Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-RU Rally Championship 2013-2014 - 1 - Lahdenpohya
Registration:
RBR-RUSSIA.RU
Forum:
FORUM
17.10.2013 12:00 - 21.10.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
RZ/SS 4 - Zaozernyi I
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch běžný a suchý, náhodné počasí, podvečer, před sněžením, zataženo
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
CHEKIN Ivan
Subaru Impreza N14
N4
03:44.09
98.0
 
2.
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
03:47.33
+3.24
+3.24
96.6
+0.53
3.
C
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:49.70
+5.61
+2.37
95.6
+0.92
4.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
03:51.22
+7.14
+1.53
95.0
+1.17
5.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:51.78
+7.69
+0.56
94.7
+1.26
6.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
03:51.93
+7.84
+0.15
94.7
+1.29
7.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:53.32
+9.23
+1.39
94.1
+1.51
8.
DUBRA Klavs
Subaru Impreza N12
N4
03:55.87
+11.78
+2.54
93.1
+1.93
9.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
03:56.56
+12.47
+0.69
92.8
+2.04
10.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:58.64
+14.56
+2.09
92.0
+2.39
11.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N12
N4
03:58.82
+14.73
+0.18
92.0
+2.41
12.
Iwanowski Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:59.72
+15.63
+0.90
91.6
+2.56
13.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:00.23
+16.14
+0.52
91.4
+2.65
14.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
04:06.12
+22.03
+5.89
89.2
+3.61
15.
TRUKANAS Vytenis
Subaru Impreza N14
N4
04:06.30
+22.22
+0.18
89.2
+3.64
16.
BEZKROVNYI Aleksandr
Subaru Impreza N12
N4
04:07.88
+23.79
+1.57
88.6
+3.90
17.
Muhamediarov Evgeny
Subaru Impreza N14
N4
04:14.18
+30.10
+6.31
86.4
+4.93
18.
VORONKOVICH Anton
Subaru Impreza N14
N4
04:16.08
+32.00
+1.90
85.8
+5.25
19.
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:16.55
+32.46
+0.46
85.6
+5.32
20.
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:19.31
+35.22
+2.77
84.7
+5.77
21.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
04:20.66
+36.58
+1.35
84.2
+6.00
22.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
04:21.02
+36.93
+0.36
84.1
+6.05
23.
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
04:21.32
+37.22
+0.30
84.0
+6.10
24.
SVIDENTSOV Alexey
Subaru Impreza N14
N4
04:23.89
+39.79
+2.57
83.2
+6.52
25.
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:23.98
00:10.00
+39.89
+0.09
83.2
+6.54
26.
School47
Subaru Impreza N14
N4
04:24.04
+39.96
+0.06
83.2
+6.55
27.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
04:24.28
+40.19
+0.24
83.1
+6.59
28.
LYKOV Zhenya
Subaru Impreza N14
N4
04:38.41
+54.32
+14.13
78.9
+8.91
29.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
04:56.38
+1:12.30
+17.97
74.1
+11.85
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
IVANOVA Katya
Subaru Impreza N14
N4
19:55.53
93.0
 
2.
+1
CHEKIN Ivan
Subaru Impreza N14
N4
19:55.91
+0.38
+0.38
93.0
+0.01
3.
-2
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
19:59.71
+4.18
+3.80
92.7
+0.14
4.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
20:05.22
+9.69
+5.51
92.3
+0.31
5.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
20:09.49
+13.96
+4.26
92.0
+0.45
6.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
20:10.83
+15.31
+1.35
91.9
+0.50
7.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
20:11.63
+16.10
+0.79
91.8
+0.52
8.
DUBRA Klavs
Subaru Impreza N12
N4
20:22.69
+27.16
+11.06
91.0
+0.88
9.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N12
N4
20:51.46
+55.93
+28.77
88.9
+1.81
10.
+1
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
20:59.61
+1:04.09
+8.16
88.3
+2.07
11.
+1
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
21:07.02
+1:11.48
+7.40
87.8
+2.31
12.
-2
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
21:13.46
+1:17.93
+6.44
87.4
+2.52
13.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
21:43.58
+1:48.06
+30.13
85.3
+3.50
14.
+1
TRUKANAS Vytenis
Subaru Impreza N14
N4
21:47.67
+1:52.14
+4.08
85.1
+3.63
15.
+4
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
21:50.35
+1:54.83
+2.69
84.9
+3.72
16.
-2
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
21:56.61
+2:01.08
+6.25
84.5
+3.92
17.
-1
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
22:05.57
+2:10.04
+8.96
83.9
+4.21
18.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
22:06.77
+2:11.24
+1.20
83.8
+4.25
19.
-2
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
22:08.62
00:10.00
+2:13.09
+1.85
83.7
+4.31
20.
BEZKROVNYI Aleksandr
Subaru Impreza N12
N4
22:09.95
+2:14.41
+1.33
83.6
+4.35
21.
+2
Muhamediarov Evgeny
Subaru Impreza N14
N4
22:24.64
+2:29.11
+14.69
82.7
+4.83
22.
-1
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
22:26.86
+2:31.33
+2.22
82.6
+4.90
23.
+1
Iwanowski Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
22:30.24
+2:34.71
+3.38
82.4
+5.01
24.
-2
School47
Subaru Impreza N14
N4
22:31.63
+2:36.10
+1.39
82.3
+5.05
25.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
23:05.53
+3:10.00
+33.90
80.3
+6.15
26.
+1
SVIDENTSOV Alexey
Subaru Impreza N14
N4
23:10.08
+3:14.55
+4.55
80.0
+6.30
27.
-1
LYKOV Zhenya
Subaru Impreza N14
N4
23:24.50
+3:28.97
+14.42
79.2
+6.76
28.
VORONKOVICH Anton
Subaru Impreza N14
N4
23:51.67
+3:56.14
+27.17
77.7
+7.64
29.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
24:36.03
+4:40.50
+44.36
75.4
+9.08
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
BELOBORODOV Pavel
1
Havárie na RZ 1
DOMCHENKO Aleksey
1
Havárie na RZ 1
KUBINI Vladimir
1
Havárie na RZ 1
Soldatenko Alexey
1
Havárie na RZ 1
MARKOV Evgeniy
1
Havárie na RZ 1
IVANOV Sergey
1
Havárie na RZ 1
GAVINSKI Viktor
1
Havárie na RZ 1
MACHINKO Sergey
1
Havárie na RZ 1
RUDYAKOV Victor
1
Havárie na RZ 1
Irina Tiukina
1
Havárie na RZ 1
SACHENOK Boris
1
Havárie na RZ 1
BOKOV Sergey
1
Havárie na RZ 1
IVANOV Grigoriy
2
Havárie na RZ 2
MAKINEN Tommi
2
Havárie na RZ 2
RBR Russia
2
Nenastoupil na RZ 2
KAKOVKA Sergej
2
Havárie na RZ 2
TARSHIN Sergey
2
Havárie na RZ 2
ZAYTSEV Anton
2
Havárie na RZ 2
Red Wheel Racing
2
Havárie na RZ 2
POLKOVNIKOV Ilya
3
Havárie na RZ 3
USVILS Kristaps
3
Havárie na RZ 3
SOROKIN Nikita
3
Havárie na RZ 3
BOYPRAV Vladimir
3
Havárie na RZ 3
Anisimov Vladimir
3
Havárie na RZ 3
KUROCHKIN Vladislav
3
Havárie na RZ 3
MIKULKA Alex
3
Havárie na RZ 3
KALANCHIN Pavel
3
Havárie na RZ 3
EVERSONS Edgars
3
Havárie na RZ 3
MOCHALOV Aleksandr
3
Havárie na RZ 3
ROKAS Ravinskis
3
Havárie na RZ 3
TSVETKOV Dmitriy
3
Havárie na RZ 3
KUZNIETSOV Stanislav
3
Havárie na RZ 3
NADEEV Dmitry
3
Havárie na RZ 3
Sanek
3
Havárie na RZ 3
Dikarev Fedor
3
Havárie na RZ 3
AUGUSTONIS Ignas
3
Havárie na RZ 3
EndY73
4
Havárie na RZ 4
Viacheslav Tiukin
4
Nenastoupil na RZ 4
BOYKINYA Sergey
5
Havárie na RZ 5
ANDRIUSA Sostak
5
Havárie na RZ 5
S.Oliskevich
5
Nenastoupil na RZ 5
NIKONOROV Rodion
5
Havárie na RZ 5
Muhamediarov Evgeny
5
Havárie na RZ 5
VORONKOVICH Anton
5
Havárie na RZ 5
PRIEDE Viesturs
5
Nenastoupil na RZ 5
VARTANYAN Valeriy
5
Havárie na RZ 5
School47
5
Havárie na RZ 5
BAHLAI Andrii
5
Havárie na RZ 5
Majburov Vadim
5
Havárie na RZ 5
FILATOW Maksim
5
Havárie na RZ 5
SVIDENTSOV Alexey
6
Havárie na RZ 6
ERSHOV Kirill
6
Havárie na RZ 6
PANYUSHKIN Evgenyi
6
Havárie na RZ 6
SOLDATENKO Alexandr
6
Havárie na RZ 6
MATVEEV Alex
7
Havárie na RZ 7
Andrey Kirillov
7
Havárie na RZ 7
Oliver Ojaveer
7
Havárie na RZ 7
POLUYANOV Denis
7
Havárie na RZ 7
VALL Tab
8
Havárie na RZ 8
BEZKROVNYI Aleksandr
8
Havárie na RZ 8
RED Wheel
9
Havárie na RZ 9
MAIGUR Ilya
9
Havárie na RZ 9
MAKSIMOV Andrey
9
Havárie na RZ 9
immortal
9
Havárie na RZ 9
KEVLYUK Sasha
9
Havárie na RZ 9
KHARLANOV Ruslan
9
Havárie na RZ 9
Pasha Kosyak
10
Havárie na RZ 10
DEMYSHEV Igor
12
Havárie na RZ 12
Davletshin Danya
12
Havárie na RZ 12
VID Viktor
12
Havárie na RZ 12
LYKOV Zhenya
13
Havárie na RZ 13
DUBRA Klavs
13
Havárie na RZ 13
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7252
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.