Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
10 - Rally Bukovyna
RBR-UA 4. Visit our web - rbrally.com.ua
10.5.2012 7:00 - 15.5.2012 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
/
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RZ/SS 2 - SS2 Shurdyn
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
9.5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 2
Další
Po RZ 2
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
06:12.50
91.8
 
2.
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
06:17.13
+4.63
+4.63
90.7
+0.49
3.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
06:23.96
+11.46
+6.83
89.1
+1.21
4.
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
06:24.53
+12.03
+0.56
88.9
+1.27
5.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:26.25
+13.75
+1.72
88.5
+1.45
6.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:26.41
+13.90
+0.16
88.5
+1.46
7.
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:27.41
+14.90
+1.00
88.3
+1.57
8.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
06:32.12
+19.62
+4.71
87.2
+2.07
9.
C
VOLKOVICH Alexander
Subaru Impreza N14
N4
06:34.72
+22.22
+2.60
86.6
+2.34
10.
IVANOVA Katya
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:34.87
+22.37
+0.15
86.6
+2.35
11.
SHIMAN Alexander
Subaru Impreza N14
N4
06:35.66
+23.15
+0.78
86.4
+2.44
12.
C
DANYS Levko
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:37.05
+24.55
+1.40
86.1
+2.58
13.
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:39.40
+26.89
+2.34
85.6
+2.83
14.
EVSTRAHIN Slava
Subaru Impreza N14
N4
06:41.18
+28.67
+1.78
85.2
+3.02
15.
LEBED Nazariy
Subaru Impreza N14
N4
06:42.13
+29.62
+0.95
85.0
+3.12
16.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
06:48.03
+35.53
+5.91
83.8
+3.74
17.
Yakimiv Bohdan
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:55.01
+42.50
+6.97
82.4
+4.47
18.
KOTYK Sergio
Subaru Impreza N12
N4
06:55.14
+42.64
+0.13
82.4
+4.49
19.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:58.60
+46.09
+3.46
81.7
+4.85
20.
SMIRNOV Daniil
Subaru Impreza N14 URT
N4
08:07.61
+1:55.11
+1:09.02
70.1
+12.12
21.
KOVALENKO Vladislav
Subaru Impreza N14 URT
N4
08:43.15
+2:30.63
+35.53
65.4
+15.86
22.
KALININ Denis
Subaru Impreza N14
N4
11:12.50
05:00.00
+5:00.00
+2:29.36
50.9
+31.58
=
PADALKIN Nikita
Subaru Impreza N14
N4
11:12.50
05:00.00
+5:00.00
+0.00
50.9
+31.58
=
LEGEDZA Andriy
Subaru Impreza N14 URT
N4
11:12.50
05:00.00
+5:00.00
+0.00
50.9
+31.58
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
09:16.50
86.7
 
2.
+5
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
09:16.93
+0.43
+0.43
86.6
+0.03
3.
+3
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
09:25.78
+9.27
+8.84
85.3
+0.69
4.
-1
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:27.58
+11.07
+1.80
85.0
+0.83
5.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
09:27.86
+11.36
+0.28
84.9
+0.85
6.
+3
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
09:29.51
+13.00
+1.65
84.7
+0.97
7.
+4
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:33.11
+16.60
+3.60
84.2
+1.24
8.
-7
IVANOVA Katya
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:33.65
+17.14
+0.54
84.1
+1.28
9.
-5
SHIMAN Alexander
Subaru Impreza N14
N4
09:36.88
+20.37
+3.23
83.6
+1.52
10.
+6
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
09:38.91
+22.41
+2.02
83.3
+1.67
11.
+3
VOLKOVICH Alexander
Subaru Impreza N14
N4
09:40.76
+24.25
+1.84
83.1
+1.81
12.
-4
DANYS Levko
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:41.63
+25.12
+0.87
82.9
+1.87
13.
EVSTRAHIN Slava
Subaru Impreza N14
N4
09:47.07
+30.57
+5.45
82.2
+2.28
14.
+3
LEBED Nazariy
Subaru Impreza N14
N4
09:50.89
+34.39
+3.82
81.6
+2.57
15.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
09:54.23
+37.72
+3.34
81.2
+2.82
16.
+4
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:57.95
+41.45
+3.72
80.7
+3.09
17.
-5
Yakimiv Bohdan
Subaru Impreza N14 URT
N4
10:00.85
+44.35
+2.90
80.3
+3.31
18.
+1
KOTYK Sergio
Subaru Impreza N12
N4
10:10.07
+53.56
+9.21
79.1
+4.00
19.
-1
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
10:12.06
+55.55
+1.99
78.8
+4.15
20.
-10
SMIRNOV Daniil
Subaru Impreza N14 URT
N4
11:12.82
+1:56.32
+1:00.76
71.7
+8.68
21.
KOVALENKO Vladislav
Subaru Impreza N14 URT
N4
12:01.76
+2:45.25
+48.94
66.8
+12.33
22.
PADALKIN Nikita
Subaru Impreza N14
N4
14:33.73
05:00.00
+5:17.23
+2:31.97
55.2
+23.67
23.
KALININ Denis
Subaru Impreza N14
N4
14:58.30
05:00.00
+5:41.80
+24.57
53.7
+25.51
24.
LEGEDZA Andriy
Subaru Impreza N14 URT
N4
19:11.28
10:00.00
+9:54.77
+4:12.98
41.9
+44.39
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
01:50.98
04:02.66
06:12.50
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:01.59
+00:02.98
+00:04.62
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:02.85
+00:06.74
+00:11.45
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:05.63
+00:10.47
+00:12.02
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:02.04
+00:06.73
+00:13.74
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:02.76
+00:07.75
+00:13.90
KOLOMIIETS Kyryl
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:07.45
+00:11.04
+00:14.90
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:07.14
+00:14.64
+00:19.61
VOLKOVICH Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:01.79
+00:12.09
+00:22.21
C
IVANOVA Katya
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:03.61
+00:08.36
+00:22.36
SHIMAN Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:06.47
+00:14.22
+00:23.15
DANYS Levko
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:11.03
+00:19.17
+00:24.55
C
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Šotolinová intermedia
+00:08.51
+00:17.74
+00:26.89
EVSTRAHIN Slava
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:09.01
+00:20.24
+00:28.67
LEBED Nazariy
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:09.26
+00:20.46
+00:29.62
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:07.24
+00:22.02
+00:35.53
Yakimiv Bohdan
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:10.57
+00:21.81
+00:42.50
KOTYK Sergio
Subaru Impreza N12
N4
Šotolinová intermedia
+00:12.77
+00:27.40
+00:42.63
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:13.32
+00:25.53
+00:46.09
SMIRNOV Daniil
Subaru Impreza N14 URT
N4
Šotolinová intermedia
+00:09.38
+01:38.34
+01:55.10
KOVALENKO Vladislav
Subaru Impreza N14 URT
N4
Mokrá šotolina
+01:41.10
+02:04.63
+02:30.64
KALININ Denis
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:34.96
+00:53.70
+05:00.00
PADALKIN Nikita
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:22.57
--:--:--
+05:00.00
LEGEDZA Andriy
Subaru Impreza N14 URT
N4
Suchá šotolina
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
TKACHUK Ruslan
9
Havárie na RZ 9
BORKUNOV Alexander
9
Havárie na RZ 9
DASHKO Vladimir
9
Havárie na RZ 9
KOLOMIIETS Kyryl
9
Havárie na RZ 9
Yakimiv Bohdan
10
Havárie na RZ 10
UTKIN Nikita
10
Havárie na RZ 10
SMIRNOV Daniil
10
Havárie na RZ 10
LESKO Roman
10
Havárie na RZ 10
LYKHACH Roman Sr.
10
Havárie na RZ 10
PONOMAREV Petr
10
Havárie na RZ 10
MARKOV Evgeniy
11
Havárie na RZ 11
ES'KOV Maxim
12
Havárie na RZ 12
PANYUSHKIN Evgenyi
12
Havárie na RZ 12
KUZMINOV Yuriy
12
Havárie na RZ 12
MILYAKOV Dmitriy
13
Havárie na RZ 13
LEGEDZA Andriy
13
Havárie na RZ 13
RUDY Denis
14
Havárie na RZ 14
MARTYNUK Oleg
15
Havárie na RZ 15
DRIVE Alexander
15
Havárie na RZ 15
SOSNIN Aleksey
16
Nenastoupil na RZ 16
VOLKOVICH Alexander
16
Havárie na RZ 16
Frolov Dmitry
16
Nenastoupil na RZ 16
Ryszard LAUDACKI
16
Nenastoupil na RZ 16
TOMECEK Libor
16
Nenastoupil na RZ 16
DANYS Levko
16
Havárie na RZ 16
SIDOROV Konstantin
16
Nenastoupil na RZ 16
ARHIPOV Vladimir
16
Havárie na RZ 16
KALININ Denis
16
Nenastoupil na RZ 16
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11290
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3729
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7253
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.