|
43. Rajd Polski 1986
43. Rajd Polski 1986
5. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 5. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
23.7.2018 0:01 - 29.7.2018 23:59 |
12345678910111213 |
RZ/SS 11 - Sulistrowice -> Naslawice II Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, mlhavo, polojasno 8.3 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 11 | DalšíPo RZ 11 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 05:23.18 | | 92.5   | 2. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 05:26.29 | +3.11 +3.11 | 91.6 +0.38 | 3. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 05:33.04 | +9.86 +6.74 | 89.7 +1.19 | 4. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 05:34.03 | +10.85 +0.99 | 89.5 +1.31 | 5. | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 05:35.00 | +11.82 +0.97 | 89.2 +1.42 | 6. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 05:38.04 | +14.86 +3.04 | 88.4 +1.79 | 7. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 05:42.30 | +19.12 +4.26 | 87.3 +2.30 | 8. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 05:54.79 | +31.61 +12.49 | 84.2 +3.81 | 9. | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 06:39.28 | +1:16.09 +44.49 | 74.8 +9.17 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 60:43.76 | | 88.6   | 2. | | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 62:03.86 | +1:20.09 +1:20.09 | 86.7 +0.89 | 3. | | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 63:40.92 | +2:57.16 +1:37.06 | 84.5 +1.98 | 4. | | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 64:25.42 | +3:41.66 +44.50 | 83.5 +2.47 | 5. | | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 68:07.83 05:00.00 | +7:24.07 +3:42.41 | 79.0 +4.95 | 6. | | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 71:34.96 10:00.00 | +10:51.20 +3:27.13 | 75.2 +7.26 | 7. | | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 72:03.34 10:00.00 | +11:19.58 +28.38 | 74.7 +7.58 | 8. | | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 74:54.08 15:00.00 | +14:10.32 +2:50.74 | 71.9 +9.48 | 9. | | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 85:30.51 25:00.00 | +24:46.75 +10:36.42 | 62.9 +16.57 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|