Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
#3-Aleksandrov Rally
Top 3 stage winners, in all car classes should send their replays to rbr_ua_replay@yahoo.com or rbr.ukraine@gmail.com ///
RULES
>>>
CALENDAR
>>>
REGISTER NOW
22.11.2012 7:00 - 27.11.2012 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
/
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RZ/SS 5 - SS5 Bukovyna-1
Výpis pro třídu (skupinu):
S1600
povrch běžný a suchý, dobré podmínky, dopoledne, před deštěm, oblačno
5.9 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 5
Další
Po RZ 5
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
03:31.85
100.3
 
2.
VODICKA Petr
Peugeot 206 S1600
S1600
03:33.61
+1.77
+1.77
99.4
+0.30
3.
ES'KOV Maxim
Citroen C2 S1600
S1600
03:36.29
+4.44
+2.67
98.2
+0.75
4.
NIKOLAEF Andrey
Ford Fiesta S1600
S1600
03:36.77
+4.93
+0.49
98.0
+0.83
5.
C
MILYAKOV Dmitriy
Citroen C2 S1600
S1600
03:36.93
+5.09
+0.16
97.9
+0.86
6.
C
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
03:38.47
+6.62
+1.53
97.2
+1.12
7.
PANYUSHKIN Evgenyi
Opel Corsa S1600
S1600
03:39.62
+7.78
+1.14
96.7
+1.32
8.
C
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:42.50
+10.66
+2.88
95.5
+1.81
9.
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
03:42.71
+10.87
+0.21
95.4
+1.84
10.
BALANDINS Rinalds
Opel Corsa S1600
S1600
03:48.29
+16.44
+5.58
93.0
+2.79
11.
C
VIIAND Ander
Ford Fiesta S1600
S1600
03:49.48
+17.63
+1.19
92.6
+2.99
12.
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:49.95
+18.10
+0.47
92.4
+3.07
13.
MARTYNUK Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:50.83
+18.98
+0.88
92.0
+3.22
14.
LYKHACH Roman Sr.
Renault Clio S1600
S1600
03:54.86
+23.01
+4.03
90.4
+3.90
15.
C
PIDLUSKY Oleksandr
Opel Corsa S1600
S1600
03:57.51
+25.66
+2.65
89.4
+4.35
16.
TKACHUK Ruslan
Suzuki Ignis S1600
S1600
03:58.01
+26.17
+0.51
89.2
+4.44
17.
MAKIDON Dmitriy
Fiat Punto S1600
S1600
04:02.47
+30.62
+4.45
87.6
+5.19
18.
SVIDENTSOV Alexey
Ford Fiesta S1600
S1600
04:04.97
+33.13
+2.50
86.7
+5.61
19.
C
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
04:07.53
+35.68
+2.54
85.8
+6.05
20.
C
TOKBULATOV Anton
Citroen C2 S1600
S1600
04:29.17
+57.32
+21.64
78.9
+9.72
21.
DVORYANINOV Grigoriy
Honda Civic R3
S1600
04:30.40
+58.56
+1.24
78.5
+9.93
22.
Frolov Dmitry
Lada 112 VK 1600
S1600
04:40.40
+1:08.55
+10.00
75.7
+11.62
23.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
08:31.85
05:00.00
+5:00.00
+3:51.45
41.5
+50.85
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
20:59.05
87.8
 
2.
-1
VODICKA Petr
Peugeot 206 S1600
S1600
20:59.98
+0.93
+0.93
87.7
+0.03
3.
NIKOLAEF Andrey
Ford Fiesta S1600
S1600
21:13.56
+14.51
+13.58
86.8
+0.47
4.
VIIAND Ander
Ford Fiesta S1600
S1600
21:42.77
+43.72
+29.21
84.8
+1.42
5.
PANYUSHKIN Evgenyi
Opel Corsa S1600
S1600
21:44.46
+45.41
+1.69
84.7
+1.48
6.
+1
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
21:52.32
+53.27
+7.86
84.2
+1.74
7.
+2
MILYAKOV Dmitriy
Citroen C2 S1600
S1600
21:53.94
+54.89
+1.62
84.1
+1.79
8.
+2
ES'KOV Maxim
Citroen C2 S1600
S1600
22:07.46
+1:08.41
+13.52
83.3
+2.23
9.
-1
MAKIDON Dmitriy
Fiat Punto S1600
S1600
22:19.06
+1:20.01
+11.60
82.5
+2.61
10.
+1
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
22:19.78
+1:20.73
+0.72
82.5
+2.63
11.
+1
HANNIBAL Lecter
Lada 112 TMS 1.6
S1600
22:32.64
+1:33.59
+12.86
81.7
+3.05
12.
-6
TOKBULATOV Anton
Citroen C2 S1600
S1600
22:36.32
+1:37.27
+3.68
81.5
+3.17
13.
PIDLUSKY Oleksandr
Opel Corsa S1600
S1600
22:44.22
+1:45.17
+7.90
81.0
+3.43
14.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
22:57.69
+1:58.64
+13.47
80.2
+3.86
15.
SVIDENTSOV Alexey
Ford Fiesta S1600
S1600
23:07.51
+2:08.46
+9.82
79.7
+4.18
16.
TKACHUK Ruslan
Suzuki Ignis S1600
S1600
23:15.01
+2:15.96
+7.50
79.2
+4.43
17.
MARTYNUK Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
23:17.27
00:33.00
+2:18.22
+2.25
79.1
+4.50
18.
+1
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
23:26.15
+2:27.10
+8.88
78.6
+4.79
19.
-1
BALANDINS Rinalds
Opel Corsa S1600
S1600
23:27.38
+2:28.33
+1.23
78.5
+4.83
20.
+1
LYKHACH Roman Sr.
Renault Clio S1600
S1600
24:17.40
+3:18.35
+50.02
75.8
+6.46
21.
-1
Frolov Dmitry
Lada 112 VK 1600
S1600
24:28.89
+3:29.84
+11.49
75.2
+6.84
22.
DVORYANINOV Grigoriy
Honda Civic R3
S1600
25:01.83
+4:02.78
+32.94
73.6
+7.91
23.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
38:07.17
15:00.00
+17:08.13
+13:05.35
48.3
+33.49
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
BALANDINS Rinalds
9
Havárie na RZ 9
POPOV Daniel
9
Havárie na RZ 9
PONOMAREV Petr
9
Havárie na RZ 9
Kristjan Fuchs
9
Havárie na RZ 9
MARTYNUK Oleg
9
Havárie na RZ 9
KHOROLSKY Artem
9
Havárie na RZ 9
KUZNIETSOV Stanislav
9
Havárie na RZ 9
SOROKIN Nikita
9
Havárie na RZ 9
MAKINEN Tommi
9
Havárie na RZ 9
SVIDENTSOV Alexey
9
Havárie na RZ 9
RBR-UA
10
Nenastoupil na RZ 10
MARKOV Evgeniy
10
Havárie na RZ 10
KHARLANOV Ruslan
10
Havárie na RZ 10
ANDREIKA Prostoi
10
Havárie na RZ 10
GUATAMAS Sergei
11
Nenastoupil na RZ 11
HLUSHNIONAK Aliaksandr
11
Havárie na RZ 11
Yakimiv Bohdan
11
Nenastoupil na RZ 11
Nico Mollica
11
Nenastoupil na RZ 11
PETRENKO Stas
11
Havárie na RZ 11
HANNIBAL Lecter
11
Nenastoupil na RZ 11
REINART Hardo
11
Nenastoupil na RZ 11
RYLOV Dmitriy
11
Nenastoupil na RZ 11
SIDOROV Konstantin
11
Havárie na RZ 11
Anton Voronkovich
11
Havárie na RZ 11
NIKOLAEF Andrey
11
Havárie na RZ 11
CHETIN Evgeniy
11
Nenastoupil na RZ 11
LYKHACH Roman Sr.
11
Havárie na RZ 11
VODICKA Petr
11
Havárie na RZ 11
Ryszard LAUDACKI
11
Nenastoupil na RZ 11
KLEVATSKIY Dmitry
11
Nenastoupil na RZ 11
MILYAKOV Dmitriy
13
Havárie na RZ 13
POLUYANOV Denis
13
Havárie na RZ 13
MATVEENKOV Gleb
13
Havárie na RZ 13
MIKULKA Alex
13
Havárie na RZ 13
CHIROKOV Vladimir
14
Havárie na RZ 14
SERGEY CHEREPANOV
14
Havárie na RZ 14
Frolov Dmitry
14
Havárie na RZ 14
NECHIPORUK Igor
14
Havárie na RZ 14
LYKHACH Pasha
15
Havárie na RZ 15
SOLDAKOV Ilya
16
Havárie na RZ 16
BAHLAI Andrii
17
Havárie na RZ 17
KOTYK Sergio
17
Havárie na RZ 17
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11289
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3729
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7253
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.