|
ESOX CUP 4 - Agilis Rally 2013
1st round of Esox Cup 4. End registration in tournament on sunday 24th march 2013 at 10:00 . Registration on ESOX CUP 4
Here ( only once per season) and here its start list. You must register your car on all tournament, but on Esox Cup you registration only once per season. Thx
31.3.2013 21:00 - 6.4.2013 23:59 |
1234567 / 8910111213141516 |
RZ/SS 11 - D2-SS11 Výpis pro třídu (skupinu): N4 povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno 7.9 km | Vše / WRC N4 S2000 S1600 A8 A7 A6 A5 N3 H |
|
|
| PředchozíNa RZ 11 | DalšíPo RZ 11 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 05:15.76 | | 90.1   | 2. | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 05:16.58 | +0.81 +0.81 | 89.8 +0.10 | 3. | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 05:17.70 | +1.94 +1.12 | 89.5 +0.25 | 4. | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 05:18.69 | +2.92 +0.98 | 89.2 +0.37 | 5. | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 05:25.13 | +9.36 +6.44 | 87.5 +1.19 | 6. | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 05:28.12 | +12.36 +3.00 | 86.7 +1.56 | 7. | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 05:28.54 | +12.77 +0.41 | 86.6 +1.62 | 8. | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 05:29.98 | +14.22 +1.45 | 86.2 +1.80 | 9. | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 08:15.76 03:00.00 | +3:00.00 +2:45.78 | 57.4 +22.78 | = | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 08:15.76 03:00.00 | +3:00.00 +0.00 | 57.4 +22.78 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | RAEVSKIY Sergey Subaru Impreza N14 | N4 | 39:44.44 | | 106.1   | 2. | | | SOBIERAJ Tomasz Subaru Impreza N14 URT | N4 | 41:30.38 | +1:45.93 +1:45.93 | 101.6 +1.51 | 3. | | | PASKER Ota Subaru Impreza N14 | N4 | 42:19.58 | +2:35.13 +49.20 | 99.7 +2.21 | 4. | +1 | | WOLAJNYK Ales Subaru Impreza N14 URT | N4 | 44:09.60 00:20.00 | +4:25.14 +1:50.02 | 95.5 +3.77 | 5. | +1 | | SHEKIN Feliks Mitsubishi Lancer Evo 9 | N4 | 44:18.33 | +4:33.88 +8.73 | 95.2 +3.90 | 6. | +1 | | ADAM Tomas Subaru Impreza N14 | N4 | 44:39.96 | +4:55.51 +21.63 | 94.4 +4.20 | 7. | -3 | | REGNER Tomas Subaru Impreza N12 | N4 | 46:32.95 03:00.00 | +6:48.50 +1:52.99 | 90.6 +5.81 | 8. | | | DUSCHANEK Karel Subaru Impreza N14 | N4 | 55:06.53 12:00.00 | +15:22.08 +8:33.58 | 76.5 +13.12 | 9. | | | BOBILEV Andrey Subaru Impreza N14 | N4 | 58:42.59 18:00.00 | +18:58.14 +3:36.06 | 71.8 +16.19 | 10. | | | SLANY Mirek Ford Escort Cosworth gr.N | N4 | 65:40.51 21:10.00 | +25:56.06 +6:57.92 | 64.2 +22.13 |
|
Sledovat turnaj živě
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|