Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
WRSMP 2014 - Rajd Wisly
6. Runda Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2014
22.10.2014 10:00 - 28.10.2014 23:59
WRSMP 2014 (
Wirtualne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
RZ/SS 1 - Lipowiec I
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, odpoledne, před deštěm, oblačno
3.5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
02:55.57
71.8
 
2.
C
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
02:56.49
+0.92
+0.92
71.4
+0.26
3.
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:00.44
+4.87
+3.95
69.8
+1.39
4.
C
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:01.27
+5.70
+0.83
69.5
+1.63
5.
C
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:02.96
+7.39
+1.69
68.9
+2.11
6.
DELCZYK Bartosz
Subaru Impreza N14
N4
03:03.55
+7.98
+0.59
68.6
+2.28
=
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N4
03:03.55
+7.98
+0.00
68.6
+2.28
8.
C
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
03:04.50
+8.93
+0.94
68.3
+2.55
9.
KOLODZIEJ Slawek
Subaru Impreza N14
N4
03:04.71
+9.14
+0.22
68.2
+2.61
10.
C
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14
N4
03:05.55
+9.98
+0.83
67.9
+2.85
11.
C
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14
N4
03:06.32
+10.75
+0.78
67.6
+3.07
12.
KALUSCHA Pawel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:06.40
+10.83
+0.08
67.6
+3.09
13.
Scieszka Patryk
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:06.91
+11.34
+0.51
67.4
+3.24
14.
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:08.54
+12.97
+1.63
66.8
+3.71
15.
CZECHOWICZ Ryszard
Subaru Impreza N14
N4
03:09.17
+13.60
+0.63
66.6
+3.89
16.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
03:09.31
+13.74
+0.14
66.6
+3.92
17.
LUKASZEWICZ Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
03:09.71
+14.14
+0.41
66.4
+4.04
18.
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
03:09.83
+14.26
+0.12
66.4
+4.07
19.
JUSZCZYK Piotr
Subaru Impreza N14
N4
03:12.10
+16.53
+2.27
65.6
+4.72
20.
ROMANIUK Szymon
Subaru Impreza N14
N4
03:12.75
+17.18
+0.65
65.4
+4.91
21.
Tomasz Piszczek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:14.23
+18.66
+1.47
64.9
+5.33
22.
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N4
03:14.88
+19.30
+0.65
64.7
+5.52
23.
C
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
03:14.98
+19.42
+0.11
64.6
+5.55
24.
C
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza N11
N4
03:15.38
+19.80
+0.40
64.5
+5.66
25.
C
SOMPOLSKI Mateusz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:15.87
+20.30
+0.49
64.3
+5.80
26.
C
BUCZEK Lukas
Subaru Impreza N12
N4
03:17.48
+21.91
+1.61
63.8
+6.26
27.
BIERNAT Tomasz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:17.83
+22.26
+0.35
63.7
+6.36
28.
C
Przemek Bronicz
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
03:18.81
+23.24
+0.97
63.4
+6.64
29.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
03:19.42
+23.85
+0.62
63.2
+6.82
30.
SZLAUR Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:20.26
+24.69
+0.83
62.9
+7.05
31.
C
SZKUTA Mateusz
Subaru Impreza N11
N4
03:22.75
+27.18
+2.49
62.1
+7.77
32.
C
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
03:23.77
+28.20
+1.02
61.8
+8.06
33.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:25.78
+30.21
+2.00
61.2
+8.63
34.
LATKO Leszek
Subaru Impreza N14
N4
03:48.58
+53.01
+22.80
55.1
+15.15
35.
BEDNARSKI Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:50.02
+54.45
+1.44
54.8
+15.56
36.
C
BRUDNIAK Andrzej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:52.63
+57.06
+2.61
54.2
+16.30
37.
BONCELA Damian
Subaru Impreza N14
N4
03:58.01
+1:02.44
+5.38
52.9
+17.84
38.
C
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
04:12.91
+1:17.34
+14.90
49.8
+22.10
39.
lukasz Waligora
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:14.21
+1:18.64
+1.30
49.6
+22.47
40.
C
ProDriverPL
Subaru Impreza N14
N4
04:19.96
+1:24.40
+5.76
48.5
+24.11
41.
Tomasz Kosinski
Subaru Impreza N14
N4
04:54.82
+1:59.25
+34.85
42.7
+34.07
42.
C
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N4
05:52.23
+2:56.66
+57.41
35.8
+50.48
43.
SKRZYPCZAK Oskar
Subaru Impreza N14
N4
05:55.57
03:00.00
+3:00.00
+3.34
35.4
+51.43
=
C
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N4
05:55.57
03:00.00
+3:00.00
+0.00
35.4
+51.43
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
02:55.57
71.8
 
2.
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
02:56.49
+0.92
+0.92
71.4
+0.26
3.
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:00.44
+4.87
+3.95
69.8
+1.39
4.
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:01.27
+5.70
+0.83
69.5
+1.63
5.
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:02.96
+7.39
+1.69
68.9
+2.11
6.
DELCZYK Bartosz
Subaru Impreza N14
N4
03:03.55
+7.98
+0.59
68.6
+2.28
=
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N4
03:03.55
+7.98
+0.00
68.6
+2.28
8.
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
03:04.50
+8.93
+0.94
68.3
+2.55
9.
KOLODZIEJ Slawek
Subaru Impreza N14
N4
03:04.71
+9.14
+0.22
68.2
+2.61
10.
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14
N4
03:05.55
+9.98
+0.83
67.9
+2.85
11.
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14
N4
03:06.32
+10.75
+0.78
67.6
+3.07
12.
KALUSCHA Pawel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:06.40
+10.83
+0.08
67.6
+3.09
13.
Scieszka Patryk
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:06.91
+11.34
+0.51
67.4
+3.24
14.
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:08.54
+12.97
+1.63
66.8
+3.71
15.
CZECHOWICZ Ryszard
Subaru Impreza N14
N4
03:09.17
+13.60
+0.63
66.6
+3.89
16.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
03:09.31
+13.74
+0.14
66.6
+3.92
17.
LUKASZEWICZ Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
03:09.71
+14.14
+0.41
66.4
+4.04
18.
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
03:09.83
+14.26
+0.12
66.4
+4.07
19.
JUSZCZYK Piotr
Subaru Impreza N14
N4
03:12.10
+16.53
+2.27
65.6
+4.72
20.
ROMANIUK Szymon
Subaru Impreza N14
N4
03:12.75
+17.18
+0.65
65.4
+4.91
21.
Tomasz Piszczek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:14.23
+18.66
+1.47
64.9
+5.33
22.
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N4
03:14.88
+19.30
+0.65
64.7
+5.52
23.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
03:14.98
+19.42
+0.11
64.6
+5.55
24.
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza N11
N4
03:15.38
+19.80
+0.40
64.5
+5.66
25.
SOMPOLSKI Mateusz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:15.87
+20.30
+0.49
64.3
+5.80
26.
BUCZEK Lukas
Subaru Impreza N12
N4
03:17.48
+21.91
+1.61
63.8
+6.26
27.
BIERNAT Tomasz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:17.83
+22.26
+0.35
63.7
+6.36
28.
Przemek Bronicz
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
03:18.81
+23.24
+0.97
63.4
+6.64
29.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
03:19.42
+23.85
+0.62
63.2
+6.82
30.
SZLAUR Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:20.26
+24.69
+0.83
62.9
+7.05
31.
SZKUTA Mateusz
Subaru Impreza N11
N4
03:22.75
+27.18
+2.49
62.1
+7.77
32.
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
03:23.77
+28.20
+1.02
61.8
+8.06
33.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:25.78
+30.21
+2.00
61.2
+8.63
34.
LATKO Leszek
Subaru Impreza N14
N4
03:48.58
+53.01
+22.80
55.1
+15.15
35.
BEDNARSKI Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:50.02
+54.45
+1.44
54.8
+15.56
36.
BRUDNIAK Andrzej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:52.63
+57.06
+2.61
54.2
+16.30
37.
BONCELA Damian
Subaru Impreza N14
N4
03:58.01
+1:02.44
+5.38
52.9
+17.84
38.
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
04:12.91
+1:17.34
+14.90
49.8
+22.10
39.
lukasz Waligora
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:14.21
+1:18.64
+1.30
49.6
+22.47
40.
ProDriverPL
Subaru Impreza N14
N4
04:19.96
+1:24.40
+5.76
48.5
+24.11
41.
Tomasz Kosinski
Subaru Impreza N14
N4
04:54.82
+1:59.25
+34.85
42.7
+34.07
42.
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N4
05:52.23
+2:56.66
+57.41
35.8
+50.48
43.
SKRZYPCZAK Oskar
Subaru Impreza N14
N4
05:55.57
03:00.00
+3:00.00
+3.34
35.4
+51.43
=
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N4
05:55.57
03:00.00
+3:00.00
+0.00
35.4
+51.43
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11290
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.33%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.