Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBRALLY-LT CORONA RALLY México
Second event of the championship / For more information visit http://rbrally.freehostia.com/news.php
8.3.2010 0:01 - 13.3.2010 23:59
RBR-LT (Open RBR-LT WRC 2014 championship)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
/
10
11
12
13
14
15
16
17
18
/
19
20
21
RZ/SS 1 - Alfaro 1
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch běžný a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
7.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
GEZEVICIUS Deividas
Subaru Impreza N14
N4
02:57.04
144.4
 
2.
MASPAANS Rihardo
Subaru Impreza N14
N4
02:59.17
+2.12
+2.12
142.7
+0.30
3.
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
02:59.57
+2.52
+0.40
142.3
+0.36
4.
PECHA Stanislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:59.72
+2.68
+0.15
142.2
+0.38
5.
C
PIEKARSKI Andrzej
Subaru Impreza N14
N4
03:01.31
+4.26
+1.59
141.0
+0.60
6.
C
BLATNIK Primoz
Subaru Impreza N14
N4
03:01.85
+4.80
+0.54
140.5
+0.68
7.
EITVYDAS Ralys
Subaru Impreza N12
N4
03:02.38
+5.34
+0.53
140.1
+0.75
8.
CYWKA Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:02.65
+5.61
+0.27
139.9
+0.79
9.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
03:05.34
+8.28
+2.68
137.9
+1.17
10.
SERA Ricsi
Subaru Impreza N14
N4
03:05.51
+8.47
+0.18
137.8
+1.19
11.
BOSS Pawel
Subaru Impreza N12
N4
03:06.12
+9.08
+0.61
137.3
+1.28
12.
BRIGIS Gundars
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:06.65
+9.60
+0.53
136.9
+1.35
13.
BITTO Zsolti
Subaru Impreza N14
N4
03:06.70
+9.66
+0.06
136.9
+1.36
14.
VRBA Jaroslav
Subaru Impreza N12
N4
03:07.32
+10.27
+0.62
136.4
+1.45
15.
C
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
03:07.49
+10.45
+0.18
136.3
+1.47
16.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
03:07.63
+10.59
+0.14
136.2
+1.49
17.
BELOZEROV Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:07.93
+10.89
+0.30
136.0
+1.53
18.
KUBICIK Josef
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:08.37
+11.33
+0.44
135.7
+1.60
19.
LINDBERG Tommie
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:08.41
+11.37
+0.04
135.7
+1.60
20.
VARTANYAN Valeriy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:08.61
+11.56
+0.20
135.5
+1.63
21.
Augustas BIELIAUSKAS
Subaru Impreza N14
N4
03:09.61
+12.57
+1.01
134.8
+1.77
22.
MATOUSEK Vlastimil
Subaru Impreza N14
N4
03:09.75
+12.70
+0.13
134.7
+1.79
23.
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N11
N4
03:09.98
+12.93
+0.23
134.5
+1.82
24.
KULINICIUS Denas
Subaru Impreza N14
N4
03:10.09
+13.05
+0.11
134.5
+1.84
25.
C
KUSMIREK Romek
Subaru Impreza N12
N4
03:10.48
+13.43
+0.38
134.2
+1.89
=
C
SAAVEL Rauno
Subaru Impreza N14
N4
03:10.48
+13.43
+0.00
134.2
+1.89
27.
C
KORYSTOV Dmitry
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:11.08
+14.04
+0.61
133.8
+1.98
28.
PETER Marek
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:11.23
+14.19
+0.15
133.7
+2.00
29.
BUTMANAS Paulius
Subaru Impreza N10
N4
03:11.81
+14.77
+0.57
133.3
+2.08
30.
PALIUKENAS Aisvydas
Subaru Impreza N14
N4
03:12.16
+15.12
+0.35
133.0
+2.13
31.
SALABANOV Konstantin
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:15.11
+18.07
+2.95
131.0
+2.54
32.
PADALKIN Nikita
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:15.30
+18.26
+0.19
130.9
+2.57
33.
PILKA Donatas
Subaru Impreza N12
N4
03:16.93
+19.89
+1.63
129.8
+2.80
34.
LEBED Nazariy
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:17.12
+20.07
+0.19
129.7
+2.83
35.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:17.87
+20.82
+0.74
129.2
+2.93
36.
PIDLUSKY Oleksandr
Subaru Impreza N14
N4
03:18.65
+21.61
+0.78
128.7
+3.04
37.
C
LINNA Lassi
Subaru Impreza N14
N4
03:21.14
+24.10
+2.49
127.1
+3.39
38.
VESELY Frantisek
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:21.66
+24.62
+0.52
126.7
+3.47
39.
SVEDAS Lukas
Subaru Impreza N10
N4
03:22.41
+25.36
+0.74
126.3
+3.57
40.
C
TIKUMS Elmars
Subaru Impreza N12
N4
03:24.77
+27.72
+2.36
124.8
+3.90
41.
TICHY Ondra
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:25.46
+28.41
+0.69
124.4
+4.00
42.
KONOPLEV Dmitriy
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
03:26.87
+29.82
+1.41
123.6
+4.20
43.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:28.57
+31.52
+1.70
122.5
+4.44
44.
GLINSKIS vaidas
Subaru Impreza N14
N4
03:29.09
+32.04
+0.53
122.2
+4.51
45.
PIKUNAS Aidas
Subaru Impreza N11
N4
03:32.79
+35.74
+3.69
120.1
+5.03
46.
KOVALENKO Roman
Subaru Impreza N14
N4
03:44.64
+47.59
+11.85
113.8
+6.70
47.
KASTANEK Zdenek
Subaru Impreza N11
N4
04:13.81
+1:16.77
+29.17
100.7
+10.81
48.
BEIKMANIS Roberts
Subaru Impreza N14
N4
04:19.46
+1:22.42
+5.65
98.5
+11.61
49.
Evaldas Butkus
Subaru Impreza N12
N4
04:29.72
+1:32.67
+10.26
94.8
+13.05
50.
I
SOSTAKS Karlis
Subaru Impreza N12
N4
07:57.04
05:00.00
+5:00.00
+3:27.33
53.6
+42.25
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
GEZEVICIUS Deividas
Subaru Impreza N14
N4
02:57.04
144.4
 
2.
MASPAANS Rihardo
Subaru Impreza N14
N4
02:59.17
+2.12
+2.12
142.7
+0.30
3.
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
02:59.57
+2.52
+0.40
142.3
+0.36
4.
PECHA Stanislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:59.72
+2.68
+0.15
142.2
+0.38
5.
PIEKARSKI Andrzej
Subaru Impreza N14
N4
03:01.31
+4.26
+1.59
141.0
+0.60
6.
BLATNIK Primoz
Subaru Impreza N14
N4
03:01.85
+4.80
+0.54
140.5
+0.68
7.
EITVYDAS Ralys
Subaru Impreza N12
N4
03:02.38
+5.34
+0.53
140.1
+0.75
8.
CYWKA Marcin
Subaru Impreza N14
N4
03:02.65
+5.61
+0.27
139.9
+0.79
9.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
03:05.34
+8.28
+2.68
137.9
+1.17
10.
SERA Ricsi
Subaru Impreza N14
N4
03:05.51
+8.47
+0.18
137.8
+1.19
11.
BOSS Pawel
Subaru Impreza N12
N4
03:06.12
+9.08
+0.61
137.3
+1.28
12.
BRIGIS Gundars
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:06.65
+9.60
+0.53
136.9
+1.35
13.
BITTO Zsolti
Subaru Impreza N14
N4
03:06.70
+9.66
+0.06
136.9
+1.36
14.
VRBA Jaroslav
Subaru Impreza N12
N4
03:07.32
+10.27
+0.62
136.4
+1.45
15.
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
03:07.49
+10.45
+0.18
136.3
+1.47
16.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
03:07.63
+10.59
+0.14
136.2
+1.49
17.
BELOZEROV Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:07.93
+10.89
+0.30
136.0
+1.53
18.
KUBICIK Josef
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:08.37
+11.33
+0.44
135.7
+1.60
19.
LINDBERG Tommie
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:08.41
+11.37
+0.04
135.7
+1.60
20.
VARTANYAN Valeriy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:08.61
+11.56
+0.20
135.5
+1.63
21.
Augustas BIELIAUSKAS
Subaru Impreza N14
N4
03:09.61
+12.57
+1.01
134.8
+1.77
22.
MATOUSEK Vlastimil
Subaru Impreza N14
N4
03:09.75
+12.70
+0.13
134.7
+1.79
23.
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N11
N4
03:09.98
+12.93
+0.23
134.5
+1.82
24.
KULINICIUS Denas
Subaru Impreza N14
N4
03:10.09
+13.05
+0.11
134.5
+1.84
25.
KUSMIREK Romek
Subaru Impreza N12
N4
03:10.48
+13.43
+0.38
134.2
+1.89
=
SAAVEL Rauno
Subaru Impreza N14
N4
03:10.48
+13.43
+0.00
134.2
+1.89
27.
KORYSTOV Dmitry
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:11.08
+14.04
+0.61
133.8
+1.98
28.
PETER Marek
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:11.23
+14.19
+0.15
133.7
+2.00
29.
BUTMANAS Paulius
Subaru Impreza N10
N4
03:11.81
+14.77
+0.57
133.3
+2.08
30.
PALIUKENAS Aisvydas
Subaru Impreza N14
N4
03:12.16
+15.12
+0.35
133.0
+2.13
31.
SALABANOV Konstantin
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:15.11
+18.07
+2.95
131.0
+2.54
32.
PADALKIN Nikita
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:15.30
+18.26
+0.19
130.9
+2.57
33.
PILKA Donatas
Subaru Impreza N12
N4
03:16.93
+19.89
+1.63
129.8
+2.80
34.
LEBED Nazariy
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:17.12
+20.07
+0.19
129.7
+2.83
35.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:17.87
+20.82
+0.74
129.2
+2.93
36.
PIDLUSKY Oleksandr
Subaru Impreza N14
N4
03:18.65
+21.61
+0.78
128.7
+3.04
37.
LINNA Lassi
Subaru Impreza N14
N4
03:21.14
+24.10
+2.49
127.1
+3.39
38.
VESELY Frantisek
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:21.66
+24.62
+0.52
126.7
+3.47
39.
SVEDAS Lukas
Subaru Impreza N10
N4
03:22.41
+25.36
+0.74
126.3
+3.57
40.
TIKUMS Elmars
Subaru Impreza N12
N4
03:24.77
+27.72
+2.36
124.8
+3.90
41.
TICHY Ondra
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:25.46
+28.41
+0.69
124.4
+4.00
42.
KONOPLEV Dmitriy
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
03:26.87
+29.82
+1.41
123.6
+4.20
43.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:28.57
+31.52
+1.70
122.5
+4.44
44.
GLINSKIS vaidas
Subaru Impreza N14
N4
03:29.09
+32.04
+0.53
122.2
+4.51
45.
PIKUNAS Aidas
Subaru Impreza N11
N4
03:32.79
+35.74
+3.69
120.1
+5.03
46.
KOVALENKO Roman
Subaru Impreza N14
N4
03:44.64
+47.59
+11.85
113.8
+6.70
47.
KASTANEK Zdenek
Subaru Impreza N11
N4
04:13.81
+1:16.77
+29.17
100.7
+10.81
48.
BEIKMANIS Roberts
Subaru Impreza N14
N4
04:19.46
+1:22.42
+5.65
98.5
+11.61
49.
Evaldas Butkus
Subaru Impreza N12
N4
04:29.72
+1:32.67
+10.26
94.8
+13.05
50.
SOSTAKS Karlis
Subaru Impreza N12
N4
07:57.04
05:00.00
+5:00.00
+3:27.33
53.6
+42.25
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
GEZEVICIUS Deividas
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
01:04.95
02:01.95
02:57.04
MASPAANS Rihardo
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.61
+00:01.13
+00:02.12
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:00.49
+00:01.28
+00:02.52
PECHA Stanislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:00.01
+00:02.43
+00:02.67
PIEKARSKI Andrzej
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.18
+00:01.49
+00:04.26
C
BLATNIK Primoz
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.20
+00:02.34
+00:04.80
C
EITVYDAS Ralys
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
+00:01.11
+00:02.84
+00:05.33
CYWKA Marcin
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:02.22
+00:03.64
+00:05.60
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.19
+00:02.67
+00:08.29
SERA Ricsi
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:05.04
+00:06.33
+00:08.46
BOSS Pawel
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
+00:02.70
+00:05.52
+00:09.07
BRIGIS Gundars
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:02.05
+00:06.24
+00:09.60
BITTO Zsolti
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:04.08
+00:06.29
+00:09.65
VRBA Jaroslav
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
+00:03.03
+00:06.11
+00:10.27
KUBINI Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:04.01
+00:06.53
+00:10.44
C
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:02.45
+00:06.60
+00:10.58
BELOZEROV Sergey
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:01.80
+00:05.84
+00:10.88
KUBICIK Josef
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:04.38
+00:07.66
+00:11.32
LINDBERG Tommie
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:01.42
+00:07.84
+00:11.36
VARTANYAN Valeriy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:02.01
+00:06.48
+00:11.56
Augustas BIELIAUSKAS
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:03.08
+00:07.37
+00:12.56
MATOUSEK Vlastimil
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:04.03
+00:07.90
+00:12.70
LOPUKHOV Aleksey
Subaru Impreza N11
N4
Suchá šotolina
+00:04.03
+00:08.52
+00:12.93
KULINICIUS Denas
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:03.41
+00:07.81
+00:13.04
KUSMIREK Romek
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
+00:03.84
+00:07.83
+00:13.43
C
SAAVEL Rauno
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:05.65
+00:07.66
+00:13.43
C
KORYSTOV Dmitry
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:03.89
+00:08.42
+00:14.03
C
PETER Marek
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:04.55
+00:09.44
+00:14.18
BUTMANAS Paulius
Subaru Impreza N10
N4
Suchá šotolina
+00:04.73
+00:09.02
+00:14.76
PALIUKENAS Aisvydas
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:04.20
+00:08.63
+00:15.11
SALABANOV Konstantin
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:04.79
+00:10.22
+00:18.06
PADALKIN Nikita
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:07.29
+00:11.67
+00:18.25
PILKA Donatas
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
+00:05.39
+00:13.99
+00:19.88
LEBED Nazariy
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:04.31
+00:10.34
+00:20.07
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:06.46
+00:11.81
+00:20.82
PIDLUSKY Oleksandr
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:05.92
+00:13.51
+00:21.60
LINNA Lassi
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:08.42
+00:15.52
+00:24.09
C
VESELY Frantisek
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
+00:09.30
+00:15.98
+00:24.61
SVEDAS Lukas
Subaru Impreza N10
N4
Suchá šotolina
+00:06.50
+00:14.80
+00:25.36
TIKUMS Elmars
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
+00:07.60
+00:15.36
+00:27.72
C
TICHY Ondra
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:07.61
+00:16.29
+00:28.41
KONOPLEV Dmitriy
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
Suchá šotolina
+00:06.06
+00:16.39
+00:29.82
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Suchá šotolina
+00:14.60
+00:24.41
+00:31.52
GLINSKIS vaidas
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:08.58
+00:19.17
+00:32.04
PIKUNAS Aidas
Subaru Impreza N11
N4
Suchá šotolina
+00:22.31
+00:27.37
+00:35.74
KOVALENKO Roman
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:12.64
+00:29.18
+00:47.59
KASTANEK Zdenek
Subaru Impreza N11
N4
Suchá šotolina
+00:08.49
+00:19.50
+01:16.76
BEIKMANIS Roberts
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:57.22
+01:07.38
+01:22.41
Evaldas Butkus
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
+00:14.68
+00:30.89
+01:32.67
SOSTAKS Karlis
Subaru Impreza N12
N4
Suchá šotolina
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
DABINS Raivo
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
CYWKA Marcin
20
Nenastoupil na RZ 20
BORKOVEC Jirka
21
Havárie na RZ 21
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11291
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.