|
43. Rajd Polski 1986
43. Rajd Polski 1986
5. Lauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: 5. Rally of east legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
23.7.2018 0:01 - 29.7.2018 23:59 |
12345678910111213 |
RZ/SS 7 - Wojborz -> Zdanow Výpis pro třídu (skupinu): H/2 povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, polojasno 5.6 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 7 | DalšíPo RZ 7 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 04:37.68 | | 72.6   | 2. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 04:46.48 | +8.81 +8.81 | 70.4 +1.57 | 3. | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 04:49.41 | +11.74 +2.93 | 69.7 +2.10 | 4. | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 04:50.40 | +12.72 +0.99 | 69.4 +2.27 | 5. | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 04:53.00 | +15.32 +2.60 | 68.8 +2.74 | 6. | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 04:54.51 | +16.82 +1.51 | 68.5 +3.01 | 7. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 04:56.42 | +18.75 +1.91 | 68.0 +3.35 | 8. | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 05:09.86 | +32.19 +13.44 | 65.1 +5.75 | 9. | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 09:37.68 05:00.00 | +5:00.00 +4:27.81 | 34.9 +53.57 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | caterham Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 37:06.75 | | 87.6   | 2. | | | SALOMO Marco Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 38:04.19 | +57.44 +57.44 | 85.4 +1.06 | 3. | | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada 1600R Grp2 | H/2 | 38:11.42 | +1:04.67 +7.23 | 85.2 +1.19 | 4. | +1 | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 39:06.19 | +1:59.45 +54.78 | 83.2 +2.20 | 5. | +1 | | CASES Javier Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 39:50.50 | +2:43.75 +44.30 | 81.6 +3.02 | 6. | +1 | | ROMANENKO Aleksandr Lada 1600R Grp2 | H/2 | 42:37.03 05:00.00 | +5:30.28 +2:46.53 | 76.3 +6.09 | 7. | -3 | | Lexa Jan Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 43:10.12 05:00.00 | +6:03.37 +33.09 | 75.3 +6.70 | 8. | | | PUHAKKA Ossian Talbot Sunbeam Lotus Grp2 | H/2 | 45:28.35 10:00.00 | +8:21.60 +2:18.22 | 71.5 +9.25 | 9. | | | YANOLIDIS Jannis Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 51:57.84 15:00.00 | +14:51.09 +6:29.49 | 62.6 +16.44 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|