|
ESOX CUP 4 - Agilis Rally 2013
1st round of Esox Cup 4. End registration in tournament on sunday 24th march 2013 at 10:00 . Registration on ESOX CUP 4
Here ( only once per season) and here its start list. You must register your car on all tournament, but on Esox Cup you registration only once per season. Thx
31.3.2013 21:00 - 6.4.2013 23:59 |
1234567 / 8910111213141516 |
RZ/SS 4 - D1-SS4 Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 6 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| PředchozíNa RZ 4 | DalšíPo RZ 4 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 03:40.42 | | 98.0   | 2. | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 03:42.56 | +2.14 +2.14 | 97.1 +0.36 | 3. | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 03:51.99 | +11.58 +9.44 | 93.1 +1.93 | 4. | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 03:58.59 | +18.17 +6.60 | 90.5 +3.03 | 5. | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 04:07.57 | +27.15 +8.98 | 87.2 +4.52 | 6. | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 04:14.71 | +34.29 +7.14 | 84.8 +5.71 | 7. | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 04:29.18 | +48.77 +14.48 | 80.2 +8.13 | 8. | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 06:40.42 03:00.00 | +3:00.00 +2:11.22 | 53.9 +30.00 | = | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 06:40.42 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 53.9 +30.00 | = | | DEMYSHEV Igor Subaru Impreza N14 | N4 | 06:40.42 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 53.9 +30.00 | = | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 06:40.42 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 53.9 +30.00 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 14:33.25 | | 106.4   | 2. | | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 14:43.78 | +10.53 +10.53 | 105.1 +0.41 | 3. | | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 16:05.94 | +1:32.69 +1:22.17 | 96.2 +3.59 | 4. | | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 16:19.20 | +1:45.95 +13.26 | 94.9 +4.11 | 5. | | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 16:35.66 | +2:02.41 +16.46 | 93.3 +4.74 | 6. | +1 | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 17:04.48 | +2:31.22 +28.81 | 90.7 +5.86 | 7. | +1 | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 17:50.32 | +3:17.07 +45.84 | 86.8 +7.64 | 8. | -2 | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 19:39.78 03:00.00 | +5:06.52 +1:49.46 | 78.7 +11.88 | 9. | | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 23:49.86 09:00.00 | +9:16.61 +4:10.08 | 65.0 +21.57 | 10. | | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 23:55.54 06:10.00 | +9:22.29 +5.68 | 64.7 +21.79 | 11. | | | DEMYSHEV Igor Subaru Impreza N14 | N4 | 24:04.93 09:00.00 | +9:31.67 +9.39 | 64.3 +22.16 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|