|
ESOX CUP 4 - Agilis Rally 2013
1st round of Esox Cup 4. End registration in tournament on sunday 24th march 2013 at 10:00 . Registration on ESOX CUP 4
Here ( only once per season) and here its start list. You must register your car on all tournament, but on Esox Cup you registration only once per season. Thx
31.3.2013 21:00 - 6.4.2013 23:59 |
1234567 / 8910111213141516 |
RZ/SS 14 - D2-SS14 Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 6 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| PředchozíNa RZ 14 | DalšíPo RZ 14 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 03:43.10 | | 96.8   | 2. | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 03:43.20 | +0.10 +0.10 | 96.8 +0.02 | 3. | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 03:47.34 | +4.24 +4.13 | 95.0 +0.71 | 4. | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 03:48.25 | +5.15 +0.91 | 94.6 +0.86 | 5. | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 03:51.33 | +8.23 +3.08 | 93.4 +1.37 | 6. | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 03:52.75 | +9.65 +1.42 | 92.8 +1.61 | 7. | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 04:02.82 | +19.72 +10.08 | 89.0 +3.29 | 8. | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 06:43.10 03:00.00 | +3:00.00 +2:40.28 | 53.6 +30.00 | = | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 06:43.10 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 53.6 +30.00 | = | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 06:43.10 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 53.6 +30.00 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 50:58.64 | | 104.5   | 2. | | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 52:52.01 | +1:53.37 +1:53.37 | 100.8 +1.28 | 3. | | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 53:40.17 | +2:41.53 +48.16 | 99.3 +1.82 | 4. | | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 56:11.76 | +5:13.12 +2:31.59 | 94.8 +3.53 | 5. | | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 56:27.11 | +5:28.47 +15.35 | 94.4 +3.70 | 6. | | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 61:32.62 06:20.00 | +10:33.98 +5:05.51 | 86.6 +7.14 | 7. | | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 66:47.03 12:00.00 | +15:48.39 +5:14.41 | 79.8 +10.68 | 8. | | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 66:58.21 12:00.00 | +15:59.57 +11.18 | 79.6 +10.81 | 9. | | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 70:15.06 18:00.00 | +19:16.42 +3:16.85 | 75.8 +13.02 | 10. | | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 85:54.59 30:10.00 | +34:55.94 +15:39.53 | 62.0 +23.60 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|