Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
WRSMP 2014 - Rajd Arlamow
1. Runda Wirtualnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2014
30.4.2014 10:00 - 6.5.2014 23:59
WRSMP 2014 (
Wirtualne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
RZ/SS 1 - Jodlowka I
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a mokrý, dobré podmínky, dopoledne, mírná mlha, jasno
15.5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
08:51.15
105.1
 
2.
C
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
08:56.74
+5.60
+5.60
104.0
+0.36
3.
C
Scieszka Patryk
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:00.55
+9.40
+3.81
103.2
+0.61
4.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
09:02.50
+11.35
+1.94
102.9
+0.73
5.
KORZENIOWSKI Benek
Subaru Impreza N14
N4
09:04.75
+13.60
+2.25
102.4
+0.88
6.
SAWICKI Dominik
Subaru Impreza N14
N4
09:14.01
+22.87
+9.26
100.7
+1.48
7.
C
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
09:14.14
+23.00
+0.13
100.7
+1.48
8.
C
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:15.09
+23.94
+0.95
100.5
+1.54
9.
C
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
09:17.83
+26.68
+2.73
100.0
+1.72
10.
C
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N4
09:21.90
+30.75
+4.07
99.3
+1.98
11.
C
MATUSIK Pawel
Subaru Impreza N14
N4
09:22.75
+31.61
+0.86
99.2
+2.04
12.
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:24.83
+33.68
+2.08
98.8
+2.17
13.
KRZEMPEK Kamil
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:25.97
+34.83
+1.13
98.6
+2.25
14.
C
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:26.27
+35.11
+0.28
98.5
+2.27
15.
C
DELCZYK Bartosz
Subaru Impreza N14
N4
09:28.20
+37.04
+1.93
98.2
+2.39
16.
C
WROBEL Przemek
Subaru Impreza N14
N4
09:28.64
+37.49
+0.44
98.1
+2.42
17.
C
BIEDRAWA Stanislaw
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:30.34
+39.19
+1.70
97.8
+2.53
18.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
09:30.77
+39.61
+0.43
97.8
+2.56
19.
C
KOWALSKI Bartosz
Subaru Impreza N14
N4
09:41.11
+49.96
+10.35
96.0
+3.22
20.
C
BIERNAT Tomasz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:42.41
+51.27
+1.30
95.8
+3.31
21.
C
MARNIK Jakub
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:43.58
+52.43
+1.15
95.6
+3.38
22.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
09:44.54
+53.39
+0.96
95.5
+3.44
23.
C
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
09:46.39
+55.24
+1.85
95.2
+3.56
24.
Radek Wierzbicki
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:46.43
+55.28
+0.04
95.2
+3.57
25.
Tomulus
Subaru Impreza N14
N4
09:47.84
+56.69
+1.40
94.9
+3.66
26.
C
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N4
09:49.79
+58.64
+1.96
94.6
+3.78
27.
C
BANASZEK Piotrek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
10:03.29
+1:12.14
+13.50
92.5
+4.65
28.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
10:14.55
+1:23.41
+11.26
90.8
+5.38
29.
ŚLEFARSKI Maciej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
10:15.51
+1:24.36
+0.95
90.7
+5.44
30.
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
10:17.14
+1:26.00
+1.64
90.4
+5.55
31.
C
LACH Bartek
Subaru Impreza N10
N4
10:19.57
+1:28.42
+2.42
90.1
+5.70
32.
C
KAZUBEK Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
10:25.12
+1:33.98
+5.56
89.3
+6.06
33.
C
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
10:26.04
+1:34.89
+0.91
89.1
+6.12
34.
STASIEWICZ Adam
Subaru Impreza N12
N4
10:33.20
+1:42.05
+7.16
88.1
+6.58
35.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
10:44.16
+1:53.01
+10.96
86.6
+7.29
36.
C
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N4
11:11.16
+2:20.01
+27.00
83.1
+9.03
37.
BYRSKI Mikolaj
Subaru Impreza N14
N4
11:27.42
+2:36.27
+16.26
81.2
+10.08
38.
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+23.73
78.5
+11.61
=
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14 URT
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
=
LATKO Leszek
Subaru Impreza N14
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
=
C
PETKIEWICZ Tobiasz
Subaru Impreza N14
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
=
C
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
43.
C
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N4
13:22.92
+4:31.77
+1:31.77
69.5
+17.53
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Damian Syty
Subaru Impreza N14
N4
08:51.15
105.1
 
2.
PYSZNY Marcin
Subaru Impreza N14
N4
08:56.74
+5.60
+5.60
104.0
+0.36
3.
Scieszka Patryk
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:00.55
+9.40
+3.81
103.2
+0.61
4.
KORALEWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
09:02.50
+11.35
+1.94
102.9
+0.73
5.
KORZENIOWSKI Benek
Subaru Impreza N14
N4
09:04.75
+13.60
+2.25
102.4
+0.88
6.
SAWICKI Dominik
Subaru Impreza N14
N4
09:14.01
+22.87
+9.26
100.7
+1.48
7.
CHRASCINA Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
09:14.14
+23.00
+0.13
100.7
+1.48
8.
Bartosik Mateusz
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:15.09
+23.94
+0.95
100.5
+1.54
9.
FRAJDA Daniel
Subaru Impreza N14
N4
09:17.83
+26.68
+2.73
100.0
+1.72
10.
WISNIOWSKI Wojciech
Subaru Impreza N14
N4
09:21.90
+30.75
+4.07
99.3
+1.98
11.
MATUSIK Pawel
Subaru Impreza N14
N4
09:22.75
+31.61
+0.86
99.2
+2.04
12.
KAPICA Dawid
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:24.83
+33.68
+2.08
98.8
+2.17
13.
KRZEMPEK Kamil
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:25.97
+34.83
+1.13
98.6
+2.25
14.
Marcin N0WAK
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:26.27
+35.11
+0.28
98.5
+2.27
15.
DELCZYK Bartosz
Subaru Impreza N14
N4
09:28.20
+37.04
+1.93
98.2
+2.39
16.
WROBEL Przemek
Subaru Impreza N14
N4
09:28.64
+37.49
+0.44
98.1
+2.42
17.
BIEDRAWA Stanislaw
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:30.34
+39.19
+1.70
97.8
+2.53
18.
ANTOS Remik
Subaru Impreza N14
N4
09:30.77
+39.61
+0.43
97.8
+2.56
19.
KOWALSKI Bartosz
Subaru Impreza N14
N4
09:41.11
+49.96
+10.35
96.0
+3.22
20.
BIERNAT Tomasz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:42.41
+51.27
+1.30
95.8
+3.31
21.
MARNIK Jakub
Subaru Impreza N14 URT
N4
09:43.58
+52.43
+1.15
95.6
+3.38
22.
ROZANSKI Damian
Subaru Impreza N14
N4
09:44.54
+53.39
+0.96
95.5
+3.44
23.
FIOLEK Jakub
Subaru Impreza N14
N4
09:46.39
+55.24
+1.85
95.2
+3.56
24.
Radek Wierzbicki
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
09:46.43
+55.28
+0.04
95.2
+3.57
25.
Tomulus
Subaru Impreza N14
N4
09:47.84
+56.69
+1.40
94.9
+3.66
26.
STUCHLIK Marek
Subaru Impreza N14
N4
09:49.79
+58.64
+1.96
94.6
+3.78
27.
BANASZEK Piotrek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
10:03.29
+1:12.14
+13.50
92.5
+4.65
28.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
10:14.55
+1:23.41
+11.26
90.8
+5.38
29.
ŚLEFARSKI Maciej
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
10:15.51
+1:24.36
+0.95
90.7
+5.44
30.
Marcin KOLOBIUS
Subaru Impreza N14
N4
10:17.14
+1:26.00
+1.64
90.4
+5.55
31.
LACH Bartek
Subaru Impreza N10
N4
10:19.57
+1:28.42
+2.42
90.1
+5.70
32.
KAZUBEK Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
10:25.12
+1:33.98
+5.56
89.3
+6.06
33.
RAJEWSKI Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
10:26.04
+1:34.89
+0.91
89.1
+6.12
34.
STASIEWICZ Adam
Subaru Impreza N12
N4
10:33.20
+1:42.05
+7.16
88.1
+6.58
35.
FELKOWSKI Marcin
Subaru Impreza N14 URT
N4
10:44.16
+1:53.01
+10.96
86.6
+7.29
36.
KURATCZYK Jan
Subaru Impreza N12
N4
11:11.16
+2:20.01
+27.00
83.1
+9.03
37.
BYRSKI Mikolaj
Subaru Impreza N14
N4
11:27.42
+2:36.27
+16.26
81.2
+10.08
38.
MYNARSKI Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+23.73
78.5
+11.61
=
PETKIEWICZ Tobiasz
Subaru Impreza N14
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
=
LATKO Leszek
Subaru Impreza N14
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
=
Mateusz Bielecki
Subaru Impreza N14 URT
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
=
RUDZKI Pawel
Subaru Impreza N14
N4
11:51.15
03:00.00
+3:00.00
+0.00
78.5
+11.61
43.
KROEMER Rafal
Subaru Impreza N14
N4
13:22.92
+4:31.77
+1:31.77
69.5
+17.53
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
HOLUBEK Krystian
1
Havárie na RZ 1
BOGUSLAWSKI Aleksander
1
Havárie na RZ 1
ELZBIECIAK Mateusz
1
Havárie na RZ 1
WEZOWSKI Marek
1
Havárie na RZ 1
lisekonet71wr
1
Havárie na RZ 1
SAWICKI Dominik
2
Havárie na RZ 2
CHOMA Krzysztof
2
Havárie na RZ 2
CZERNIAK Arkadiusz
2
Havárie na RZ 2
PODSIADLO Michal
3
Havárie na RZ 3
Chrusciel Mateusz
3
Nenastoupil na RZ 3
Qbart
3
Havárie na RZ 3
KARCZ Sebastian
3
Havárie na RZ 3
SWIECH Pawel
3
Havárie na RZ 3
BORTEL Grzegorz
3
Havárie na RZ 3
Rudy
3
Havárie na RZ 3
CZARNY.ptak
3
Nenastoupil na RZ 3
FRAJDA Daniel
5
Havárie na RZ 5
JANGAS Mariusz
5
Nenastoupil na RZ 5
RUDZINSKI Pawel
5
Havárie na RZ 5
Marcin Ciopcia
6
Havárie na RZ 6
Daniel Ostrowski
7
Havárie na RZ 7
CYREK Grzegorz
7
Havárie na RZ 7
WROBEL Przemek
7
Havárie na RZ 7
MYNARSKI Maciek
7
Havárie na RZ 7
UNGEHEUER Michal
7
Havárie na RZ 7
CEBULSKI Jakub
7
Havárie na RZ 7
BRODZICKI Arek
8
Havárie na RZ 8
WALCZAK Piotr
8
Havárie na RZ 8
matfim
8
Nenastoupil na RZ 8
Bernatowicz Dawid
8
Havárie na RZ 8
CZARNECKI Adrian
9
Nenastoupil na RZ 9
SULKOWSKI Artur
13
Nenastoupil na RZ 13
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.