|
ESOX CUP 4 - Agilis Rally 2013
1st round of Esox Cup 4. End registration in tournament on sunday 24th march 2013 at 10:00 . Registration on ESOX CUP 4
Here ( only once per season) and here its start list. You must register your car on all tournament, but on Esox Cup you registration only once per season. Thx
31.3.2013 21:00 - 6.4.2013 23:59 |
1234567 / 8910111213141516 |
RZ/SS 13 - D2-SS13 Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 6.9 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| PředchozíNa RZ 13 | DalšíPo RZ 13 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 03:14.12 | | 128.0   | 2. | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 03:15.35 | +1.23 +1.23 | 127.2 +0.18 | 3. | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 03:16.15 | +2.02 +0.80 | 126.6 +0.29 | 4. | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 03:19.78 | +5.66 +3.63 | 124.3 +0.82 | 5. | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 03:20.59 | +6.47 +0.81 | 123.8 +0.94 | 6. | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 03:26.86 | +12.74 +6.27 | 120.1 +1.85 | 7. | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 03:33.03 | +18.91 +6.17 | 116.6 +2.74 | 8. | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 06:14.12 03:00.00 | +3:00.00 +2:41.09 | 66.4 +26.09 | = | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 06:14.12 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 66.4 +26.09 | = | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 06:14.12 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 66.4 +26.09 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 47:15.43 | | 105.1   | 2. | | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 49:08.90 | +1:53.47 +1:53.47 | 101.1 +1.37 | 3. | | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 49:51.92 | +2:36.49 +43.02 | 99.6 +1.89 | 4. | +2 | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 52:20.43 | +5:05.00 +2:28.51 | 94.9 +3.68 | 5. | | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 52:24.28 | +5:08.85 +3.85 | 94.8 +3.73 | 6. | -2 | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 54:49.52 03:20.00 | +7:34.09 +2:25.24 | 90.6 +5.48 | 7. | | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 60:03.93 09:00.00 | +12:48.50 +5:14.41 | 82.7 +9.28 | 8. | | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 63:05.45 12:00.00 | +15:50.02 +3:01.52 | 78.7 +11.47 | 9. | | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 66:27.71 18:00.00 | +19:12.28 +3:22.26 | 74.7 +13.92 | 10. | | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 79:11.47 27:10.00 | +31:56.05 +12:43.77 | 62.7 +23.14 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|