Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
WRSMP 2013 - Rajd Swidnicki Krause
2. Runda Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2013
8.5.2013 10:00 - 14.5.2013 23:59
WRSMP 2013 (
Wirtualne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
RZ/SS 1 - Swidnica I
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a vlhký, dobré podmínky, ráno, průzračno, polojasno
6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:41.85
97.4
 
2.
C
JAKUBCZYK Dariusz
Subaru Impreza N14
N4
03:42.78
+0.92
+0.92
97.0
+0.15
3.
C
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
03:43.98
+2.13
+1.20
96.4
+0.35
4.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
03:45.10
+3.25
+1.12
96.0
+0.54
5.
WEZOWSKI Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:45.33
+3.47
+0.22
95.9
+0.58
6.
BORTEL Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:45.79
+3.94
+0.46
95.7
+0.66
7.
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
03:46.06
+4.21
+0.27
95.5
+0.70
8.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
03:46.10
+4.24
+0.03
95.5
+0.71
9.
WORYTKO Michal
Subaru Impreza N14
N4
03:46.55
+4.69
+0.45
95.3
+0.78
10.
cruz
Subaru Impreza N14
N4
03:46.65
+4.79
+0.10
95.3
+0.80
11.
C
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:46.78
+4.92
+0.13
95.2
+0.82
12.
KOWALSKI Dawid
Subaru Impreza N14
N4
03:47.97
+6.12
+1.20
94.7
+1.02
13.
KAZUBEK Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
03:48.56
+6.71
+0.59
94.5
+1.12
14.
C
PIEKARSKI Andrzej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:48.77
+6.91
+0.20
94.4
+1.15
15.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
03:49.13
+7.27
+0.36
94.3
+1.21
16.
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
03:50.79
+8.94
+1.66
93.6
+1.49
17.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:50.91
+9.06
+0.12
93.5
+1.51
18.
Scieszka Patryk
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:51.08
+9.23
+0.17
93.5
+1.54
19.
C
GWIZDZ Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:51.88
+10.02
+0.80
93.1
+1.67
20.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
03:54.51
+12.65
+2.63
92.1
+2.11
21.
NASIADKO Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:54.63
+12.77
+0.12
92.1
+2.13
22.
Pawel Ciezkowski
Subaru Impreza N12
N4
03:54.90
+13.05
+0.28
92.0
+2.17
23.
C
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
03:55.70
+13.85
+0.80
91.6
+2.31
24.
Artur Wlasiuk
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:58.44
+16.59
+2.74
90.6
+2.76
25.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:58.79
+16.94
+0.35
90.5
+2.82
26.
GAPONIK Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
03:59.51
+17.66
+0.72
90.2
+2.94
27.
C
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14
N4
04:00.20
+18.34
+0.69
89.9
+3.06
28.
C
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N12
N4
04:00.53
+18.67
+0.33
89.8
+3.11
29.
C
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
04:00.76
+18.91
+0.23
89.7
+3.15
30.
C
Tomulus
Subaru Impreza N12
N4
04:01.28
+19.43
+0.52
89.5
+3.24
31.
KOJZAR Karol
Subaru Impreza N14
N4
04:02.18
+20.32
+0.90
89.2
+3.39
32.
ŚLIŻ Krzysztof
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:04.21
+22.36
+2.02
88.4
+3.73
33.
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
04:05.50
+23.64
+1.29
88.0
+3.94
34.
MULKA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
04:06.30
+24.45
+0.81
87.7
+4.07
35.
ŚLEFARSKI Maciej
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:08.86
+27.01
+2.56
86.8
+4.50
36.
C
TOKARSKI Arek
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:11.08
+29.22
+2.22
86.0
+4.87
37.
STASIEWICZ Adam
Subaru Impreza N12
N4
04:15.43
+33.57
+4.34
84.6
+5.60
38.
Szymon Bronowski
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:29.63
+47.78
+14.20
80.1
+7.96
39.
ŻUBEREK Kuba
Subaru Impreza N14
N4
04:45.72
+1:03.86
+16.07
75.6
+10.64
40.
SIKORA Dawid
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:01.89
+1:20.03
+16.17
71.5
+13.34
41.
wojtirz
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:57.00
+2:15.15
+55.12
60.5
+22.52
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:41.85
97.4
 
2.
JAKUBCZYK Dariusz
Subaru Impreza N14
N4
03:42.78
+0.92
+0.92
97.0
+0.15
3.
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
03:43.98
+2.13
+1.20
96.4
+0.35
4.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
03:45.10
+3.25
+1.12
96.0
+0.54
5.
WEZOWSKI Marek
Subaru Impreza N14
N4
03:45.33
+3.47
+0.22
95.9
+0.58
6.
BORTEL Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:45.79
+3.94
+0.46
95.7
+0.66
7.
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
03:46.06
+4.21
+0.27
95.5
+0.70
8.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
03:46.10
+4.24
+0.03
95.5
+0.71
9.
WORYTKO Michal
Subaru Impreza N14
N4
03:46.55
+4.69
+0.45
95.3
+0.78
10.
cruz
Subaru Impreza N14
N4
03:46.65
+4.79
+0.10
95.3
+0.80
11.
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:46.78
+4.92
+0.13
95.2
+0.82
12.
KOWALSKI Dawid
Subaru Impreza N14
N4
03:47.97
+6.12
+1.20
94.7
+1.02
13.
KAZUBEK Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
03:48.56
+6.71
+0.59
94.5
+1.12
14.
PIEKARSKI Andrzej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:48.77
+6.91
+0.20
94.4
+1.15
15.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
03:49.13
+7.27
+0.36
94.3
+1.21
16.
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
03:50.79
+8.94
+1.66
93.6
+1.49
17.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:50.91
+9.06
+0.12
93.5
+1.51
18.
Scieszka Patryk
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:51.08
+9.23
+0.17
93.5
+1.54
19.
GWIZDZ Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:51.88
+10.02
+0.80
93.1
+1.67
20.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
03:54.51
+12.65
+2.63
92.1
+2.11
21.
NASIADKO Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:54.63
+12.77
+0.12
92.1
+2.13
22.
Pawel Ciezkowski
Subaru Impreza N12
N4
03:54.90
+13.05
+0.28
92.0
+2.17
23.
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
03:55.70
+13.85
+0.80
91.6
+2.31
24.
Artur Wlasiuk
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:58.44
+16.59
+2.74
90.6
+2.76
25.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:58.79
+16.94
+0.35
90.5
+2.82
26.
GAPONIK Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
03:59.51
+17.66
+0.72
90.2
+2.94
27.
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14
N4
04:00.20
+18.34
+0.69
89.9
+3.06
28.
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N12
N4
04:00.53
+18.67
+0.33
89.8
+3.11
29.
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
04:00.76
+18.91
+0.23
89.7
+3.15
30.
Tomulus
Subaru Impreza N12
N4
04:01.28
+19.43
+0.52
89.5
+3.24
31.
KOJZAR Karol
Subaru Impreza N14
N4
04:02.18
+20.32
+0.90
89.2
+3.39
32.
ŚLIŻ Krzysztof
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:04.21
+22.36
+2.02
88.4
+3.73
33.
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
04:05.50
+23.64
+1.29
88.0
+3.94
34.
MULKA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
04:06.30
+24.45
+0.81
87.7
+4.07
35.
ŚLEFARSKI Maciej
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:08.86
+27.01
+2.56
86.8
+4.50
36.
TOKARSKI Arek
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:11.08
+29.22
+2.22
86.0
+4.87
37.
STASIEWICZ Adam
Subaru Impreza N12
N4
04:15.43
+33.57
+4.34
84.6
+5.60
38.
Szymon Bronowski
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:29.63
+47.78
+14.20
80.1
+7.96
39.
ŻUBEREK Kuba
Subaru Impreza N14
N4
04:45.72
+1:03.86
+16.07
75.6
+10.64
40.
SIKORA Dawid
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:01.89
+1:20.03
+16.17
71.5
+13.34
41.
wojtirz
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:57.00
+2:15.15
+55.12
60.5
+22.52
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Přechodný asfalt
01:10.07
02:23.19
03:41.85
JAKUBCZYK Dariusz
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:00.54
+00:01.30
+00:00.92
C
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:00.67
+00:01.99
+00:02.12
C
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:01.47
+00:02.00
+00:03.25
WEZOWSKI Marek
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:02.35
+00:03.36
+00:03.47
BORTEL Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Přechodný asfalt
+00:01.89
+00:03.42
+00:03.93
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:01.44
+00:03.15
+00:04.20
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:00.85
+00:03.26
+00:04.24
WORYTKO Michal
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:01.46
+00:03.36
+00:04.69
cruz
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:01.99
+00:03.37
+00:04.79
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:01.17
+00:01.85
+00:04.92
C
KOWALSKI Dawid
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:02.94
+00:04.30
+00:06.12
KAZUBEK Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:02.26
+00:04.32
+00:06.70
PIEKARSKI Andrzej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Přechodný asfalt
+00:02.24
+00:03.26
+00:06.91
C
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:01.71
+00:04.28
+00:07.27
BURCZYNSKI Radek
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:01.71
+00:06.66
+00:08.93
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14 URT
N4
Přechodný asfalt
+00:03.35
+00:06.82
+00:09.06
Scieszka Patryk
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Přechodný asfalt
+00:02.61
+00:05.71
+00:09.22
GWIZDZ Marcin
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:03.40
+00:06.76
+00:10.02
C
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:04.03
+00:08.10
+00:12.65
NASIADKO Pawel
Subaru Impreza N14 URT
N4
Přechodný asfalt
+00:04.10
+00:09.57
+00:12.77
Pawel Ciezkowski
Subaru Impreza N12
N4
Přechodný asfalt
+00:05.31
+00:08.10
+00:13.04
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:05.18
+00:08.61
+00:13.84
C
Artur Wlasiuk
Subaru Impreza N14 URT
N4
Přechodný asfalt
+00:06.15
+00:10.51
+00:16.58
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:05.01
+00:11.34
+00:16.93
GAPONIK Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:08.51
+00:13.50
+00:17.65
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:10.29
+00:15.91
+00:18.34
C
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N12
N4
Přechodný asfalt
+00:06.13
+00:11.56
+00:18.67
C
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:05.04
+00:10.94
+00:18.90
C
Tomulus
Subaru Impreza N12
N4
Přechodný asfalt
+00:05.48
+00:11.68
+00:19.42
C
KOJZAR Karol
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:07.10
+00:13.94
+00:20.32
ŚLIŻ Krzysztof
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Přechodný asfalt
+00:05.67
+00:12.80
+00:22.35
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:08.01
+00:15.45
+00:23.64
MULKA Slawomir
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:06.38
+00:13.92
+00:24.44
ŚLEFARSKI Maciej
Subaru Impreza N14 URT
N4
Přechodný asfalt
+00:08.02
+00:17.63
+00:27.00
TOKARSKI Arek
Subaru Impreza N14 URT
N4
Přechodný asfalt
+00:06.90
+00:14.78
+00:29.22
C
STASIEWICZ Adam
Subaru Impreza N12
N4
Přechodný asfalt
+00:07.02
+00:16.87
+00:33.57
Szymon Bronowski
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Přechodný asfalt
+00:12.99
+00:27.38
+00:47.77
ŻUBEREK Kuba
Subaru Impreza N14
N4
Přechodný asfalt
+00:05.94
+00:53.54
+01:03.86
SIKORA Dawid
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Přechodný asfalt
+00:11.83
+01:10.82
+01:20.03
wojtirz
Subaru Impreza N14 URT
N4
Přechodný asfalt
+00:18.62
+00:47.09
+02:15.14
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
CHOMA Krzysztof
1
Havárie na RZ 1
WISNIEWSKI Nikodem
1
Havárie na RZ 1
MAKALOWSKI Marcin
2
Havárie na RZ 2
BURCZYNSKI Arek
2
Havárie na RZ 2
Rudy
2
Havárie na RZ 2
JONKO Michal
2
Havárie na RZ 2
RZEMIENIEWSKI Bartosz
3
Havárie na RZ 3
Speedwayfanatic
3
Havárie na RZ 3
Harvester
4
Havárie na RZ 4
KUDLA Mateusz
4
Havárie na RZ 4
LEGUT Krzysztof
4
Havárie na RZ 4
Mariusz Fober
5
Havárie na RZ 5
Dariusz KRYSZYN
5
Havárie na RZ 5
SZYMONIAK Piotr
5
Havárie na RZ 5
ZYCH Grzesiek
5
Havárie na RZ 5
MOSOR Patryk
5
Havárie na RZ 5
LENDA Krzysztof
5
Havárie na RZ 5
GODZIEWSKI Dawid
5
Nenastoupil na RZ 5
BONCELA Damian
5
Havárie na RZ 5
JUNG Jakub
5
Havárie na RZ 5
LAMCZYK Aron
5
Havárie na RZ 5
Bartek Meka
5
Havárie na RZ 5
BUCZKOWSKI Tomasz
5
Havárie na RZ 5
WORYTKO Michal
6
Havárie na RZ 6
Buczo
6
Havárie na RZ 6
CZARNECKI Daniel
6
Nenastoupil na RZ 6
PIEDA Dariusz
7
Havárie na RZ 7
Tomasz Piszczek
8
Havárie na RZ 8
Damian HRYNIEWICZ
8
Havárie na RZ 8
CEBULSKI Jakub
9
Havárie na RZ 9
KABALA Lukasz
9
Havárie na RZ 9
ANDRZEJAK Filip
9
Havárie na RZ 9
CEBULSKI Przemek
9
Havárie na RZ 9
Qbart
9
Havárie na RZ 9
POCZWARDOWSKI Hubert
9
Havárie na RZ 9
WEZOWSKI Marek
10
Havárie na RZ 10
MAJEWSKI Piotr
10
Nenastoupil na RZ 10
Mateusz Lul
10
Havárie na RZ 10
Artur Wlasiuk
12
Havárie na RZ 12
Marcin N0WAK
13
Havárie na RZ 13
TRZESZCZKOWSKI Sebastian
14
Havárie na RZ 14
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11291
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.