Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-RU Championship 2010-2011 - 6 - Gukovo
rbr-russia.ru
3.2.2011 22:00 - 7.2.2011 21:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
RZ/SS 1 - Step\'
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch běžný a vlhký, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
8.2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
LOTOV Dmitry
Subaru Impreza N14
N4
04:38.38
106.0
 
2.
MATVEENKOV Gleb
Subaru Impreza N14
N4
04:43.23
+4.84
+4.84
104.2
+0.59
3.
C
BLOMNIEKS Arvis
Subaru Impreza N14
N4
04:53.06
+14.68
+9.83
100.7
+1.79
4.
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:53.16
+14.78
+0.10
100.7
+1.80
5.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:58.49
+20.11
+5.33
98.9
+2.45
6.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:59.13
+20.75
+0.64
98.7
+2.53
7.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:02.71
+24.33
+3.58
97.5
+2.97
8.
IGLESIAS Diego
Subaru Impreza N14
N4
05:02.74
+24.36
+0.03
97.5
+2.97
9.
C
TIKUMS Elmars
Subaru Impreza N14
N4
05:03.68
+25.30
+0.94
97.2
+3.09
10.
BRIGIS Gundars
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:04.62
+26.24
+0.94
96.9
+3.20
11.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:06.11
+27.73
+1.49
96.4
+3.38
12.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
05:06.62
+28.24
+0.51
96.3
+3.44
13.
DOOM777
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:07.48
+29.10
+0.86
96.0
+3.55
14.
C
PANCOCHA Jaroslav
Subaru Impreza N14
N4
05:09.07
+30.69
+1.59
95.5
+3.74
15.
C
BLOKS Janis
Subaru Impreza N14
N4
05:09.08
+30.71
+0.01
95.5
+3.74
16.
DRIVE Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:09.72
+31.34
+0.63
95.3
+3.82
17.
TENREIRO Fran
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:09.86
+31.48
+0.14
95.3
+3.84
18.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:11.55
+33.17
+1.69
94.8
+4.04
19.
Ilia OLEGOVICH
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:13.42
+35.04
+1.88
94.2
+4.27
20.
C
NIKOLAEV Andrey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:13.89
+35.51
+0.47
94.0
+4.33
21.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:14.20
+35.83
+0.32
93.9
+4.37
22.
VISHNEVECKIJ Vadim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:14.95
+36.58
+0.75
93.7
+4.46
23.
DUDINS Armands
Subaru Impreza N14
N4
05:19.57
+41.19
+4.62
92.4
+5.02
24.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
05:19.71
+41.34
+0.15
92.3
+5.04
25.
C
PROKOPENKO Alexsandr
Subaru Impreza N14
N4
05:21.00
+42.62
+1.29
92.0
+5.20
26.
GETALOV Ivan
Subaru Impreza N14
N4
05:22.66
+44.28
+1.66
91.5
+5.40
27.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
05:23.36
+44.98
+0.70
91.3
+5.49
28.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:27.20
+48.82
+3.84
90.2
+5.95
29.
Andrey Kirillov
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:33.39
+55.01
+6.19
88.5
+6.71
30.
EVSTRAHIN Slava
Subaru Impreza N14
N4
05:36.63
+58.25
+3.24
87.7
+7.10
31.
BOYKINYA Sergey
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
05:50.23
+1:11.84
+13.60
84.3
+8.76
32.
Evgeniy Bondarenkov
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:53.91
+1:15.54
+3.69
83.4
+9.21
33.
SVEDAS Lukas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:57.53
+1:19.15
+3.61
82.6
+9.65
34.
C
TRUKANAS Vytenis
Subaru Impreza N14
N4
06:01.11
+1:22.74
+3.59
81.7
+10.09
35.
CHEPRASSOV Roman
Subaru Impreza N14
N4
06:02.98
+1:24.60
+1.87
81.3
+10.32
36.
Reshetnyak Denis
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
06:04.73
+1:26.35
+1.75
80.9
+10.53
37.
C
SOSTAKS Karlis
Subaru Impreza N14
N4
06:48.11
+2:09.72
+43.38
72.3
+15.82
38.
LAPINSKAS Remigijus
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
07:27.35
+2:48.97
+39.24
66.0
+20.61
39.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+2:11.03
51.0
+36.59
=
KRUPA Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
SLABON Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
KOVALENKO Ruslan
Subaru Impreza N14
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
BASINSKAS Simonas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
LOTOV Dmitry
Subaru Impreza N14
N4
04:38.38
106.0
 
2.
MATVEENKOV Gleb
Subaru Impreza N14
N4
04:43.23
+4.84
+4.84
104.2
+0.59
3.
BLOMNIEKS Arvis
Subaru Impreza N14
N4
04:53.06
+14.68
+9.83
100.7
+1.79
4.
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:53.16
+14.78
+0.10
100.7
+1.80
5.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:58.49
+20.11
+5.33
98.9
+2.45
6.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:59.13
+20.75
+0.64
98.7
+2.53
7.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:02.71
+24.33
+3.58
97.5
+2.97
8.
IGLESIAS Diego
Subaru Impreza N14
N4
05:02.74
+24.36
+0.03
97.5
+2.97
9.
TIKUMS Elmars
Subaru Impreza N14
N4
05:03.68
+25.30
+0.94
97.2
+3.09
10.
BRIGIS Gundars
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:04.62
+26.24
+0.94
96.9
+3.20
11.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:06.11
+27.73
+1.49
96.4
+3.38
12.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
05:06.62
+28.24
+0.51
96.3
+3.44
13.
DOOM777
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:07.48
+29.10
+0.86
96.0
+3.55
14.
PANCOCHA Jaroslav
Subaru Impreza N14
N4
05:09.07
+30.69
+1.59
95.5
+3.74
15.
BLOKS Janis
Subaru Impreza N14
N4
05:09.08
+30.71
+0.01
95.5
+3.74
16.
DRIVE Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:09.72
+31.34
+0.63
95.3
+3.82
17.
TENREIRO Fran
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:09.86
+31.48
+0.14
95.3
+3.84
18.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:11.55
+33.17
+1.69
94.8
+4.04
19.
Ilia OLEGOVICH
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:13.42
+35.04
+1.88
94.2
+4.27
20.
NIKOLAEV Andrey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:13.89
+35.51
+0.47
94.0
+4.33
21.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:14.20
+35.83
+0.32
93.9
+4.37
22.
VISHNEVECKIJ Vadim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:14.95
+36.58
+0.75
93.7
+4.46
23.
DUDINS Armands
Subaru Impreza N14
N4
05:19.57
+41.19
+4.62
92.4
+5.02
24.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
05:19.71
+41.34
+0.15
92.3
+5.04
25.
PROKOPENKO Alexsandr
Subaru Impreza N14
N4
05:21.00
+42.62
+1.29
92.0
+5.20
26.
GETALOV Ivan
Subaru Impreza N14
N4
05:22.66
+44.28
+1.66
91.5
+5.40
27.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
05:23.36
+44.98
+0.70
91.3
+5.49
28.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:27.20
+48.82
+3.84
90.2
+5.95
29.
Andrey Kirillov
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:33.39
+55.01
+6.19
88.5
+6.71
30.
EVSTRAHIN Slava
Subaru Impreza N14
N4
05:36.63
+58.25
+3.24
87.7
+7.10
31.
BOYKINYA Sergey
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
05:50.23
+1:11.84
+13.60
84.3
+8.76
32.
Evgeniy Bondarenkov
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:53.91
+1:15.54
+3.69
83.4
+9.21
33.
SVEDAS Lukas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:57.53
+1:19.15
+3.61
82.6
+9.65
34.
TRUKANAS Vytenis
Subaru Impreza N14
N4
06:01.11
+1:22.74
+3.59
81.7
+10.09
35.
CHEPRASSOV Roman
Subaru Impreza N14
N4
06:02.98
+1:24.60
+1.87
81.3
+10.32
36.
Reshetnyak Denis
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
06:04.73
+1:26.35
+1.75
80.9
+10.53
37.
SOSTAKS Karlis
Subaru Impreza N14
N4
06:48.11
+2:09.72
+43.38
72.3
+15.82
38.
LAPINSKAS Remigijus
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
07:27.35
+2:48.97
+39.24
66.0
+20.61
39.
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+2:11.03
51.0
+36.59
=
BASINSKAS Simonas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
KOVALENKO Ruslan
Subaru Impreza N14
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
SLABON Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
KRUPA Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
=
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:38.38
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.0
+36.59
Sledovat turnaj živě
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
LOTOV Dmitry
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
01:33.83
03:03.75
04:38.38
MATVEENKOV Gleb
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.16
+00:03.39
+00:04.85
BLOMNIEKS Arvis
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:03.15
+00:08.69
+00:14.68
C
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:05.30
+00:11.13
+00:14.77
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:06.55
+00:13.72
+00:20.11
RUDY Denis
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:05.38
+00:13.58
+00:20.75
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:07.60
+00:15.97
+00:24.32
IGLESIAS Diego
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:08.52
+00:15.84
+00:24.36
TIKUMS Elmars
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:05.92
+00:18.38
+00:25.30
C
BRIGIS Gundars
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:08.13
+00:17.46
+00:26.24
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:10.02
+00:20.12
+00:27.72
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:10.50
+00:19.69
+00:28.24
DOOM777
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:09.09
+00:20.16
+00:29.09
PANCOCHA Jaroslav
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:09.06
+00:19.95
+00:30.69
C
BLOKS Janis
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:10.99
+00:22.32
+00:30.70
C
DRIVE Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:09.04
+00:20.38
+00:31.34
TENREIRO Fran
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:18.83
+00:26.08
+00:31.47
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:09.76
+00:22.51
+00:33.16
Ilia OLEGOVICH
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:10.41
+00:23.02
+00:35.04
NIKOLAEV Andrey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:09.19
+00:17.93
+00:35.51
C
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:12.64
+00:24.77
+00:35.82
VISHNEVECKIJ Vadim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:09.50
+00:21.94
+00:36.57
DUDINS Armands
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:12.48
+00:25.31
+00:41.19
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:43.20
+00:42.92
+00:41.33
PROKOPENKO Alexsandr
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:04.19
+00:18.42
+00:42.62
C
GETALOV Ivan
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:14.56
+00:29.44
+00:44.28
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:12.34
+00:29.66
+00:44.98
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Mokrá šotolina
+00:15.93
+00:33.21
+00:48.82
Andrey Kirillov
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:17.63
+00:32.92
+00:55.01
EVSTRAHIN Slava
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:18.41
+00:40.03
+00:58.25
BOYKINYA Sergey
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
Suchá šotolina
+00:52.56
+01:04.68
+01:11.84
Evgeniy Bondarenkov
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
Suchá šotolina
+00:28.14
+00:51.57
+01:15.53
SVEDAS Lukas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:54.43
+01:07.76
+01:19.14
TRUKANAS Vytenis
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:59.10
+01:11.27
+01:22.73
C
CHEPRASSOV Roman
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:15.08
+01:13.19
+01:24.60
Reshetnyak Denis
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
Suchá šotolina
+00:24.80
+00:48.45
+01:26.35
SOSTAKS Karlis
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+01:49.70
+01:58.93
+02:09.73
C
LAPINSKAS Remigijus
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+01:58.15
+02:24.32
+02:48.97
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:01.71
+00:05.14
+04:59.99
KRUPA Grzegorz
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
Šotolinová intermedia
+00:26.21
--:--:--
+04:59.99
BASINSKAS Simonas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:22.84
+02:14.71
+04:59.99
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
--:--:--
--:--:--
+04:59.99
SLABON Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+01:37.18
--:--:--
+04:59.99
KOVALENKO Ruslan
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:15.41
+00:31.96
+04:59.99
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
KOCHETKOV Anton
1
Havárie na RZ 1
MIKHEYEV Sergey
1
Havárie na RZ 1
SSSSS
1
Havárie na RZ 1
Joao Marques
1
Havárie na RZ 1
MACAITIS Petras
1
Havárie na RZ 1
GRISHNYAKOV Andrey
1
Havárie na RZ 1
GUSAR Katya
1
Havárie na RZ 1
LUKINS Matiss
1
Havárie na RZ 1
Soldatenko Alexey
1
Havárie na RZ 1
DJOBROVSKI Nick
1
Havárie na RZ 1
MOROKOV Slava
2
Nenastoupil na RZ 2
Romashev Pavel
2
Nenastoupil na RZ 2
GAVINSKI Viktor
2
Nenastoupil na RZ 2
DUCHACEK Jan
2
Havárie na RZ 2
GORGOL Artur
2
Havárie na RZ 2
VISHNEVECKIJ Vadim
2
Havárie na RZ 2
BOBROV Sergey
2
Nenastoupil na RZ 2
BORODIN Maxim
2
Havárie na RZ 2
SKORNYAKOV Anton
3
Havárie na RZ 3
Vershinin Alexander
3
Havárie na RZ 3
MALYSHEV Denis
4
Havárie na RZ 4
MACHINKO Sergey
4
Nenastoupil na RZ 4
DOOM777
5
Havárie na RZ 5
KHOROLSKY Artem
5
Nenastoupil na RZ 5
KOLOMIIETS Kyryl
5
Havárie na RZ 5
TITOV Yuriy
6
Havárie na RZ 6
PARUBOK Dmytro
6
Nenastoupil na RZ 6
Lapa
6
Havárie na RZ 6
ZALYAUTDINOV Igor
6
Havárie na RZ 6
MAKALOWSKI Marcin
7
Havárie na RZ 7
BALANDINS Rinalds
7
Havárie na RZ 7
ZOLOTAREV Oleg
8
Havárie na RZ 8
EREMEEV Eugene
8
Nenastoupil na RZ 8
BASINSKAS Simonas
9
Havárie na RZ 9
Yakimiv Bohdan
9
Havárie na RZ 9
SLABON Tomasz
9
Havárie na RZ 9
LAPAEV Vitaly
9
Nenastoupil na RZ 9
VORONKOV Serguei
9
Havárie na RZ 9
CHAYKOVSKYI Alexandr
10
Havárie na RZ 10
BatovE
10
Havárie na RZ 10
STEINBACH Dirk
10
Havárie na RZ 10
Sviatkov Sergey
10
Havárie na RZ 10
FILATOW Maksim
10
Havárie na RZ 10
SOLDATENKO Alexandr
10
Havárie na RZ 10
FEDOTOV Igor
10
Havárie na RZ 10
Pakichev Daniil
10
Havárie na RZ 10
Reshetnyak Denis
10
Havárie na RZ 10
SOBOLEV Aleksei
10
Havárie na RZ 10
D'ARUTKIN Alexandro
10
Havárie na RZ 10
KONOPLEV Dmitriy
10
Havárie na RZ 10
KUDRYASHOV Igor
10
Havárie na RZ 10
KOWALSKI Mikolaj
10
Havárie na RZ 10
ERSHOV Kirill
10
Havárie na RZ 10
sher
10
Havárie na RZ 10
KOVALENKO Ruslan
10
Havárie na RZ 10
OSIPOV Sergey
10
Nenastoupil na RZ 10
BRIGIS Gundars
10
Havárie na RZ 10
LAPINSKAS Remigijus
10
Havárie na RZ 10
Moskovoy Vitaliy
10
Havárie na RZ 10
GORDEEV Dmitriy
10
Havárie na RZ 10
MATVEENKOV Gleb
10
Nenastoupil na RZ 10
KOPIYA Denis
10
Havárie na RZ 10
BASINSKAS Justinas
10
Havárie na RZ 10
KARASEV Denis
10
Havárie na RZ 10
LINNA Lassi
10
Havárie na RZ 10
MUGANCEV Dmitriy
10
Havárie na RZ 10
Evgeniy Bondarenkov
10
Havárie na RZ 10
SHIMAN Alexander
10
Nenastoupil na RZ 10
KRUPA Grzegorz
10
Havárie na RZ 10
4eka
10
Havárie na RZ 10
TOKBULATOV Anton
10
Havárie na RZ 10
BAHLAI Andrii
10
Havárie na RZ 10
TIKUMS Elmars
10
Havárie na RZ 10
KOKS Martins
11
Havárie na RZ 11
SOSTAKS Karlis
11
Havárie na RZ 11
TRUKANAS Vytenis
11
Havárie na RZ 11
BORODIN Peter
11
Havárie na RZ 11
Nikolaev Andre
11
Havárie na RZ 11
USVILS Kristaps
11
Havárie na RZ 11
LYKHACH Roman Sr.
11
Havárie na RZ 11
SVEDAS Lukas
11
Nenastoupil na RZ 11
MARTYNUK Oleg
11
Havárie na RZ 11
LYKHACH Pasha
11
Havárie na RZ 11
Blume Roman
11
Havárie na RZ 11
KALINICHENKO Dmitri
11
Havárie na RZ 11
CIPANS Davis
11
Havárie na RZ 11
Anisimov Vladimir
11
Havárie na RZ 11
JT
11
Havárie na RZ 11
musicman
11
Havárie na RZ 11
ES'KOV Maxim
11
Havárie na RZ 11
MILYAKOV Dmitriy
11
Havárie na RZ 11
VALL Tab
11
Havárie na RZ 11
SZANYI Gabi
11
Havárie na RZ 11
Kolodiy Artem
11
Havárie na RZ 11
MARTYNOV Stanislav
11
Havárie na RZ 11
LOPUKHOV Aleksey
12
Havárie na RZ 12
LESKO Roman
12
Havárie na RZ 12
BUCZKOWSKI Tomasz
12
Havárie na RZ 12
KALNINS Kristaps
12
Havárie na RZ 12
CHEPRASSOV Roman
12
Havárie na RZ 12
TENREIRO Fran
12
Havárie na RZ 12
FILIMONOV Dmitry
12
Havárie na RZ 12
TKACHEV Maksim
12
Havárie na RZ 12
ZAGORUIKO Dmitry
12
Havárie na RZ 12
BOYKINYA Sergey
12
Nenastoupil na RZ 12
RAJEWSKA Justyna
13
Havárie na RZ 13
LARIONOV Anton
13
Havárie na RZ 13
SADKOV Sergey
13
Nenastoupil na RZ 13
DANIN Sergey
13
Havárie na RZ 13
KAVARNALY Dmitriy
13
Havárie na RZ 13
SHIMAN Alexey
13
Havárie na RZ 13
PROKOPENKO Alexsandr
13
Havárie na RZ 13
KALNINS KALENIEKS Ingus
13
Havárie na RZ 13
SALTENIS Vilius
13
Havárie na RZ 13
KOCHETKOV Sergey
13
Nenastoupil na RZ 13
PANCOCHA Jaroslav
13
Havárie na RZ 13
GERASIMCHUK Vladimir
13
Havárie na RZ 13
Frolov Dmitry
14
Havárie na RZ 14
KALININ Denis
14
Havárie na RZ 14
nluxa
14
Nenastoupil na RZ 14
Ilia OLEGOVICH
14
Havárie na RZ 14
SOSNIN Aleksey
14
Nenastoupil na RZ 14
IVANOV Sergey
14
Havárie na RZ 14
SIDOROV Konstantin
15
Havárie na RZ 15
KRAVTSOV Gena
15
Havárie na RZ 15
BLOKS Janis
15
Havárie na RZ 15
KRACALIK Libor
15
Havárie na RZ 15
MAJKA Rafal
15
Havárie na RZ 15
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11290
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3729
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7253
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.