Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
8 - Rally Dnepr
Aleksandrov Rally Cup II
11.11.2010 8:00 - 17.11.2010 20:00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
RZ/SS 7 - Ukrainka
Výpis pro třídu (skupinu):
S1600
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 7
Další
Po RZ 7
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
VARTANYAN Valeriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
02:05.90
143.0
 
2.
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
02:07.46
+1.57
+1.57
141.2
+0.31
3.
PADALKIN Nikita
Lada 112 VK 1600
S1600
02:09.87
+3.97
+2.40
138.6
+0.79
4.
ES'KOV Maxim
Lada 112 TMS 1.6
S1600
02:15.48
+9.58
+5.61
132.9
+1.92
5.
BERTOV Andrey
MG ZR Super 1600
S1600
02:15.50
+9.61
+0.02
132.8
+1.92
6.
MAKALOWSKI Marcin
Opel Corsa S1600
S1600
02:15.87
+9.97
+0.36
132.5
+1.99
7.
Savlov Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
02:18.85
+12.96
+2.99
129.6
+2.59
8.
CHEPRASSOV Roman
Skoda Fabia Kit Car
S1600
02:23.59
+17.69
+4.73
125.4
+3.54
9.
SHOULEPOV Alexander
Ford Fiesta S1600
S1600
02:24.14
+18.23
+0.55
124.9
+3.65
10.
KRZYWDZINSKI Michal
Renault Clio R3
S1600
02:25.91
+20.02
+1.78
123.4
+4.00
11.
D'ARUTKIN Alexandro
MG ZR S1600
S1600
02:32.21
+26.31
+6.29
118.3
+5.26
12.
dudochkin i
Volkswagen Polo S1600
S1600
02:34.73
+28.83
+2.52
116.3
+5.77
13.
SHEKIN Feliks
Suzuki Ignis S1600
S1600
02:43.53
+37.64
+8.80
110.1
+7.53
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
25:19.25
122.7
 
2.
PADALKIN Nikita
Lada 112 VK 1600
S1600
26:15.32
+56.07
+56.07
118.4
+1.08
3.
VARTANYAN Valeriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
27:16.13
+1:56.88
+1:00.81
114.0
+2.26
4.
ES'KOV Maxim
Lada 112 TMS 1.6
S1600
27:43.38
+2:24.13
+27.25
112.1
+2.78
5.
Savlov Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
28:10.29
+2:51.04
+26.91
110.3
+3.30
6.
MAKALOWSKI Marcin
Opel Corsa S1600
S1600
28:58.25
+3:39.00
+47.96
107.3
+4.23
7.
CHEPRASSOV Roman
Skoda Fabia Kit Car
S1600
29:40.09
+4:20.83
+41.84
104.8
+5.04
8.
D'ARUTKIN Alexandro
MG ZR S1600
S1600
29:52.82
+4:33.57
+12.73
104.0
+5.28
9.
BERTOV Andrey
MG ZR Super 1600
S1600
30:18.57
+4:59.32
+25.75
102.5
+5.78
10.
SHOULEPOV Alexander
Ford Fiesta S1600
S1600
33:03.02
05:00.00
+7:43.77
+2:44.45
94.0
+8.95
11.
dudochkin i
Volkswagen Polo S1600
S1600
33:14.46
05:00.00
+7:55.21
+11.44
93.5
+9.17
12.
SHEKIN Feliks
Suzuki Ignis S1600
S1600
43:29.80
15:00.00
+18:10.55
+10:15.34
71.5
+21.05
13.
KRZYWDZINSKI Michal
Renault Clio R3
S1600
45:46.80
15:00.00
+20:27.55
+2:17.00
67.9
+23.70
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7251
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.