh
+00:18.24
+00:48.32
+01:03.36
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
MYNARSKI Maciek
1
Havárie na RZ 1
Sordyl Patryk
1
Havárie na RZ 1
KRIVAN Jan
1
Havárie na RZ 1
Rafal Marzec
1
Havárie na RZ 1
HAZUKA Artur
1
Havárie na RZ 1
KUBOWICZ Marcin
1
Havárie na RZ 1
Larionova Elionora
2
Havárie na RZ 2
YoppaRaizo
2
Havárie na RZ 2
NOWAK Darek
3
Nenastoupil na RZ 3
RUMAN Tomas
3
Havárie na RZ 3
mikko81
3
Havárie na RZ 3
SZULIKOWSKI Jacek
3
Havárie na RZ 3
TOKOLY Vlado
3
Havárie na RZ 3
SZKUTA Mateusz
3
Havárie na RZ 3
MUÑOZ antonio
3
Havárie na RZ 3
ZAWADA Pawel
3
Nenastoupil na RZ 3
Vytas Viscius
3
Havárie na RZ 3
Larionov Sergey
3
Nenastoupil na RZ 3
Maciej Jutkiewicz
4
Havárie na RZ 4
Bartosz Daniel SZYMCZAK
4
Havárie na RZ 4
BASKO Karel
4
Havárie na RZ 4
Iwanowski Anton
4
Havárie na RZ 4
DG301
5
Havárie na RZ 5
SCHAMBERGER Karel
5
Nenastoupil na RZ 5
DUENKER Colin
5
Nenastoupil na RZ 5
Roman Maciaszczyk
5
Havárie na RZ 5
CEBULSKI Jakub
5
Nenastoupil na RZ 5
G.Severov
5
Havárie na RZ 5
Michu Tambor
6
Nenastoupil na RZ 6
JEDLICKA Patrik
6
Nenastoupil na RZ 6
LOPEZ Martin
6
Havárie na RZ 6
GARAZIJA Radek
6
Havárie na RZ 6
FEDOROV Denchik
6
Havárie na RZ 6
STUCHLIK Wojtek
6
Havárie na RZ 6
FIOLEK Jakub
7
Havárie na RZ 7
BUCZEK Lukas
7
Nenastoupil na RZ 7
MAJKA Rafal
7
Nenastoupil na RZ 7
PMS Rally Team
8
Havárie na RZ 8
BONCELA Damian
8
Havárie na RZ 8
MAMEDOV Maxim
8
Havárie na RZ 8
NUÑEZ Carlos
8
Havárie na RZ 8
MARTIKAINEN Riku
9
Havárie na RZ 9
Tiago Silva
10
Havárie na RZ 10
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7252
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.