|
1 - Asfalt
12.5.2014 19:00 - 13.5.2014 23:59 |
12 |
RZ/SS 1 - RSI slalom Shonen Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 1 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| Na RZ 1 | DalšíPo RZ 1 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STERBA Rudolf Subaru Impreza N14 | N4 | 00:58.30 | | 61.7   | 2. | | MALEK Damian Subaru Impreza N12 | N4 | 00:59.61 | +1.32 +1.32 | 60.4 +1.32 | 3. | | RUDZKI Pawel Subaru Impreza N14 | N4 | 01:00.15 | +1.85 +0.53 | 59.8 +1.85 | 4. | | ANTONIK Adrian Subaru Impreza N14 | N4 | 01:00.44 | +2.14 +0.28 | 59.6 +2.14 | 5. | | Chaloupek Rosta Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:02.11 | +3.81 +1.67 | 58.0 +3.81 | 6. | | LATKO Leszek Subaru Impreza N14 | N4 | 01:03.80 | +5.50 +1.69 | 56.4 +5.50 | 7. | | JUNG Jakub Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:05.47 | +7.18 +1.67 | 55.0 +7.17 | 8. | | GOLOVIN Elena Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:07.71 | +9.42 +2.24 | 53.2 +9.42 | 9. | | GABRHELIK Ondra Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:10.43 00:10.00 | +12.14 +2.72 | 51.1 +12.14 | 10. | | Konrad Sowicki Subaru Impreza N14 URT | N4 | 02:15.25 00:33.00 | +1:16.95 +1:04.81 | 26.6 +76.95 | 11. | | CHRASCINA Mariusz Subaru Impreza N14 | N4 | 05:58.30 05:00.00 | +5:00.00 +3:43.05 | 10.0 +300.00 | = | | SpidiX (PL) Subaru Impreza N14 | N4 | 05:58.30 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 10.0 +300.00 |
|
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | STERBA Rudolf Subaru Impreza N14 | N4 | 00:58.30 | | 61.7   | 2. | | MALEK Damian Subaru Impreza N12 | N4 | 00:59.61 | +1.32 +1.32 | 60.4 +1.32 | 3. | | RUDZKI Pawel Subaru Impreza N14 | N4 | 01:00.15 | +1.85 +0.53 | 59.8 +1.85 | 4. | | ANTONIK Adrian Subaru Impreza N14 | N4 | 01:00.44 | +2.14 +0.28 | 59.6 +2.14 | 5. | | Chaloupek Rosta Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:02.11 | +3.81 +1.67 | 58.0 +3.81 | 6. | | LATKO Leszek Subaru Impreza N14 | N4 | 01:03.80 | +5.50 +1.69 | 56.4 +5.50 | 7. | | JUNG Jakub Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:05.47 | +7.18 +1.67 | 55.0 +7.17 | 8. | | GOLOVIN Elena Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:07.71 | +9.42 +2.24 | 53.2 +9.42 | 9. | | GABRHELIK Ondra Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:10.43 00:10.00 | +12.14 +2.72 | 51.1 +12.14 | 10. | | Konrad Sowicki Subaru Impreza N14 URT | N4 | 02:15.25 00:33.00 | +1:16.95 +1:04.81 | 26.6 +76.95 | 11. | | CHRASCINA Mariusz Subaru Impreza N14 | N4 | 05:58.30 05:00.00 | +5:00.00 +3:43.05 | 10.0 +300.00 | = | | SpidiX (PL) Subaru Impreza N14 | N4 | 05:58.30 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 10.0 +300.00 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|