|
ESOX CUP 4 - Agilis Rally 2013
1st round of Esox Cup 4. End registration in tournament on sunday 24th march 2013 at 10:00 . Registration on ESOX CUP 4
Here ( only once per season) and here its start list. You must register your car on all tournament, but on Esox Cup you registration only once per season. Thx
31.3.2013 21:00 - 6.4.2013 23:59 |
1234567 / 8910111213141516 |
RZ/SS 12 - D2-SS12 Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno 5.6 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| PředchozíNa RZ 12 | DalšíPo RZ 12 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 04:16.85 | | 78.5   | 2. | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 04:16.97 | +0.12 +0.12 | 78.4 +0.02 | 3. | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 04:19.87 | +3.02 +2.90 | 77.6 +0.54 | 4. | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 04:22.36 | +5.51 +2.49 | 76.8 +0.98 | 5. | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 04:25.33 | +8.48 +2.98 | 76.0 +1.51 | 6. | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 04:25.79 | +8.94 +0.46 | 75.8 +1.60 | 7. | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 04:32.06 | +15.21 +6.26 | 74.1 +2.72 | 8. | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 04:32.92 | +16.07 +0.86 | 73.9 +2.87 | 9. | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 07:16.85 03:00.00 | +3:00.00 +2:43.93 | 46.1 +32.14 | = | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 07:16.85 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 46.1 +32.14 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 44:01.31 | | 103.4   | 2. | | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 45:52.74 | +1:51.43 +1:51.43 | 99.3 +1.47 | 3. | | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 46:36.56 | +2:35.25 +43.82 | 97.7 +2.05 | 4. | | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 48:35.39 00:20.00 | +4:34.08 +1:58.83 | 93.7 +3.61 | 5. | | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 48:51.25 | +4:49.94 +15.86 | 93.2 +3.82 | 6. | | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 48:59.84 | +4:58.52 +8.59 | 92.9 +3.93 | 7. | | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 53:49.80 06:00.00 | +9:48.49 +4:49.95 | 84.6 +7.75 | 8. | | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 59:38.59 12:00.00 | +15:37.28 +5:48.79 | 76.4 +12.35 | 9. | | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 63:07.93 18:00.00 | +19:06.61 +3:29.34 | 72.1 +15.11 | 10. | | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 72:57.35 24:10.00 | +28:56.05 +9:49.42 | 62.4 +22.87 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|