|
Asfalty
12.5.2014 13:30 - 14.5.2014 23:59 |
123456 |
RZ/SS 2 - Rally School Czech Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 3.2 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| PředchozíNa RZ 2 | DalšíPo RZ 2 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | Chaloupek Rosta Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:45.22 | | 109.5   | 2. | | SWATZINA Jakub Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 01:49.18 | +3.96 +3.96 | 105.5 +1.24 | 3. | | MARIK Jan Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:52.06 | +6.84 +2.88 | 102.8 +2.14 | 4. | | BUCZEK Lukas Subaru Impreza N12 | N4 | 01:55.45 | +10.23 +3.39 | 99.8 +3.20 | 5. | | OKAS Gvidas Subaru Impreza N14 | N4 | 01:56.50 | +11.28 +1.05 | 98.9 +3.52 | 6. | | JUNG Jakub Subaru Impreza N14 URT | N4 | 01:59.27 | +14.05 +2.77 | 96.6 +4.39 | 7. | | ROMANIUK Szymon Subaru Impreza N14 | N4 | 02:01.30 | +16.07 +2.02 | 95.0 +5.02 | 8. | | STASIEWICZ Adam Subaru Impreza N12 | N4 | 02:06.12 | +20.89 +4.82 | 91.3 +6.53 | 9. | | GOLOVIN Elena Subaru Impreza N14 URT | N4 | 06:45.22 05:00.00 | +5:00.00 +4:39.11 | 28.4 +93.75 | = | | RUDZKI Pawel Subaru Impreza N14 | N4 | 06:45.22 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 28.4 +93.75 | = | | GABRHELIK Ondra Subaru Impreza N14 URT | N4 | 06:45.22 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 28.4 +93.75 | = | | STUCHLIK Marek Subaru Impreza N14 | N4 | 06:45.22 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 28.4 +93.75 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | +1 | | Chaloupek Rosta Subaru Impreza N14 URT | N4 | 03:31.72 | | 108.8   | 2. | +2 | | MARIK Jan Subaru Impreza N14 URT | N4 | 03:43.63 | +11.92 +11.92 | 103.0 +1.86 | 3. | -2 | | ROMANIUK Szymon Subaru Impreza N14 | N4 | 03:47.18 | +15.47 +3.55 | 101.4 +2.42 | 4. | +3 | | OKAS Gvidas Subaru Impreza N14 | N4 | 03:51.73 | +20.02 +4.55 | 99.4 +3.13 | 5. | +4 | | BUCZEK Lukas Subaru Impreza N12 | N4 | 03:53.10 | +21.39 +1.37 | 98.8 +3.34 | 6. | +2 | | JUNG Jakub Subaru Impreza N14 URT | N4 | 03:56.74 | +25.02 +3.63 | 97.3 +3.91 | 7. | +4 | | STASIEWICZ Adam Subaru Impreza N12 | N4 | 04:07.80 | +36.09 +11.07 | 93.0 +5.64 | 8. | +5 | | SWATZINA Jakub Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 08:35.07 05:00.00 | +5:03.35 +4:27.26 | 44.7 +47.40 | 9. | -6 | | STUCHLIK Marek Subaru Impreza N14 | N4 | 08:36.01 05:00.00 | +5:04.29 +0.94 | 44.7 +47.55 | 10. | -4 | | GABRHELIK Ondra Subaru Impreza N14 URT | N4 | 08:39.43 05:00.00 | +5:07.72 +3.42 | 44.4 +48.08 | 11. | -1 | | RUDZKI Pawel Subaru Impreza N14 | N4 | 08:43.91 05:00.00 | +5:12.19 +4.48 | 44.0 +48.78 | 12. | | | GOLOVIN Elena Subaru Impreza N14 URT | N4 | 09:20.89 05:00.00 | +5:49.17 +36.97 | 41.1 +54.56 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|