|
ESOX CUP 4 - Agilis Rally 2013
1st round of Esox Cup 4. End registration in tournament on sunday 24th march 2013 at 10:00 . Registration on ESOX CUP 4
Here ( only once per season) and here its start list. You must register your car on all tournament, but on Esox Cup you registration only once per season. Thx
31.3.2013 21:00 - 6.4.2013 23:59 |
1234567 / 8910111213141516 |
RZ/SS 16 - D2-SS16 Power Stage Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno 12.4 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| PředchozíNa RZ 16 | Po RZ 16 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 07:08.61 | | 104.1   | 2. | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 07:17.17 | +8.56 +8.56 | 102.1 +0.69 | 3. | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 07:38.72 | +30.11 +21.55 | 97.3 +2.43 | 4. | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 07:56.65 | +48.04 +17.93 | 93.7 +3.87 | 5. | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 08:43.50 | +1:34.89 +46.85 | 85.3 +7.65 | 6. | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 08:45.99 | +1:37.38 +2.49 | 84.9 +7.85 | 7. | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 10:08.61 03:00.00 | +3:00.00 +1:22.62 | 73.3 +14.52 | = | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 10:08.61 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 73.3 +14.52 | = | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 10:08.61 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 73.3 +14.52 | = | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 10:08.61 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 73.3 +14.52 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 61:58.27 | | 104.9   | 2. | +1 | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 64:33.29 | +2:35.02 +2:35.02 | 100.7 +1.43 | 3. | -1 | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 64:37.18 | +2:38.91 +3.89 | 100.6 +1.47 | 4. | | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 69:05.68 | +7:07.41 +4:28.50 | 94.0 +3.95 | 5. | | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 69:36.64 | +7:38.38 +30.97 | 93.3 +4.23 | 6. | | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 78:23.70 12:20.00 | +16:25.43 +8:47.04 | 82.9 +9.10 | 7. | +2 | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 81:48.13 18:00.00 | +19:49.85 +3:24.43 | 79.4 +10.99 | 8. | -1 | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 82:28.00 15:00.00 | +20:29.73 +39.86 | 78.8 +11.35 | 9. | -1 | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 83:38.10 18:00.00 | +21:39.83 +1:10.11 | 77.7 +12.00 | 10. | | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 102:45.67 36:10.00 | +40:47.40 +19:07.56 | 63.2 +22.60 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|