|
43. Rajd Polski 1986
43. Rajd Polski 1986
5. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 5. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
23.7.2018 0:01 - 29.7.2018 23:59 |
12345678910111213 |
RZ/SS 2 - Sulistrowice -> Naslawice Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a vlhký, dobré podmínky, poledne, mlhavo, polojasno 8.3 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 2 | DalšíPo RZ 2 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 05:26.62 | | 91.5   | 2. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 05:32.95 | +6.33 +6.33 | 89.7 +0.76 | 3. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 05:39.71 | +13.09 +6.76 | 88.0 +1.58 | 4. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 05:41.03 | +14.42 +1.32 | 87.6 +1.74 | 5. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 05:51.42 | +24.80 +10.39 | 85.0 +2.99 | 6. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 05:53.23 | +26.61 +1.81 | 84.6 +3.21 | 7. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 06:17.97 | +51.36 +24.75 | 79.1 +6.19 | 8. | | KAJZAR Slawomir Fiat 126 Grp2 | H/2 | 06:26.26 | +59.65 +8.28 | 77.4 +7.19 | 9. | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 10:26.62 05:00.00 | +5:00.00 +4:00.36 | 47.7 +36.14 | = | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 10:26.62 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 47.7 +36.14 | = | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 10:26.62 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 47.7 +36.14 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 08:30.77 | | 92.3   | 2. | +2 | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 08:49.44 | +18.67 +18.67 | 89.1 +1.43 | 3. | +4 | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 09:05.44 | +34.65 +15.99 | 86.5 +2.65 | 4. | +1 | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 09:07.93 | +37.15 +2.49 | 86.1 +2.84 | 5. | +3 | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 09:12.44 | +41.66 +4.51 | 85.4 +3.18 | 6. | | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 09:14.47 | +43.70 +2.02 | 85.1 +3.34 | 7. | -5 | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 09:22.65 | +51.88 +8.18 | 83.8 +3.96 | 8. | +1 | | KAJZAR Slawomir Fiat 126 Grp2 | H/2 | 10:02.32 | +1:31.54 +39.67 | 78.3 +6.99 | 9. | -6 | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 13:32.97 05:00.00 | +5:02.20 +3:30.66 | 58.0 +23.07 | 10. | | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 18:30.78 10:00.00 | +10:00.00 +4:57.80 | 42.5 +45.80 | = | | | OLFun Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 18:30.78 10:00.00 | +10:00.00 +0.00 | 42.5 +45.80 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|